Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe rozterki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe rozterki

Mag 18:56, 18 gru 2013


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Gardenarium napisał(a)
Skoro wątek się rozwija i ma już nawet nazwę, to może przenieść go do działu Nasze ogrody?


Danusiu, rob jak uwazasz - nie mam absolutnie nic przeciwko temu. Chcialabym ten watek w najblizszym czasie rozwinac, zamiescic pare zdjec, poprosic Was o rady. Na razie jeszcze nieudolnie poruszam sie na forum - musze troszke poczytac w dziale technicznym. Korzystajac jednak z okazji, dziekuje za zalozenie tego portalu, bo to skarbnica wiedzy dla takich jak ja, raczkujacych ogrodnikow. I jaka tu panuje cudowna atmosfera! Na pewno to w duzej mierze Twoja zasluga, Danusiu. Czytalam wiele Twoich postow i porad, jakich udzielasz. Robisz to w taki mily sposob - bez madrzenia sie i nadecia.
____________________
Ogrodowe rozterki
Gardenarium 17:37, 19 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Watek już przeniesiony, tylko musisz uaktywnić link. Pomagam poniżej.

Kliknij CYTUJ i zobaczysz na dole kod Twojego aktywnego podpisu z podpiętym linkiem do wątku. Skopiuj go bez słowa quote i wklej w swoim podpisie w profilu

Ogrodowe rozterki


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mag 20:50, 19 gru 2013


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Dziekuje Danusiu. Chyba udalo mi sie uaktywnic link. Pozdrawiam wszystkich swiatecznie. Dzisiaj kupilam u Tracza swierk klujacy w doniczce. Zamierzam go pozniej posadzic w ogrodzie. Mam nadzieje, ze sie uda. Jest to pierwsza choinka w moim nowym domu i chcialabym ja miec w ogrodzie na dluzej. Jak nalezy z nia postepowac zeby zwiekszyc jej szanse na przyjecie sie? Na razie stoi sobie na tarasie. Nie zmarznie chyba?
Bardzo podoba mi sie jodla kaukaska, ale te mi odradzono, bo ponoc ma bardziej skomplikowany system korzeniowy i trudno ja przesadzac. U Tracza byly zreszta tylko ciete jodly. Ale przecudnej urody!
____________________
Ogrodowe rozterki
bartek_luberda 21:21, 19 gru 2013


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Witamy nowego Ogrodnika te krzesełeczo mi się u Ciebie bardzo podoba
____________________
Ogródeczek
Mag 21:34, 19 gru 2013


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
bartek_luberda napisał(a)
Witamy nowego Ogrodnika te krzesełeczo mi się u Ciebie bardzo podoba

Dziekuje. To krzeseleczko to wlasciwie doniczka. Zajrze zaraz do Ciebie.
____________________
Ogrodowe rozterki
jagoda99 02:23, 22 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Dziekuje za odwiedzinki
robie polskie potrawy dom stroje bardzo skromnie bo nie lubie tej przesady
calusy swiateczne
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
jagoda99 14:37, 03 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Witam ponownie i czekamy na zdjecia
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Robertop 11:51, 07 sty 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Witam na O. Wszyskiego dobrego w Nowym Roku. Czekamy na zdjęcia
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Gardenarium 16:17, 07 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mag, odnośnie choinki to musisz zobaczyć czy to była choinka świąteczna czy świerk który został się z lata. Bo jeśli choinka świąteczna to korzeni może nie mieć, albo bardzo obcięte i szansa na jej przetrwanie są nikłe.

Odnośnie host, moje ulubione pokazuję w realizacjach. Np tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/2252-zimozielony-ogrod-przy-bialym-domu


Patriot też lubię, a Fire and Ice też mi ginie w słońcu pomimo nawadniania i super gleby. Fire and Ice chyba przestanę sadzić, u siebie już zlikwidowałam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mag 21:30, 07 sty 2014


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Robertop napisał(a)
Witam na O. Wszyskiego dobrego w Nowym Roku. Czekamy na zdjęcia



Witaj, Robertop. Dziekuje za powitanie i zyczenia. Ja rowniez zycze Ci wszystkiego wymarzonego w Nowym Roku. Moj ogrod jest w powijakach - na razie nie ma co pokazywac. Troszke malych drzewek i bylin posadzilam wiosna, dopiero jesienia mialam kladziona kostke brukowa - pierwsze rabaty powstaly wiec dopiero w listopadzie, wiec tylko czesc z zaplanowanych roslin zostala posadzona. Trawnik czeka na interwencje. Na razie nie ma co pokazywac. Jestem na etapie zagospodarowywania i planowania. Wkrotce poprosze Was o konkretne rady, ale sama najpierw chcialabym miec juz jakies pomysly.
Mieszkasz w Lodzi czy w Kaliszu? Pojde podejrzec co u Ciebie.
____________________
Ogrodowe rozterki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies