Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Kacha123 20:30, 18 lis 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Cześć Dorotko Podpórki przecudnej urody. A zdjęcia metamorfozy budujące
Pozdrawiam

Edytuję, bo byłam u Ciebie w tym samym czasie, co Ty u mnie Jak korzystne obniżki, to poproszę o namiary
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
sylwia_slomc... 20:40, 18 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Dorotka daj namiary na cebulki rozejrzę się.... może mają coś czego nie kupiłam......a maja na pewno bo ja z czosnkami pierwszy raz próbuję

ale będzie pięknie u Ciebie , o ile to możliwe to jeszcze piękniej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
iwonadm 20:44, 18 lis 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Dorota123 napisał(a)
Wczoraj dotarły ostatnie cebulowe. Czekałam, aż będzie obniżka cen, bo czosnki u nas w ogrodniczych są dość drogie i nie ma takiego wyboru. Obniżka cen o 35% zakupy polecam. Wszystkie rodzaje cebulek ładnie zapakowane, naklejki na każdej torebeczce. W 5 torebkach miałam po 1 cebulce więcej, cebulki zdrowe, dostałam też prezent 10 cebulek (zapomniałam jak to się nazywa) Zamówione cebulki dotarły w 2 dni robocze w zaproponowanych prze zemnie godzinach. Ta przesyłka jest na 3 osoby.

czy ta firma jest ze Swarzędza?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
iwonadm 20:44, 18 lis 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Dorota123 napisał(a)
Wczoraj dotarły ostatnie cebulowe. Czekałam, aż będzie obniżka cen, bo czosnki u nas w ogrodniczych są dość drogie i nie ma takiego wyboru. Obniżka cen o 35% zakupy polecam. Wszystkie rodzaje cebulek ładnie zapakowane, naklejki na każdej torebeczce. W 5 torebkach miałam po 1 cebulce więcej, cebulki zdrowe, dostałam też prezent 10 cebulek (zapomniałam jak to się nazywa) Zamówione cebulki dotarły w 2 dni robocze w zaproponowanych prze zemnie godzinach. Ta przesyłka jest na 3 osoby.

czy ta firma jest ze Swarzędza?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Dorota123 20:51, 18 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Tak Iwonko
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 21:01, 18 lis 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorotko, dziękuję za info. Ja już posadziłam cebulki. Jakoś nie bardzo mam odwagę kupować na internecie, mam z tym złe doświadczenia. Ja cebulowe kupuję w Biedronce i Lidlu. Ceny bardzo przystępne i widzę co kupuję.
No to teraz masz co robić Dorotko. U nas ciągle pada i okropnie dzisiaj wiało.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:03, 18 lis 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Bogdzia napisał(a)


Zapraszam w maju Dorotko.


Szczęściara z Ciebie
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Dorota123 21:07, 18 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
EWO część już posadziłam w doniczki przemysłowe zadołuję je jak się polepszy pogoda. Zanim napisałam opinię o zakupach wszystko dobrze obejrzałam. Poprzednie zakupy mnie mocno rozczarowały, ale z tych jestem zadowolona.

Z zaproszenia do Bożenki baaardzo się cieszę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
iwonadm 21:08, 18 lis 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Chętnie obejrzę
Tak się dziwnie składa, że znam właściciela przypadkowo poznałam go u mnie w pracy. W sezonie letnim obdarował mnie mnóstwem dalii i lilii oraz innych bylin
niektóre nawet kwitły

____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Dorota123 21:14, 18 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Iwona no to masz szczęście, darmowe kwiaty - świetna sprawa. Myślę, że całkiem niezłą reklamę mu tu zrobiłam, ale składając zamówienie wspomniałam, że na Ogrodowisku wystawiamy opinię o internetowych sprzedawcach. Pan się postarał.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies