Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Bogdzia 18:51, 23 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dorota123 napisał(a)
BOGDZIU, ANABUKO ja już bym chciała widzieć ten efekt, ale jak Waldek ma rację? Trudno jak efektu nie będzie zgonię na Niego, że wykrakał.........żartuję


Ja tez w tamtym tygodniu cebule sadziłam i muszą zakwitnąc a jak cos to masz rację bedzie Waldka wina
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:54, 23 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ewsyg napisał(a)


Szczęściara z Ciebie


Ewo możesz i Ty przyjechac jesli masz ochotę.Zapraszam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
mira 21:24, 23 lis 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Dorota123 napisał(a)

Zrobiłam takie "coś" i nie bardzo wiedziałam gdzie to powiesić. Ostatecznie wylądowały na brzegu barierki.



piękne te dekoracje, podpórki na ostróżki czadowe aż zazdroszczę a zakupy też obejrzałam i widzę nową firmę - fajne pakują cebule
wsadzania nie zazdroszczę - czekamy wiec na wiosnę
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Dorota123 13:00, 24 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BOŻENKO tak na wszelki wypadek ja swoje cebulowe przyrzucę gałązkami tui.

MIRO cieszę się, że przypadły Ci do gustu moje dekoracje. Z podpórek się cieszę, a na cebulowe czekamy do wiosny.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 13:10, 24 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208


Widziałam na O, że już są przygotowywane dekoracje świąteczne. Może komuś się przyda dekorowanie świec serwetkami papierowymi.
Serwetkę rozwarstwiamy, wycinamy wybrany wzór (taki obrys, nie musi być dokładnie). Rozgrzewamy żelazko - tak z wyczuciem. Przykładamy serwetkę i powoli wtapiamy serwetkę rozgrzanym żelazkiem w świecę. Co jakiś czas wycieramy żelazko z roztopionego wosku papierem toaletowym. Tylko proszę nie poparzcie się, nie biorę za to odpowiedzialności.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
margaretka3 13:12, 24 lis 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
"Takie coś" to ja bym powiesiła sobie pod lampą w kuchni, żeby móc się na to "coś" ciągle gapić
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Dorota123 13:12, 24 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
A to już efekt końcowy.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 13:21, 24 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
margaretka3 napisał(a)
"Takie coś" to ja bym powiesiła sobie pod lampą w kuchni, żeby móc się na to "coś" ciągle gapić





Gosiu możesz sobie zrobić coś podobnego na przykład w świątecznym stylu.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
margaretka3 13:30, 24 lis 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Wiesz, na okrągłe urodzinki, które dopiero za rok , już dostałam prezent od mamy: wymarzoną maszynę do szycia. Zima powoli wgania mnie do domu, więc już za chwilę, już za momencik mam nadzieję rozgryść to urządzonko i coś podziałać w klimacie świątecznym Bo lubię takie ozdoby szyte i wyszywane
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Dorota123 14:30, 24 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
margaretka3 napisał(a)
Wiesz, na okrągłe urodzinki, które dopiero za rok , już dostałam prezent od mamy: wymarzoną maszynę do szycia. Zima powoli wgania mnie do domu, więc już za chwilę, już za momencik mam nadzieję rozgryść to urządzonko i coś podziałać w klimacie świątecznym Bo lubię takie ozdoby szyte i wyszywane


O to mamy podobne zainteresowania. Szyć, wyszywać, szydełkować, robić na drutach też potrafię.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies