Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod trzema dębami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod trzema dębami

siakowa 07:24, 18 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
tusiawka napisał(a)


....
Kurcze ciężko macie z tymi opuchlakami. Kiedyś je przyniosłam w begoniach bulwiastych ale jakoś mi się nie przeniosły. Może dzięki temu, że begonie rosły w donicach.


a mozna je jakoś zauwazyc jak się wyciaga rośline z doniczki? Przeciez nie zsypuje się ziemi to nie widac co w korzeniach siedzi...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
tusiawka 10:55, 19 maj 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Madzenka napisał(a)
Mam nadzieję ze z okiem lepiej...


Lepiej, opuchlizna już schodzi.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
makkasia 10:05, 20 maj 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
No i dobrze, że już lepiej, i że nic z okiem się nie stało. Ciemierniki z donicy też posadziłam do róż i mam nadzieje, że będzie im tam dobrze
Tulipany fuksjowe u mnie to doll's minuet.
A u ciebie jeszcze tulipany piękne W ogóle uwielbiam Twój ogród
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
nicol21 18:27, 20 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10342
Mam nadzieje,że ślady przemocy ogródkowej już znikneły i że mąż nie musiał się tłumaczyć jak toto poczynił Widoczki cudniaste! Sprytnie ukryłaś te ciemierniki na lato, a na bardzo wczesną wiosnę pięknie ozdobiłaś rabatę na której mogłoby pustością wiać.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gabrysia_ 09:35, 21 maj 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Hmm...czy my aby nie mamy tego samego męża?!
...ja też mam podbite oko przez eMa,tyle że ja oberwałam kantem płyty osb jak pakowaliśmy zakupy w Obi,zachciało mi się lustra w ogrodzie,więc niezbędna okazała się płyta osb,docięli nam na wymiar,..do teraz nie wiemy jak to się stało...mój eM podnosząc z wózka płytę (dosyć sporą 215x85) widział tylko jak moja głowa odskakuje jak piłeczka,łza z krwią zalała mi cały prawy policzek,masakra!...wyglądałam jak bokser po konkretnej bitwie Teraz już spoko,strupy wczoraj odpadły,a wiadomo że płyta osb raczej jest nierówna,miałam nawet nad nosem zadrapane

Mam nadzieję,ze z twoim okiem już tez dobrze?

Buziaki przesyła też poszkodowana
____________________
Juzia 10:46, 21 maj 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38813
Gabrysia_ napisał(a)
Hmm...czy my aby nie mamy tego samego męża?!
...ja też mam podbite oko przez eMa,tyle że ja oberwałam kantem płyty osb jak pakowaliśmy zakupy w Obi,zachciało mi się lustra w ogrodzie,więc niezbędna okazała się płyta osb,docięli nam na wymiar,..do teraz nie wiemy jak to się stało...mój eM podnosząc z wózka płytę (dosyć sporą 215x85) widział tylko jak moja głowa odskakuje jak piłeczka,łza z krwią zalała mi cały prawy policzek,masakra!...wyglądałam jak bokser po konkretnej bitwie Teraz już spoko,strupy wczoraj odpadły,a wiadomo że płyta osb raczej jest nierówna,miałam nawet nad nosem zadrapane

Mam nadzieję,ze z twoim okiem już tez dobrze?

Buziaki przesyła też poszkodowana



O rany!

Mi Żon jeszcze oka nie podbił....ale raz zdarzyło mu się przybić mi palec do deski
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
tusiawka 22:21, 21 maj 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Normalnie jakaś plaga z tymi atakami na żony.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Gabrysia_ 22:33, 21 maj 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
To chyba pod jakiś paragraf podlega
Ogród,ogrodem...ale żeby oczy podbijać
____________________
tusiawka 22:38, 21 maj 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Dzisiaj się obkupiłam. W końcu zbliża się dzień matki, więc jest okazja do prezentów.
Pojechałam do ogrodniczego w zasadzie tylko po korę, której mi w weekend zabrakło. To jedyne znane mi miejsce gdzie mają korę w małych workach. Chciałam też kupić plastikowe podkładki pod donice z papryką (donice zwykłe plastiki z odzysku).
Ostatecznie zamiast podstawek kupiłam dwie szare osłonki na doniczki i trzy metalowe.
Po drodze wypatrzyłam jeszcze hakone i to aureolę, więc nabyłam 3 sztuki, bez planu gdzie je posadzę, ale marzyłam o nich od dawna. Na koniec wiedziona zapachem zapakowałam jeszcze do koszyka ismenę. Pierwszy raz ją na oczy widziałam, ale pachniała tak bosko, że musiała być moja. Ktoś miał ją może wcześniej? Ponoć cebule można przez zimę przechowywać.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
lojalna_ 22:41, 21 maj 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
tusiawka napisał(a)
Dzisiaj się obkupiłam. W końcu zbliża się dzień matki, więc jest okazja do prezentów.
Pojechałam do ogrodniczego w zasadzie tylko po korę, której mi w weekend zabrakło. To jedyne znane mi miejsce gdzie mają korę w małych workach. Chciałam też kupić plastikowe podkładki pod donice z papryką (donice zwykłe plastiki z odzysku).
Ostatecznie zamiast podstawek kupiłam dwie szare osłonki na doniczki i trzy metalowe.
Po drodze wypatrzyłam jeszcze hakone i to aureolę, więc nabyłam 3 sztuki, bez planu gdzie je posadzę, ale marzyłam o nich od dawna. Na koniec wiedziona zapachem zapakowałam jeszcze do koszyka ismenę. Pierwszy raz ją na oczy widziałam, ale pachniała tak bosko, że musiała być moja. Ktoś miał ją może wcześniej? Ponoć cebule można przez zimę przechowywać.


Leze i kwicze ......tego sie nie leczy zejdziemy z ta przypadłoscia


Pieknie masz ......zdjecia zachwycajace
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies