Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod trzema dębami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod trzema dębami

tusiawka 19:41, 27 paź 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
ren133 napisał(a)




Wszystko cudne ... ale zachwyciłam się w szczególności zawilcami ... piekne są
Moje krótko zdobiły rabatę ... marne 5sztuk może dwa tygodnie cieszyły ... a po pierwszym przymrozku "padły"


U mnie przez suszę dopiero we wrześniu się rozkręciły, więc teraz długo kwitną.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Madzenka 19:44, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czyli jeśli padną kolejne dwa klony palmowe u mnie sadzę Garnet!!!

Dzisiaj przecenili krokusy w necie.... No coż mamy piekne, wieeeelkie cebule. Ciekawa jestem Twojej łączki krokusowej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
tusiawka 19:46, 27 paź 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
lojalna_ napisał(a)
Slow mi brak by zachwyt opisac ()


Mam pytanie na ile problemtyczne sa stelaze po latach. Czy musisz czesto skakac do nich I cos przycinac podpinac? Jak to z Nimi bedzie po paru latach? Bardzo mnie korca ale nie wiec ile wymagaja pracy na przyszlossc ()


Ze stelażami nigdy nic nie robiłam, są powiązane elastyczną linką, więc nawet jak drzewo rośnie poprawiać nie trzeba.
Problematyczne jesst natomiast cięcie grabów. Wiosną namówiłam m. do pomocy i szalał na drabinie. Latem już się nie dał namówić i graby przycinali panowie ze specjalnym sprzętem.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
lojalna_ 19:50, 27 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ja moje graby bede trzymala gora na 3 metry wiec sie nie martwie. A stelaze macie kupione z tymi elastycznymi linkami ? Od poczatku tak?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
tusiawka 19:51, 27 paź 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Madzenka napisał(a)
Czyli jeśli padną kolejne dwa klony palmowe u mnie sadzę Garnet!!!

Dzisiaj przecenili krokusy w necie.... No coż mamy piekne, wieeeelkie cebule. Ciekawa jestem Twojej łączki krokusowej


Sama chętnie bym drugiego posadziła ale nie wymyśliłam jeszcze gdzie.

Krokusy były faktycznie gigantycznne. Posadziłam je w miescu gdzie są jarzmianki i wczesną wiosną było klepisko. Zobaczymy czy taka ilość da już efekt łączki, o jaki mi chodzi.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
tusiawka 19:52, 27 paź 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
lojalna_ napisał(a)
Ja moje graby bede trzymala gora na 3 metry wiec sie nie martwie. A stelaze macie kupione z tymi elastycznymi linkami ? Od poczatku tak?


Tak, od początki. Gdzieś na początku wątku robiłam im zdjęcia z bliska.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
lojalna_ 19:54, 27 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Poszukam sobie korca mnie stelaze ...mam zime na przemyslenia

U Ciebie to cudo wyglada
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
tusiawka 19:56, 27 paź 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Amelia, Ela, Ola, Aga, Beata, dziękuję, że zaglądacie. Mam ciągle niedosyt zaglądania do innych wątków, ale często nawet u siebie się nie wyrabiam.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Jagodaa 20:20, 27 paź 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Czytam o cebulach, jak nie jedno, to drugie paskudztwo się przypląta . Ja nastawiam się na duże straty, bo opuchlaki buszowały już wszędzie, a niestety nie miałam czasu wytoczyć im regularnej wojny.

Jesienna odsłona pełna uroku . Zazdroszczę Ci grabów (w każdej postaci ).
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
nicol21 12:38, 28 paź 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Klony to zdecydowanie gwiazdy jesieni - jużu kogoś to pisałam, ale widoki od Ciebie to tylko potwierdzają.
Świetne też te żółte ekrany soooom!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies