Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Raczkujący ogród Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Raczkujący ogród Iwony

isia33 17:08, 12 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
MirellaB napisał(a)
Rok 2015 i 2016 w lutym wiosna


W te dwie zimy w ogóle nie było śniegu, dlatego tegoroczny tak cieszy. Chociaż z drugiej strony chce mi się wiosny.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Niagara 18:41, 13 lut 2017

Dołączył: 01 lut 2017
Posty: 9
Witam
Piękny ogród - Gratuluje.
Chciałam zapyta o śliwę wiśniową to pissardi czy nigra? Byla szczepiona na wysokości ok 150 cm czy jest szczepiona przy ziemi i wyprowadzona, bo tez marzą mi się takie dwie jak Twoja i nie wiem co powinnam kupic? A drugie pytanie werbene patagońską wysiewasz sama co roku czy zimuje u Ciebie w ogrodzie pod jakimś okryciem?
Madzenka 06:43, 14 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dorze ze orzypomniałaś , ze luty to miesiąc zimowy, bo czytając forum mozna dojśc do wniosku, ze jakieś anomalie mamy w tym roku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
justi 09:44, 14 lut 2017


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Sporo śniegu masz. U mnie też jest ale nie tak dużo.
Może dziś cos obfocę bo od jutra ma byc odwilż.
Tego nie lubię najbardziej, szaro, buro i brudno po zimie.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
isia33 21:57, 14 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Niagara napisał(a)
Witam
Piękny ogród - Gratuluje.
Chciałam zapyta o śliwę wiśniową to pissardi czy nigra? Byla szczepiona na wysokości ok 150 cm czy jest szczepiona przy ziemi i wyprowadzona, bo tez marzą mi się takie dwie jak Twoja i nie wiem co powinnam kupic? A drugie pytanie werbene patagońską wysiewasz sama co roku czy zimuje u Ciebie w ogrodzie pod jakimś okryciem?


Witaj, śliwa to Pissardi, szczepiona wysoko, nie mierzyłam ile dokładnie, ok. 150. Wydaje mi się, że to najlepsza wysokość, sąsiadka ma szczepione dużo wyżej i przez to wyglądają trochę jak żyrafy.
A werbena i tak i tak. Część krzaczków po prostu przezimowała. Trochę wysiałam, urosła szybciej. Sama też nasiała się jak wariatka. I też zakwitła. Ale dwie ostatnie zimy były bardzo łagodne. W tym roku zobaczymy co będzie.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
isia33 22:02, 14 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Madzenka napisał(a)
Dorze ze orzypomniałaś , ze luty to miesiąc zimowy, bo czytając forum mozna dojśc do wniosku, ze jakieś anomalie mamy w tym roku


Racjajak sobie przypomnę zimy sprzed ponad 30 lat. Ba, w 1995 w moich rodzinnych stronach śnieg spadł w połowie listopada, zniknął w połowie kwietnia. Pamiętam, jak nie mogłam się doczekać widoków innych ni z białe. Dwie ostatni zimy były bardzo nietypowe, prawie bez śniegu i mrozy takie sobie. Dlatego tegoroczna mnie cieszy, normalna zima, ot i tyle.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
isia33 22:04, 14 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
justi napisał(a)
Sporo śniegu masz. U mnie też jest ale nie tak dużo.
Może dziś cos obfocę bo od jutra ma byc odwilż.
Tego nie lubię najbardziej, szaro, buro i brudno po zimie.


Idę do Ciebie podpatrzeć co i jakFaktycznie, teraz będzie okropnie, dużo brudnego śniegu i błota.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
agnieszka_m 06:28, 15 lut 2017


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
isia33 napisał(a)


Idę do Ciebie podpatrzeć co i jakFaktycznie, teraz będzie okropnie, dużo brudnego śniegu i błota.



Brud szybko minie wystarczy trochę ciepła słoneczka i wszystko się zazieleni
już nie mogę się doczekać
____________________
Mój mały ogródeczek :).
isia33 22:18, 15 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Ty nie możesz spać rano, ja wieczorem? Zrobiłam dziś obchód, pomagam trochę w roztopach. Moje dzieci tłukły lód na podjeździe. Młotkiem
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
agnieszka_m 06:32, 16 lut 2017


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
isia33 napisał(a)
Ty nie możesz spać rano, ja wieczorem? Zrobiłam dziś obchód, pomagam trochę w roztopach. Moje dzieci tłukły lód na podjeździe. Młotkiem



Mogę spać rano
ale muszę wstać córcię do szkoły wyprawić
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies