Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Raczkujący ogród Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Raczkujący ogród Iwony

isia33 15:19, 03 wrz 2016


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
agnieszka_m napisał(a)
Iwonko ale pięknie u Ciebie



Dziękuję zaodwiedziny i miłe słowa Zaglądam do Ciebie regularnie, ale śladu nie zostawiam
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
anetta 16:12, 03 wrz 2016


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
isia33 napisał(a)
Anetko, na dachu mam jakąs zwykłą pleksę, tymczasowo już drugi sezon. Nie jest ładna i trochę pod nią gorąco, ale nie pada na głowę. A do Racławic jeszcze nie zawitałam. W sumie blisko mam do Sandomierza, ale nie byłam już dwa lata.

A masz jakis pomysł na zadaszenie tarasu inny?
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Mala_Mi 23:34, 17 wrz 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
lecę od Oli Leona..

Tyczyn.. to moja prawie wieś Zapraszam Ale raczej już na przyszły rok..bo teraz am urwanie dupska..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
isia33 14:05, 18 wrz 2016


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Aniu, dziękuję za zaproszenie. Mój teściu pochodził z Tyczyna, nadal mamy tam rodzinę. A kuzynka męża mieszka w Budziwoju
Do siebie też zapraszam Stalowa/Tarnobrzeg niedaleko.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
isia33 14:07, 18 wrz 2016


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
anetta napisał(a)

A masz jakis pomysł na zadaszenie tarasu inny?


No właśnie nie. Marzy mi się weranda z normalnym dachem i ścianami częściowo zabudopanymi, częściowo z przesuwanymi szklanymi drzwiami. Ale to na razie plany.








____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
bata 22:05, 10 paź 2016

Dołączył: 03 cze 2016
Posty: 90
trafiłam tu z wątku o rododendronach, pięknie u Ciebie, tak klimatycznie

ja ciągle na etapie przesadzania, szukania pomysłów

powiedz mi proszę, co to jest to niebieskie - szałwia czy przetacznik, slaby jeszcze ze mnie ogrodnik







dziękuję z góry odpowiedź
____________________
Beata - Ogród - moje czwarte dziecko
isia33 08:25, 11 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Dobrze, że jestem chora i mam trochę czasu dla siebie, bo mogłabym przegapić Twój post To jest szałwia, ale na każdym zdjęciu inna odmiana. Ta obok basenu ma ciemniejsze kwiaty i kwitnie trochę wcześniej. Ale nie wiem jak się nazywa.
A myślisz, że ze mnie wytrawny ogrodnik, hi hi Też ciągle przesadzam i szukam. Fajnie jest mieć króliczka, ale jeszcze lepiej jest go łapać. Mój ogród prawie skończony, mamy też. Na wiosnę robimy ogród mojej siostry a potem brata. Uwielbiam grzebać w ziemi.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
bata 11:06, 11 paź 2016

Dołączył: 03 cze 2016
Posty: 90
Iwona dziękuję i życzę dużo zdrowia, wykorzystując Twoją chorobę zagadnę Ciebie później - zrobię zdjęcie rabaty i poproszę o poradę

ja też mam ochotę wziąć się za ogród mojej mamy, ostatnio zawożę jej trawy

ślicznie u Ciebie, ile lat ma Twój ogród, bo u mnie wszystko takie malusie, ech człowiek by chciał teraz i natychmiast

grypsko Ciebie dopadło, może herbata z sokiem z malin, na nas zawsze działa
____________________
Beata - Ogród - moje czwarte dziecko
isia33 09:12, 12 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Hej,
Dzięki Chyba to nie grypsko, ale gardło i suchy kaszel. A że jestem po przejściach operacyjnych i "pracuję gardłem"... lepiej dmuchać na zimne.
Ogród zakładałam w 2011 roku, tzn. z przodu domu. Tył robię od 3 lat. Początkowo był to przechowalnik i rozmnażalnik, teraz układam to, mam nadzieję, z sensem.
Jak znajdę kabel do aparatu pokażę co z siostrą zrobiłyśmy u mamy.
Pisz, pokazuj. O ile zdołam, pomogę.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
isia33 18:11, 29 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Trochę jesieni.






____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies