Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Ewa777 10:28, 24 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Przemku, ale cudnie Takich kadrów nie było Rozpoznać miejsc nie mogę. Zlikwidowałeś biały płotek?
Jestem ciekawa Twoich nowości bylinowych i oczywiście jestem ciekawa warzywnika
Lubię oglądać zdjęcia z Twojego ogrodu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anda 10:31, 24 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Piękne kadry, takie inne Naprawdę, fajnie, że pokazałeś szerokie kadry. Slicznie masz Nawet niebieski potfór pasuje do tych letnich widoków.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 11:09, 24 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Zapomniałam dodać, że zazdroszczę tych tropikalnych temperatur
U mnie nie ma co marzyć o basenie, bo za zimno, zwłaszcza w nocy. Słońce jest za rzadko.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
sylwia_slomc... 12:14, 24 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Gardener27 napisał(a)


Szersze kadry też czasem trzeba pokazać choć wolę bardziej zbliżenia eksponujące piękno roślin.

A ja lubię widzieć całość i nie gubić się w domysłach gdzie co się mieści
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 12:20, 24 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Cześć, elegancko i rekfleksyjnie u Ciebie, fajnie mieszkasz
Relaksacja z basenem i leżaczkami też w pełni, i z takim cudownymi widokami można pomarzyć ...a tu czytam, że ty urlopujesz się remotowo...musisz to zmienić Przemku w końcu upały to z basenu trzeba korzystać

Potfora u nas już nie ma zużył się...ha,ha prysznic ogrodowy został

Ach te mistrzowskie cięcia podziwiam, podoba mi się cienista rabata i ten łuczek z bukszpanową kulą z hakone, moja rabata ciągle nie ma wyglądu?

Pokaż mi więcej zdjęć tej rabaty?

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AsiaK_Z 14:23, 24 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)


Owszem, długo wyczekiwany urlop i mnie się przydarzył, facetowi który wiecznie jest zapracowany. Od zeszłego tygodnia szaleję ogrodowo-remontowo, dziś malowanie balustrad w planach, będę odpoczywał chyba po powrocie do pracy

Część nowości bylinowych już się pojawiła na poprzedniej fotorelacji, przy następnej okazji postaram się uchwycić to co jeszcze kwitnące.

Właśnie dlatego tego basenu nie rozkładałem bo po złożeniu trawnik trzeba zakładać pod nim od nowa , o samym czyszczeniu wody w nim to nawet nie wspomnę bo jeszcze za basenowego muszę robić


Nie martw się, mnie na RODosie zapamiętają jako "siostra-basen" ja jednak nazywam siebie "poławiacz pereł" W tym roku już po 2 tygodniach musiałam wymienić wodę, basen wyczyścić. Zła byłam jak osa. Po ponownym napełnieniu chemia już daje radę. Jest gites
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gardener27 18:18, 24 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
Przemku, ale cudnie Takich kadrów nie było Rozpoznać miejsc nie mogę. Zlikwidowałeś biały płotek?
Jestem ciekawa Twoich nowości bylinowych i oczywiście jestem ciekawa warzywnika
Lubię oglądać zdjęcia z Twojego ogrodu


Ewo dziękuję za pochwały
Szerokie kadry myślę że będą teraz nawet częściej bo przestrzeń mniej podzielona w ogrodzi właśnie m.in. po likwidacji płotka i aparat ogarnia więcej niż do tej pory.
Oczywiście ogród warzywny też będzie tylko trzeba go sfotografować, taki mały widoczek na zachętę ...


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:23, 24 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Anda napisał(a)
Piękne kadry, takie inne Naprawdę, fajnie, że pokazałeś szerokie kadry. Slicznie masz Nawet niebieski potfór pasuje do tych letnich widoków.


Dzięki Ewa niestety jakość zdjęć fatalna, świeciło ostre słońce i wyszło mało profesjonalnie no ale co zrobić jak się śpi do południa a wieczorem inne zajęcia na tapecie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:27, 24 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
Zapomniałam dodać, że zazdroszczę tych tropikalnych temperatur
U mnie nie ma co marzyć o basenie, bo za zimno, zwłaszcza w nocy. Słońce jest za rzadko.


Tropiki się chyba już powoli u mnie kończą woda dziś w basenie była mało komfortowa do kąpieli ale jeszcze dałem nura Słońca coraz mniej i zapowiadają opady na wieczór, znowu
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:38, 24 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
sylwia_slomczewska napisał(a)

A ja lubię widzieć całość i nie gubić się w domysłach gdzie co się mieści

Będę o tym pamiętał na przyszłość.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies