Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 16:19, 22 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)
Przemku czy ja dobrze widzę, że masz trytomę ? jeśli tak, to jak zimuje u Ciebie ?


Kiedyś miałem trytomę już nie pamiętam odmiany to okazała się u mnie jednoroczną Niestety żaden krzaczek nie przetrwał zimy Ta którą obecnie posiadam pochodzi z biedrony i radzi sobie bardzo dobrze Dosyć szybko się namnaża i powtarza kwitnienie Odmiany oczywiście nie znam ale jestem z niej bardzo zadowolony
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 16:26, 22 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Milka napisał(a)



O, a to ciekawe, bo u mnie jednak wyżej buja i bardzo rozłogami się rozrasta, czyli jednak podłoże kształtuje wielkość i wygląd roślin, myślę, że ta wysokość u ciebie w wielu kompozycjach okaże się plusem
psina cudna, moja Sonia też tchórz, wszystkiego się boi, tylko za płotem udaje, ze inaczej ale cóż, początki mała trudne


Jak przeglądam zdjęcia u dziewczyn z ogrodów to widzę że mają dużo wyższego Barona Kiedyś czytałem że dużo zależy od podłoża na jakim rośnie U mnie wszędzie glina, tylko na wiosnę podsypuję kompostem ale jak widać i to nie pomaga
Twoja Sonia podobnie jak moją Mrówka Jak listonosz za bramką to szczeka a jak już przekroczy bramkę i wejdzie na podwórko z listem to ucieka pod żywopłot i wychodzi dopiero jak listonosz odjedzie Taki kozak
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 16:32, 22 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Milka napisał(a)
kolor adekwatny do avatarka, pozdrawiam


Kiedyś miałem chryzantemowego avatarka ale to było na samym początku Teraz lewa strona ogrodu trzyma się od dłuższego czasu

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 16:39, 22 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nallar napisał(a)
Przemek, gdyby nie dzieliła nas taka odległość.....zasłużyłeś na klapsa, (i niedoszukuj się podtekstów) miałeś się kurować a Ty biegasz po ogrodzie z aparatem.


Ewa nie bij bom nie zasłużył Zdjęcia pochodzą z tamtego tygodnia tylko nie miałem ich kiedy wkleić U mnie od dwóch dni leje i nawet jakbym chciał to nie ma jak focić

Nallar napisał(a)
Przemek, gdyby nie dzieliła nas taka odległość.....zasłużyłeś na klapsa, (i niedoszukuj się podtekstów) miałeś się kurować a Ty biegasz po ogrodzie z aparatem.


Nallar napisał(a)

Tak Haniu lekceważy zalecenia, nie wyjdzie mu to na dobre.
Należy mu się lanie


hanka_andrus napisał(a)
No i ma czego chciał! Zasłużył!


No to już

Do zaleceń się stosuję i grzecznie leżę w łóżku

Macham do Was
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 18:16, 22 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gardener27 napisał(a)

Nie żartuj to są fotki z dzisiaj? Jesień chyba zapomniała o Twoim ogrodzie
Wieczorem rozpoczynam poszukiwania cebulowych w necie Dziękuję za podpowiedź
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 19:08, 22 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Doczytałam, że u Ciebie też leje
Pogody ładnej życzę sobie też
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
lojalna_ 19:20, 22 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No chorowanie w takim towarzystwie i z takimi dbajacymi kobitkami co smagaja i łajaja i jeszcze naleweczke przyniosa to sama radosc


Pozdrawiam ogród cudny pełen serca
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
zielonaprzystan 20:02, 22 paź 2014

Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 10
Świetny ogród! Widać, że włożono w niego dużo pracy . Regularna, prawidłowa pielęgnacja to podstawa . Super!
____________________
Gardener27 20:40, 22 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Napia napisał(a)

Nie żartuj to są fotki z dzisiaj? Jesień chyba zapomniała o Twoim ogrodzie
Wieczorem rozpoczynam poszukiwania cebulowych w necie Dziękuję za podpowiedź


Agnieszko może nie z dzisiaj ale z tamtego tygodnia a konkretnie z niedzieli Trytomia regularnie co jakiś czas wypuszcza nowe kwiatostany Lawenda siana w styczmiu teraz zaczęła kwitnąć i chyba tak będzie do zimy Łubin tylko jeden się wybił ale nie powiem miło z jego strony a kosmos jak to kosmos szaleje nieprzerwanie

Macham
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:42, 22 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Napia napisał(a)
Doczytałam, że u Ciebie też leje
Pogody ładnej życzę sobie też


Leje od dwóch dni a na jutro zapowiadają śnieg ? Mam nadzieję że to tylko pomyłka Z całego serca życzę Ci pięknej, słonecznej i ciepłej jesieni
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies