Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 19:04, 30 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MalaGoska napisał(a)
Ja mogę w ramach dobroci mego serca mogę odciążyć twe umęczone parapety i przygarnać dmuszka jakby coś ci zbywało Właściwie to wszystko przygarnę, bo u mnie długotrwałe niedostatki w zaopatrzeniu spowodowane lichością potrfela. Akurat dmuszka to widzę pierwszy raz tak to bym sama spróbowała.


Heheheh ... dobra duszko będę pamiętał o Tobie

Dmuszek jest u mnie nowością więc to eksperyment Zainspirowany zdjęciami w sieci i angielskimi programami podjąłem ryzyko i sam jestem ciekaw co z tego będzie Mam nadzieję że nie rozczaruje
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:12, 30 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Anusia napisał(a)
Przychodzę z wizytą
Piękna wiosna u Ciebie. Widzę, że też zakupy poczynione. Największym moim tegorocznym zakupem będzie znalezienie odpowiedniej róży pnącej na pergolę. Wpierw chciałam kupić z alegro ale przypomniałam sobie o Targach w Starym Polu, które odbędą sie 25-26-go kwietnia. Liczę na dobry zakup. Pozdrawiam z Żuław serdecznie


Witam

Dziękuję za wizytę i ciepłe słowa Z tymi zakupami jest u nie problem Nawet wyjazd na zakupy spożywcze kończą się przywiezieniem jakiejś rośliny do ogrodu lub domu ale nad tym pracuję Ja róż na all... nie zamawiam bo mają bardzo okrojoną ofertę Wolę w powszechnie znanych szkółkach specjalizujących się w uprawie róż Mam nadzieję że znajdziesz coś ciekawego na targach na swoją pergolę

Również pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:19, 30 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
zabaewa napisał(a)
Przemku - spóźnione gratki Podziwiam Twe zakupy i wiosenne aranżacje i parapety U mnie w domu jak wiesz - nie mam parapetôw - poza kuchennym i małą półką w łazience pod oknem, więc szaleństwa parapetowego właściwie nie uprawiam. Ot papryki i werbenka. Ale na papyki nie mogę się jakoś doczekać. Czy u Ciebie już wzeszła ? Ja siałam prawie tydzień po tobie...


Witam

Dziękuję za gratki Przywołałem chyba Cię myślami Dziś byłem na poczcie i wysłałem obiecaną paczkę Myślę że przed świętami powinna dojść do Ciebie
Miałem też pytać czy wysiałaś nasiona ode mnie ale gdy miejsca brak w domu będą musiały poczekać jak się ociepli na zewnątrz
Papryczki oczywiście ładnie wzeszły i czekają na pikowanie


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:28, 30 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Mathildis napisał(a)
tylko 40 stron do nadrobienia u Ciebie dziś padam zostawiam sobie otwartą zakładkę na jutro


Nie mam zbyt wiele czasu na forum ponieważ popołudnia spędzam w ogrodzie ale faktycznie parę stron się zapisało
Wpis zrobiony po północy więc nic dziwnego że już nie masz siły a przesilenie wiosenne też robi swoje Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Karol99 19:28, 30 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Faktycznie, bardzo ładnie wzeszly te papryki.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Gardener27 19:39, 30 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia napisał(a)
Się zastipowałeś w tym roku!
A moje padły i nie posiałam.... i muszę kupić już urośnięte

Pozdrówki!




W tamtym roku miałem 4 sadzonki od Pana Trawki z których byłem bardzo zadowolony Doszedłem do wniosku że to stanowczo za mało i posiałem nasiona Obecnie jestem posiadaczem 24 doniczek stip

Szkoda że troje nie przeżyły Zawsze możesz jeszcze spróbować wysiać Rosną bardzo szybko a jaka oszczędność i satysfakcja
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Juzia 19:43, 30 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38927
Gardener27 napisał(a)


W tamtym roku miałem 4 sadzonki od Pana Trawki z których byłem bardzo zadowolony Doszedłem do wniosku że to stanowczo za mało i posiałem nasiona Obecnie jestem posiadaczem 24 doniczek stip

Szkoda że troje nie przeżyły Zawsze możesz jeszcze spróbować wysiać Rosną bardzo szybko a jaka oszczędność i satysfakcja


24...i jakie wypasione!

Mam nadzieję, że jednak coś mi się samo wysiało na rabatach
W wysiewy domowe będę się bawić w przyszłym roku. Może

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
AgataBC 19:43, 30 mar 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Gardener27 napisał(a)


Trzymam kciuki za wschody
Jestem u Ciebie na bieżąco więc na pewno nie przeoczę


Jesteś na bieżąco ?? a sakwę widziałeś ?
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Gardener27 19:47, 30 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Napia napisał(a)
Przemku, gratulacje na 400
Róże piękne kupiłeś, będą cieszyć oczyTwoja stipa bardzo już rozrośnięta, nie to co moja


Dziękuję Agnieszko

Dzisiaj posadziłem róże po powrocie z pracy Padał deszcz ze śniegiem, przemokłem do suchej nitki ale dałem radę Stipa rośnie u mnie w oczach Musze wpaść do Ciebie i obejrzeć jak Twoja wygląda
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:51, 30 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agcia napisał(a)


Jesteś na bieżąco ?? a sakwę widziałeś ?


To odpisywanie na posty idzie mi jak po grudzie Ciężki dziś mam dzień

Tak widziałem Zaraz do Ciebie wpadnę
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies