Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

makkasia 14:41, 01 kwi 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Wszystko widziałam ale Twoje stipy powaliły mnie na kolana ...ojej jak pięknie będzie !!!
Przejeżdżałam koło Krakowa i myślałam o Poznaniaku z Krakowa Straszliwe oberwanie chmury było akurat ...jak przejeżdżałam
Macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Warmia 14:50, 01 kwi 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
pawel_snopek napisał(a)
Jakaś małą perwersja się szykuje


Oj, tam zaraz
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
marta_d 15:09, 01 kwi 2015


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Witam się po chwilowej nieobecności
Parapet masz na bogato ja wysiałam cynie, wzeszły w mgnieniu oka, przesadziłam Sundaville, podarek urodzinowy w postaci sosenki na pniu Wintergold został wsadzony do donicy na stałe, z pomocą męskiej ręki przesadziłam hortkę i z zebranych patyczków od siostry ukorzeniam hort. Polar Bear ciekawa jestem co z tego ukorzeniania wyjdzie może sama prędzej korzenie zapuszczę w domu przy takiej pogodzie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Agania 12:33, 02 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gardener27 napisał(a)


Heheheh

.... a warzywnik 2 tygodnie temu został cały przekopany i jest jak czysta kartka która wszystko przyjmie


Fajnie to brzmi, u mnie taka pusta kartka była w tamtym roku, częściowo to na moim warzywniku rosną ukorzenione horti i bukszpany, reszta czeka na wyczyszczenie i zagrabienie, a pozostały kawałek, to poczeka na najemnika...bo ja teraz nie jestem dla ogrodu, ani ogród dla mnie...nie mylić z pogodą...uraz kolana po nartach

Wesoło i pikantnie u Ciebie....a parapety zasiedliła stipa...no,no,no..pięknie...szalejesz
Zadbałeś o świąteczny nastrój, piękne żonkilki
Pozdrawiam Przemku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gardener27 18:13, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia napisał(a)


Od razu nie pasi!
Chyba za bardzo w rolę się wczułeś i karać byś chciał klapsami co?

Własnie fajna ta ściana!
Odważna


Oj tam już nie pasi

Kobiet nawet kwiatkiem nie można bić ... podobno

Lubię żółty zarówno w ogrodzie jak i w domu Bardzo energetyczny kolor
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:17, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agatek napisał(a)
poczytałam i mam uśmiech od ucha do ucha
umowa, klapsy

i żółta ściana

ja dostałam w prezencie 10 sadzonek papryki, ale nie piekielnej


Czasem trzeba puścić wodze fantazji ... świat wtedy staje się bardziej przyjazny

Moje piekielne papryczki też dostałem pod postacią nasion Jestem bardzo zadowolony że tak ładnie wykiełkowały

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:23, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Mirella napisał(a)
Widziałam różane zakupy, piękne sadzonki,
Pikantne papryczki i.....odstresowałam się he he.
Zostawiam uśmiech i gratki....wiem ...mega spóźnione.



Za życzenia dziękuję ... wcale nie spóźnione bo strony same się mnożą

Najbardziej jestem zadowolony oczywiście z róży Eden Dzięki Tobie zakupiłem ją ... udało mi się wreszcie bez konieczności zamawiania Parę dni temu została posadzona a obecnie jest obficie podlewana przez wszystko co kapie i prószy z nieba Mam nadzieję że za parę lat będzie takim pięknym okazem jak Twója
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:26, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
bartek_luberda napisał(a)
Altana 3.5 na 4.5


Witaj Beatko

Duża będzie ta altana i na planie prostokąta
Ciekaw jestem efektu końcowego Patrząc na grill jaki zbudował M będzie co oglądać W sezonie przyjemnie będzie siedzieć w tym miejscu

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:27, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
pawel_snopek napisał(a)
Jakaś małą perwersja się szykuje


Paweł ... perwersje tylko ogrodowe
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:35, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
makkasia napisał(a)
Wszystko widziałam ale Twoje stipy powaliły mnie na kolana ...ojej jak pięknie będzie !!!
Przejeżdżałam koło Krakowa i myślałam o Poznaniaku z Krakowa Straszliwe oberwanie chmury było akurat ...jak przejeżdżałam
Macham


Witaj Kasiu

Miło że jesteś już z nami Mam nadzieję że naładowałaś baterie w Zakopanem i odpoczęłaś Faktycznie pogoda fatalna ale jak to stare porzekadło mówi ,,kwiecień plecień ... ,,
Stipa szaleje na parapecie a dzisiaj już jest dwa razy taka Magiczna siła dobrze im robi Zastanawiam się czy jeszcze raz ich nie podzielić bo bardzo gęsto rosną w doniczkach Tylko gdzie je trzymać przy takich ilościach ? ... może jak się ociepli wniosę je do gospodarczego i będę hartował

Macham
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies