Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 18:36, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Warmia napisał(a)


Oj, tam zaraz


Heheheh
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:49, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)
Witam się po chwilowej nieobecności
Parapet masz na bogato ja wysiałam cynie, wzeszły w mgnieniu oka, przesadziłam Sundaville, podarek urodzinowy w postaci sosenki na pniu Wintergold został wsadzony do donicy na stałe, z pomocą męskiej ręki przesadziłam hortkę i z zebranych patyczków od siostry ukorzeniam hort. Polar Bear ciekawa jestem co z tego ukorzeniania wyjdzie może sama prędzej korzenie zapuszczę w domu przy takiej pogodzie


Witam Muszę przyznać że jak swój stan sporo udało Ci się zrobić Jak mnie pamięć nie myli cynii nigdy nie miałem a to takie wdzięczne kwiaty Może jak uda mi się gdzieś dostać nasiona posieję w warzywniku ... on wszystko przyjmie Trzymam kciuki za hortensje Piękne krzewy które każdy powinien mieć w sowim ogrodzie Ja dwa tygodnie temu kupiłem sobie dwie sadzonki magical candle w ogrodniczym Jakoś nie mogłem się oprzeć i upchnąłem je przy bramie wjazdowej

Dużo zdrówka i samych słonecznych dni życzę
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:58, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agania napisał(a)


Fajnie to brzmi, u mnie taka pusta kartka była w tamtym roku, częściowo to na moim warzywniku rosną ukorzenione horti i bukszpany, reszta czeka na wyczyszczenie i zagrabienie, a pozostały kawałek, to poczeka na najemnika...bo ja teraz nie jestem dla ogrodu, ani ogród dla mnie...nie mylić z pogodą...uraz kolana po nartach

Wesoło i pikantnie u Ciebie....a parapety zasiedliła stipa...no,no,no..pięknie...szalejesz
Zadbałeś o świąteczny nastrój, piękne żonkilki
Pozdrawiam Przemku


Oglądałem jakiś czas temu u Ciebie zdjęcia z wyjazdu ale nie wiedziałem że z urazem wróciłaś Mam nadzieję że dobra rehabilitacja postawi Cię na nogi i wszystko wróci do normy bo sezon powoli się zaczyna w ogrodzie

Tak ... mój warzywnik co roku powstaje od nowa Nowy układ poletek, nowe trawiaste alejki, tunel foliowy raz po prawej raz po lewej stronie Jednym słowem płodozmian

Żonkile są bardzo nietrwałe Wytrzymały w wazonie raptem pięć dni Trzeba pomyśleć o innych kwiatach na święta Pewnie będą to tulipany i na bank żółte

Dziękuję za wizytę i ciepło pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:11, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Za oknem wszystkie pory roku Pada deszcz, sypie śnieg, wieje, w nocy mróz i ogólnie nie jest przyjemnie Wszystko wskazuje na to że święta też takie będą Dla poprawy humory po pracy wybrałem się do ogrodniczego Zakupiłem upatrzoną donicę z ornamentem ... szkoda że była tylko ostatnia bo wziąłbym jeszcze dwie Docelowo będzie stała na stoliku w ogrodzie ale na razie przy wejściu do domu bo tak wieje że byłby to zakup krótkotrwały

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AgataBC 20:38, 02 kwi 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Łojojoj to ta donica.. piękna rzeczywiście taka taka..
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 20:41, 02 kwi 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Aa miałam napisać ile bym za nią dała.. maksymalnie dwie dychy nie znam dokładnie rozmiarów ale wygląda na nie taką małą.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Gardener27 20:50, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Wiedziałem że Ci się spodoba Tak ... to ona Czekała na mnie choć miałem już w poniedziałek ją kupić Na szczęście pogoda zniechęca klientów do odwiedzin ogrodniczych
Nie jest duża Może tak to wyszło na zdjęciu ale w realu 30 x 30 cm
Co do ceny to razy dwa Twoja propozycja Mi się podoba ten ornament z dwóch stron i wykończenie górnej krawędzi Bratki i żonkile też sobie do niej dobrałem bo te co miałem wsadzić jakoś mi nie leżały
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
iwonadm 21:46, 02 kwi 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ja też kupiłam magical candle w kwietniu szykuję sie na wyjazd do bąblina to na kupię jeszcze troszkę hortek
masz może zdjęcia swoich? Pozdrawiam ciepło bo winter coming
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Gardener27 21:55, 02 kwi 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Zdjęć oczywiście zakupów nie posiadam Były to sadzonki w 3 l doniczkach z ładnie rozrośniętym systemem korzeniowym Na wysokość miały ok 70 cm, zaraz po wsadzeniu przyciąłem

Hortensji nigdy za wiele jeśli pozwalają na to możliwości ogrodu i rzecz jasna portfela Udanych łowów życzę Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa777 22:18, 02 kwi 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18484
No zakupy śliczne i to od razu z zawartością Cudnie dobrane
Tak się naczytałam artykułów w ostatnim Gardeners World o warzywach w donicach, że też postanowiłam spróbować. Nie mam miejsca na warzywnik, więc to będzie fajne rozwiązanie Donice i nasionka już kupiłam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies