Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 16:12, 24 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Luki napisał(a)
Mam chyba dziurę w pamięci bo chyba przegapiłem jakąś donice Świerki super wyrosły, oj jak mi się marzą tak z jednej strony, cudne


Nie przegapiłeś, wiosną dobudowywałam końcówkę dużej donicy i dyskutowaliśmy co zrobić z tym murem w granicy. Brałeś czynny udział . Dawno nie było o tym mowy, więc zapomniałeś .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 16:13, 24 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
nawigatorka napisał(a)
wiosna każda mieszanka kolorów jest dobra a poważnie to biały i fiolet to zimne mocne kolory powinny z soba fajnie grac


Powinno być fajnie, mam nadzieję, że nie wmieszali żółtych, choć pewnie wczesną wiosną i tak bym to zdzierżyła .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 16:14, 24 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Kacha123 napisał(a)


Reflektor i dwie "czołówki"
Krokusów nie mam, to przyjdę się do Ciebie napatrzeć


Fajne duże cebule mi przyszły, mają po kilka kiełków już sporych .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 16:17, 24 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Dzisiaj byłam po świerka na wymianę, jest sporo niższy, ale szeroki i bardzo gesty do samej góry, więc dysproporcja powinna się szybciej zatrzeć .

Nie cyknęłam fotki, bo był szał wiązania traw, Rodzice mi pomogli i w godzinę było gotowe , a poprzednio cały dzień musiałam poświęcić...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Luki 22:15, 24 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dobra już jestem w domu, lampka mi się oświeciła i już wiem o co chodzi... wiesz pamięć dobra, ale krótka
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Jagodaa 09:55, 25 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 09:57, 25 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Szkoda, że pogoda nie wytrzymała do końca tygodnia...

Dziś mam zamiar posadzić krokusy i resztkę tulipanów. Powinno też się udać ze świerkiem .

Oby tylko do ponurej aury nie dołączył deszcz .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 14:20, 25 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
W te miejsca poupychałam moje krokusy , mam nadzieję ze z czasem się rozrosną i będą tworzyć piękne plamy. Ciekawe, czy mieszanka biało fioletowa taką pozostanie, czy się jakoś pozapylają.





Tutaj muszę jeszcze wiosną dosadzić w kulki trawy, nie wiem na co ostatecznie się zdecydować, czy wracać do AM.



Ciekawa jestem też, czy liście krokusów po przekwitnięciu nie będą się za bardzo rzucać w oczy.

I moje snopki zrobione zespołowo Lubię ten moment, gdy gąszcz znika i widać świerki. Wiosną po ścięciu traw efekt jest jeszcze większy.



____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 14:27, 25 lis 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
I świerk po reklamacji. Oby tylko się przyjął! Sadzenie odłożone na jutro, dziś ręce mi zgrabiały po 5min sadzenia krokusów



____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Madzenka 07:14, 26 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Za rok już idealna przesłona będzie ze świerków. Będziesz jej ciąć?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies