Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 23:40, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
leon60 napisał(a)
Dobrze zrobilas stozek u Ciebie srednio pasuje dziura zarosnie raz dwa


W ogóle nie pasuje, ale miałam wyrzuty, że tnę takiego dorodnego cisa. Teraz się zbieram w sobie do formowania, bo niestety nie mam talentu do obłych kształtów .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:42, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
effka napisał(a)

Padłam! Jak pięknie Wygooglałam juz te panele drewniane i chyba zrobię z nich osłonę tarasu a taka ławka to świetny pomysł


Ja się bardzo cieszę, ze je znalazłam, bo robienie takich paneli we własnym zakresie wciąż "się odkładała" .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:45, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
syli_a napisał(a)
Cześć | co do donicy to jestem za propozycją Juzi.też bym pomieszała, a co do ulewy to patrz tak blisko jesteśmy a u mnie ledwie pokropiło, ale faktycznie czarne chmury i grzmoty były.


Cześć Tam nie ma wbrew pozorom tak strasznie dużo miejsca. Nie chciałam sadzić kwitnących roślin pod śś, bo ona ma nisko gałęzie, byłoby brzydko. No i wyszło, jak zawsze, grupy, nie wychodzi mi mieszanie... choć trenuję na rabacie z jarzmiankami, w sumie, to nie ja próbuję tylko natura . Rozsiały się tam jeżówki i pojawiły z nikąd dzwonki, których chyba dosadzę, bo dają fajny klimat leśny.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:49, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Nelaa94 napisał(a)


Jak daleko od sebe máte prosím zasazené ty hortenzie Incrediball? A kolik zaberou místa-jak jsou široké? Moc děkuji


Posadziłam je co metr. Aktualnie są ściśnięte, bo je już profilaktycznie podwiązałam, ale one rozkładają się chyba na ponad metr. Przy aktualnych częstych opadach naprawdę zrobiły się i szersze i wyższe niż zwykle. Jeśli się ich nie zwiąże w porę, bardzo się pokładają po deszczu i wygląda to nieciekawie.

Postaram się wrzucić aktualne zdjęcia.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:52, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
malgol napisał(a)
Wpadłam tutaj idąc po śladach koleżanek i ...zamarłam.Jaki masz piękny ogród a ja tu chyba nigdy nie byłam Zakatek uroczy a ta różowa szałwia obłedna! Pieknie tu i będę zaglądać jeśli pozwolisz


Dziękuję, zapraszam wiele mu jeszcze brakuje, ale ma to też swoje plusy szczególnie dla kogoś, dla kogo rycie jest sposobem na odreagowanie i doładowanie energii .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:54, 30 cze 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia napisał(a)


Dobrze, że bukszpany nie kwitną. Pszczoły bezpieczniejsze

Foteczki byś zrobiła!!!


Pszczół mało częściej np na lawendzie trzmiele widuję. Dziś jeden usiadł mi na nodze i trochę się wystraszyłam
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 08:30, 01 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38841
Na sośnie to inne gąsienice.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Nelaa94 09:01, 01 lip 2020


Dołączył: 13 kwi 2020
Posty: 43
Jagodaa napisał(a)


Posadziłam je co metr. Aktualnie są ściśnięte, bo je już profilaktycznie podwiązałam, ale one rozkładają się chyba na ponad metr. Przy aktualnych częstych opadach naprawdę zrobiły się i szersze i wyższe niż zwykle. Jeśli się ich nie zwiąże w porę, bardzo się pokładają po deszczu i wygląda to nieciekawie.

Postaram się wrzucić aktualne zdjęcia.



Moc děkuji! za fotku bych byla ráda. Já uvažuju že je zasadím od sebe 1,2m. Snad to bude ok.
____________________
* Začínáme plánovat zahradu *
Makao_J 09:20, 01 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Myślałam że foty jakieś wkleiłaś. Ciekawa jestem jak teraz zmiany wyglądają?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Jagodaa 19:41, 02 lip 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Obiecałam hortensje, zdjęcia brzydkie mi wyszły, bo na szybko.

Wiosną tnę do zera. Aktualnie mają 150cm.



Po podwiązaniu zrobiły się wąskie, gorzej to wygląda, ale po deszczach ich nie opanuję, jeśli już raz się położą.

____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies