Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

lindsay80 13:36, 19 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Ewa, jesteś mistrzynią rabat różanych, ja już wiem jak ciężko obsadzić taką rabatę, żeby zdjęcia pięknie wychodziły, na żywo z trawami róże wyglądają pięknie, a na zdjeciach nijak nie da się tego pokazać, właściwie to trawy przeszkadzają na fotkach różom.
U Ciebie każde zdjęcie jest cudowne, takie małe dzieła sztuki! Oczarowana jestem.
____________________
Tu ma być ogród :)
olga80 12:49, 20 cze 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Ewuś gdyby była funkcja kopiuj -wklej to właśnie tak bym zrobiła z Twoim ogrodem wkleiłabym go u siebie. Masz cudowne róże i wszystkie już takie dorodne. Trawy u mnie też kiepsko się zbierają
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Ewik 13:09, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
babka napisał(a)
Jaki wielki musisz mieć ogród, że tyle kwiatów pomieścił!! Od tych róż juz kręćka dostaję, gdybym miała ocenić nie potrafiłabym wybrać która piękniejsza. A zapach musi być tam obłędny !
Deszczu mogę trochę odstąpić


Raczej nie duży jestteż ciężko byłoby mi wybrać tą naj zapach jest to fakt,kwitną róże ale i goździki których zapach uwielbiam
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:13, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
MirellaB napisał(a)
Ewo czy róża Giardina podobna jest do Pomponelli?

Śliczne ujęcia robisz


To dwie różne róże. Giardina to pnąca róża z zdecydowanie większym kwiatem.pomponella to raczej krzaczasta rośnie wieksza niz podają, ma mnóstwo malych pomponikow,odznaczona Adr.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:15, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Juzia napisał(a)


Ewa te kłosy po prawej to co to jest???
Nie dałaś mi czasem takiej trawki????
Jakieś zaćmienie mam i nie wiem co to i od kogo


Tak to śmiałek
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:15, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Juzia napisał(a)


Ewa te kłosy po prawej to co to jest???
Nie dałaś mi czasem takiej trawki????
Jakieś zaćmienie mam i nie wiem co to i od kogo


Tak to śmiałek
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:17, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ewa777 napisał(a)
Przepiękne masz te róże, a zdjęcia robisz takie obłędne, że tylko do jakiegoś katalogu Za każdym razem zachwycam się kompozycjami, które tworzysz Cudne widoki


Ewa dziękuje, jeszcze daleko do cudowności ,aktualnie w ogrodzie jak po procesji wygląda
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Juzia 13:19, 20 cze 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Ewik napisał(a)


Tak to śmiałek


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Ewik 13:22, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
lindsay80 napisał(a)
Ewa, jesteś mistrzynią rabat różanych, ja już wiem jak ciężko obsadzić taką rabatę, żeby zdjęcia pięknie wychodziły, na żywo z trawami róże wyglądają pięknie, a na zdjeciach nijak nie da się tego pokazać, właściwie to trawy przeszkadzają na fotkach różom.
U Ciebie każde zdjęcie jest cudowne, takie małe dzieła sztuki! Oczarowana jestem.


Zarumieniłam się,dziękuje.
Jest wiele ładniejszych ogrodów na forum,my dopiero raczkujemy.sporo traw wymarzło tej niby zimy i kombinuję czym je zastąpić
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:28, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
olga80 napisał(a)
Ewuś gdyby była funkcja kopiuj -wklej to właśnie tak bym zrobiła z Twoim ogrodem wkleiłabym go u siebie. Masz cudowne róże i wszystkie już takie dorodne. Trawy u mnie też kiepsko się zbierają


Oj tam,zobaczysz za chwilkę będzie busz u Ciebie już się robi i tujki takie duże. U nas minęło 3lata a ja cały czas coś zmieniam.
Nie mogę nadal wpasować red Leonarda, a szkoda mi go wydać bo to super róża, tylko ten kolor,nawet mój aparat ma z nim trudności i nie może oddać jego prawdziwego koloru
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies