Gdzie jesteś » Forum » Nawierzchnie » Co na podjazd?

Pokaż wątki Pokaż posty

Co na podjazd?

Wandzia 11:58, 26 sie 2016

Dołączył: 20 lip 2016
Posty: 6
Oglądając zdjęcia w google,bardzo mi się podobał ten pomysł, ale nie do końca przemyślałam sposób odśnieżania i w przypadku deszczu nie wzięłam pod uwagę, że jednak ten kamień może się wypłukiwać... W sumie bardzo dobrze, że nie podjęłam decyzji zbyt pochopnie... Mam nauczkę, że każdy krok należy dobrze przemyśleć.
Natomiast jeżeli chodzi o podanie nazwy symbolu miałam na myśli tylko i wyłącznie zaprezentowania kształtu kratki, jaką miałam zamiar wykorzystać do założenia podjazdu. Bardzo mi przykro, że jestem oskarżana.
Gardenarium 13:21, 26 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mnie też jest przykro
jakimś dziwnym trafem prawie każdy z Twoich postów zawierał "ja ostatnio kupiłam w ..." tu nazwa sklepu..a teraz symbol konkretny kratki..ja tego nie śledzę, ale tak to właśnie wygląda. Przestań pisać w jakim sklepie cokolwiek kupiłaś bo nikt o to nie pyta.

Załóż wątek, pokazuj co robisz, jak robisz, a nie wrzucaj tutaj nazw sklepów.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Alpistom 15:08, 15 lut 2018

Dołączył: 15 lut 2018
Posty: 2
Na podjazd naturalnym rozwiązaniem wydaje mi się kostka brukowa. Zdecydowanie odradzam asfalt gdyż absolutnie burzy on naturalność i piękno ogrodu.
minionka 14:24, 28 maj 2018

Dołączył: 28 maj 2018
Posty: 1
Podjazd możemy zrobić z kostki brukowej lub z takich gotowych płyt, ja je nawet u tego producenta widziałam [reklama] taki system wydaje się być trwały i z tego co liczyłam nawet tani, ale jak to w praktyce wygląda to nie mam pojęcia.
WymarzonyOgrod 15:29, 30 maj 2018

Dołączył: 30 maj 2018
Posty: 2
Tylko i wyłącznie kostka Pozdrawiam
____________________
karlos 15:17, 19 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Niedawno też stałem przed takim dylematem, podjazd prawie 200m. Przez 40 lat byłem blokersem z betonowej dżungli i staram się ograniczyć ilość betonu w swoim ogrodzie. No ale po czymś trzeba chodzić, dlatego ciągi komunikacyjne z betonu ograniczone do MINIMUM dojście do drzwi i podjazd. Kostka kamienna jednak sporo kosztuje, więc wymyśliłem sobie takie rozwiązanie, w miarę tanie, ale nie w 100% betonowe. Płyta ażurowa wysypana kamieniami budowlanymi, wiadomo że beton ale jednak gubi się troszkę. Do tego rabaty żwirowe wkoło, dla spójniej całości, przechodzące w korę. Cały ogród za domem nie ma ani kawałka betonu.

Ja jestem bardzo zadowolony, nie ma problemu z utrzymaniem, pomimo tego, że mam psy. Dmuchawa załatwia sprawę, do tego kamyczki trzeba zasypać 1-2 cm niżej i nic nie wylatuje, można nawet odśnieżać

____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Gardenarium 15:55, 23 lut 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jestem przeciwniczką takiej kratki w swoich ogrodach, ale tutaj dałeś z siebie 300 %. Wszystko nieskazitelne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
karlos 18:16, 23 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Gardenarium napisał(a)
Jestem przeciwniczką takiej kratki w swoich ogrodach, ale tutaj dałeś z siebie 300 %. Wszystko nieskazitelne.


Dzięki Na fotach szału roślinnego nie ma, z powodu pory roku. Myślę, że latem będzie ładnie, tym bardziej jak podrosną brzozy, 3 dorenbos i 2 gracilis (chyba dobrze napisałem nazwy)
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Gardenarium 18:58, 24 lut 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja chwalę nawierzchnie na rośliny nawet nie spojrzałam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
karlos 19:02, 24 lut 2019


Dołączył: 29 gru 2013
Posty: 273
Gardenarium napisał(a)
Ja chwalę nawierzchnie na rośliny nawet nie spojrzałam

Oczywiście zresztą w takim wydaniu foto, to nawet ich nie widać ... to tylko taka luźna uwaga, że kiedyś będzie ładniej
____________________
Karlos Samotnia pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies