Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skrawek zieleni

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skrawek zieleni

elzbieta_g 08:50, 07 mar 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
KingaR napisał(a)
taka żółtawa trzmielina mogłaby ładnie wyglądać z lawendą, tylko nie wiem czy mogą ją posadzić w pełnym słońcu?

trzmielina da radę na słońcu spokojnie doradzić Ci nie potrafię bo mi się wszystko podoba i trzmielina i bykszpan, ja bym pewnie też zwróciła uwagę co taniej wyjdzie i szybciej rośnie
u mnie też zimno i mży, narazie zastój w pracach ogrodowych
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
KingaR 09:18, 07 mar 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
"Obleciałam" sześć sklepów ale żadnych fajnych doniczek w ciemnoszarym kolorze nie było buu.....
To się pocieszyłam taką osłonką ( na razie do kuchni a potem się zobaczy)


a do tego takie maleńkie dzwoneczki mi wpadły w ręce i się nie oparłam...
____________________
Mój skrawek zieleni
KingaR 09:21, 07 mar 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
elzbieta_g napisał(a)

trzmielina da radę na słońcu spokojnie doradzić Ci nie potrafię bo mi się wszystko podoba i trzmielina i bykszpan, ja bym pewnie też zwróciła uwagę co taniej wyjdzie i szybciej rośnie
u mnie też zimno i mży, narazie zastój w pracach ogrodowych


To mamy tak samo mi też podoba się i trzmielina i bukszpan Będę musiała ustawiać w ogrodniczym te roślinki i wtedy podjąć męską decyzję .
____________________
Mój skrawek zieleni
ewakatowice 12:52, 07 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
dziewczynki: Macie komu przekazać 1 % podatku?
zapraszam do mnie, zamieściłam informację przesłaną od mojej siostry dotyczącą KONRADKA... mój siostrzeniec
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
KingaR 13:39, 07 mar 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
Moje jesienne cebulki postanowiły się przywitać i wypuściły zielone listki ( a już myślałam że za płytko posadziłam i wymarzły )




a tutaj widać koszyczek, jednak trochę za płytko było ale zima łagodna więc tym razem mi się upiekło
____________________
Mój skrawek zieleni
ewakatowice 13:40, 07 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
cieszą takie widoki
oj bardzo ..
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
KingaR 13:45, 07 mar 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
Masz rację, cieszę się jak dziecko z tych drobiazgów, ale jak zauważyłam na ogrodowisku to normalka- ludzie cieszą się z maleńkich osiągnięć
____________________
Mój skrawek zieleni
KingaR 14:48, 07 mar 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
Wygląda na to że moje wrzosy zaczęły rosnąć nad zeszłorocznymi kwiatostanami


I nie wiem, obcinać czy zostawić tak jaj jest ?
Jednego obcięłam, bo jakoś tak nieciekawie wyglądał (to teraz wygląda jeszcze mniej ciekawie )
____________________
Mój skrawek zieleni
KingaR 10:36, 25 mar 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
Oj dawno mnie tutaj nie było,... Pogoda była piękna to popracowałam troszkę w ogrodzie. Zaczęłam od usunięcia folii

było tak


a jest tak


razem z folią zerwało się trochę trawnika i musiałam dosiać trawy - kancika na razie nie będzie
____________________
Mój skrawek zieleni
KingaR 11:33, 25 mar 2014

Dołączył: 18 lut 2014
Posty: 298
I przeniosłam się przed dom. Razem z moją siedmioletnią córeczką wyznaczyłyśmy granicę rabat.




____________________
Mój skrawek zieleni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies