Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nadchodzi wiosna - czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadchodzi wiosna - czas na ogród

olga80 22:02, 26 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Przejrzałam wątek a jest co oglądać i co podziwiać, zwierzyniec też fajny, jesli pozwolisz to będę zaglądać i śledzić zmiany w ogrodzie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
szemusia 10:06, 27 sie 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
dominika_ napisał(a)
Carex comans 'Frosted Curls' albo 'Amazon Mist'.


U mnie po dogłębnej analizie doszliśmy do wniosku, że FC jest mniejszy. Wg różnych źródeł osiąga ok 30cm, a mój jest wyższy. Ale Ostatnio dziewczyny pokazywały swoje FC i miały włosy zdecydowanie dłuższe niż 40 cm. I bądź tu człowieku mądry
A więc jednak mam FC. Dobrze wiedzieć

Zdrówka kochana życzę, bo doczytalam o gorączce...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
dominika_ 19:00, 27 sie 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
olga80 napisał(a)
Przejrzałam wątek a jest co oglądać i co podziwiać, zwierzyniec też fajny, jesli pozwolisz to będę zaglądać i śledzić zmiany w ogrodzie



Dopiero będzie jak wszystko podrośnie Oczywiście zapraszam Pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
dominika_ 19:02, 27 sie 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
szemusia napisał(a)


U mnie po dogłębnej analizie doszliśmy do wniosku, że FC jest mniejszy. Wg różnych źródeł osiąga ok 30cm, a mój jest wyższy. Ale Ostatnio dziewczyny pokazywały swoje FC i miały włosy zdecydowanie dłuższe niż 40 cm. I bądź tu człowieku mądry
A więc jednak mam FC. Dobrze wiedzieć

Zdrówka kochana życzę, bo doczytalam o gorączce...



Malkul pisała u Mirelli, że jej FC kwitnie i ma takie czarne pręciki, moje póki co tego nie mają, no chyba że znowu coś pokręciłam. Jak się poczuje lepiej to zmierzę ile mają moje długości
Dziękuję i pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
szemusia 22:08, 27 sie 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Widziałam to zdjęcie FC u Malkul i te kwitnące pręciki. U mnie też nie kwitnie, ale ładnie się rozrasta. CZy FC szybko nabiera masy?
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
dominika_ 23:16, 27 sie 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Tego niestety nie wiem
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
bql3 06:39, 28 sie 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witam,

wpadłem z rewizytą ... masz co robić na rabatach ale czas i cierpliwość da Ci wspaniałe efekty w ogrodzie.

pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
paulina_ns 07:43, 28 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
dominika_ napisał(a)



Malkul pisała u Mirelli, że jej FC kwitnie i ma takie czarne pręciki, moje póki co tego nie mają, no chyba że znowu coś pokręciłam. Jak się poczuje lepiej to zmierzę ile mają moje długości
Dziękuję i pozdrawiam


FC kwitnie owszem, ale tego praktycznie w ogóle nie widać,ja dopiero zauważyłam jak je parę dni temu " wyczesywalam " wtedy wychodziły właśnie takie przekwitnięte sznureczki

Ps. Nabiera bardzo szybko masy, ja swoje 2 ścielam praktycznie przy samej ziemi, na całe szczęście jedna rozrasta się i jest już duża, z drugą trochę gorzej,ale czekam nie wyrzucam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
dominika_ 13:13, 28 sie 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
bql3 napisał(a)
witam,

wpadłem z rewizytą ... masz co robić na rabatach ale czas i cierpliwość da Ci wspaniałe efekty w ogrodzie.

pozdrawiam
Jan



Witam Janie w moich skromnych progach, pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
dominika_ 19:57, 28 sie 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697






____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies