Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Prawie - jak ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Prawie - jak ogród

szemusia 18:02, 23 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Prawie – jak ogród.
Dlaczego „prawie”? – bo prawie robi dużą różnicę…
Jutro minie dokładnie rok, gdy po raz pierwszy zalogowałam się na Ogrodowisku. Przez ten czas niemal codziennie śledziłam Wasze zmagania ogrodowe (najczęściej incognito, ale bywało, że musiałam o coś dopytać ). I uczyłam się… i trwa to nadal…
Tak jak zdecydowana większość z Was moje działania ogrodowe dzielę na czas przedogrodowiskowy i czas obecny. Jeszcze rok temu byłam dumna z mojego przedogródka, bo jakoś wyglądał (na środku skalniak – kilka przypadkowo zakupionych krzewów obsypanych korą) i nie wymagał pracy. Trawę kosi mąż . Nie miałam zielonego pojęcia czym są kanciki, jakie kwiaty mają hortensje i że trawy wyglądają tak rewelacyjnie w ogrodzie! A dziś? Dziś mam jedną rabatkę zrobioną „po ogrodowiskowemu” i – chyba to najważniejsze – ogród staje się moją pasją.
Witam więc oficjalnie wszystkich użytkowników forum.
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
szemusia 18:04, 23 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Tak wyglądał mój ogródek jeszcze rok temu.
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
JoannA 18:06, 23 sty 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj Szemusiu
Cieszę się że jednak się zdecydowałaś i jesteś z nami już oficjalnie.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Gardenarium 18:08, 23 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Widzę, że to co sobie założyłam robiąc Ogrodowisko - odniosło skutek Mam wpływ na to, jak wyglądają ogrody w Polsce. Pośrednio i bezpośrednio

Witaj.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
szemusia 18:10, 23 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Wiosną było już tak...


____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Karol99 18:11, 23 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj na Ogrodowisku
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
szemusia 18:12, 23 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Ale jesteście szybcy
I sama Szefowa napisała. Nawet nie wiecie, jak mi miło
Witaj Joasiu, byłaś pierwsza
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
beata_m 18:13, 23 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Gratulację za odwagę i zmiany!!! od razu widać różnicę super, czyli wiosną ciąg dalszy będzie?
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
szemusia 18:16, 23 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Danusiu masz ogromny wpływ na nasze ogrody i doskonale o tym wiesz. Gdyby nie Ty i to wspaniałe miejsce z pewnością nie wprowadziłabym zmian w moim ogródku. Zresztą widać to doskonale po wciąż pojawiających sie nowych wątkach i oczywiście po ilości odwiedzających. Ale ile jest osób, które tak jak ja do tej pory, siedzą cicho i po prostu Was obserwują?
Ciesze sie, że jestem oficjalnie
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
szemusia 18:20, 23 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Jak widać zakochalam się w żurawkach, hortensjach i trawach. Dzięki Wam też bawię się w wysiewanie. Ta stipa to właśnie efekt ubiegłorocznej plantacji . W tym roku część wysiewów już leżakuje na parapecie.
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies