Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

Gardener27 18:20, 31 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Jak zobaczyłem na zdjęciu prace podczas obróbki dyń pomyślałem sobie co twój M robi z tą blondyną ... ale czytam dalej że to Twój syn z dziewczyną Rany ... jestem w szoku Dyńki wyszły świetne
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 23:24, 31 paź 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Juzia_G napisał(a)
A jakim cudem masz takiego dorosłego syna?????!!!!
No w szzoku jestem

Właśnie uświadomiłam sobie, że to chyba mój pierwszy wpis i jakoś tak niegrzecznie wyszło
Zaglądałam do Ciebie sporadycznie do lipca, a później wątek mi uciekł. I dzisiaj jak znalazłam, to napisałam...tak jakbym Cię znała od wiosny
Sorki za to spoufalanie

Pozdrawiam



Bardzo miło mi cię gościc u siebie... wcale nie wyszło niegrzecznie bo wiem że nie na wszystko starcza czasu ...często podczytywałam Cię u Przemka i też czuję się jak bym Cię długo znała Synuś zaś przyszedł na świat gdy miałam 21 lat ....
Buziolki
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 23:32, 31 paź 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Nallar napisał(a)
Synuś jak się patrzy.....
Ile Ty miałaś lat, kiedy zostałaś mamusią? pięć?
Ozdoby wyszły superaśne.

Bardzo dziękuję za pochwały ozdób no i synusia , lat miałam 21. Dziś myślę że byłam bardzo młoda. Jednak myślę że ma to swoje dobre strony..on jest prawie dorosły a ja ...jeszcze fikam .
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 23:37, 31 paź 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Gardener27 napisał(a)
Jak zobaczyłem na zdjęciu prace podczas obróbki dyń pomyślałem sobie co twój M robi z tą blondyną ... ale czytam dalej że to Twój syn z dziewczyną Rany ... jestem w szoku Dyńki wyszły świetne


No wiesz nie wiem ja Ty ...ale M lubi brunetki ....no może chwilowo rude ,synuś wyszedł może dla mnie trochę wcześnie ale udany
Buziam
____________________
Ogród i nie tylko...
iwonaal 09:07, 01 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ja też jestem w szoku. Pozdrawiam
____________________
Zakochana w ogrodach
Gardener27 09:38, 01 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)

...on jest prawie dorosły a ja ...jeszcze fikam ...


... i to fikanie mi się bardzo podoba Hehehee

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Bogdzia 11:40, 01 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piesowi oczy też sie swiecą jak tym dyniom jakby też miał świeczkeSynus bardzo udany....tylko jeden?????????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Viola 22:51, 01 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
No synek, piesek, ....i dyńki bardzo udane (udani???) I dziewczyna synka pierwsza klasa. Co tam schody Pozdrawiam
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Nallar 01:11, 02 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
MagdalenaK8 napisał(a)

Bardzo dziękuję za pochwały ozdób no i synusia , lat miałam 21. Dziś myślę że byłam bardzo młoda. Jednak myślę że ma to swoje dobre strony..on jest prawie dorosły a ja ...jeszcze fikam .
Pozdrawiam

Madziu ja byłam jeszcze młodsza, miałam lat 20. Teraz też wiem że byłam młodziutka...co ja piszę byłam, jestem nadal młodziutka, tylko dzieci mam dorosłe. Tym fikaniem mnie rozbawiłaś.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 20:15, 02 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Magdaleno czy znasz nazwę tej pięknej róży jaką mi podarowałaś na imieniny z Twojego ogrodu ? Juzia się pytała
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies