Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

Maria667 22:42, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Madziu!
Jak się mieszka w takim domu? Czy wewnątrz też jest tak nastrojowo?
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
MagdalenaK8 12:58, 16 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Maria667 napisał(a)
Madziu!
Jak się mieszka w takim domu? Czy wewnątrz też jest tak nastrojowo?

Witaj Marysiu....w środku domu też jest nastrojowo, szczerze powiem że ciągle się czuję jak na wczasach hi hi hi. Góra jest normalna jak u wszystkich po prostu poddasze użytkowe. Wystają mi tylko trzy bale od podłogi. W wolnej chwili porobię i wstawię zdjęcia.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Mirella 13:05, 16 kwi 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
MagdalenaK8 napisał(a)

Witaj Marysiu....w środku domu też jest nastrojowo, szczerze powiem że ciągle się czuję jak na wczasach hi hi hi. Góra jest normalna jak u wszystkich po prostu poddasze użytkowe. Wystają mi tylko trzy bale od podłogi. W wolnej chwili porobię i wstawię zdjęcia.
Pozdrawiam


Magdziu, ja nie mam tak pięknego domu z bali,ale też cały czas czuję się w moim jak na wczasach
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
MagdalenaK8 13:19, 16 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Mirellko najważniejsze żeby się dobrze czuć we własnym domku...
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Maria667 14:24, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Madziu!
Z tymi wczasami to masz rację. Coraz częściej myślę o tym, żeby wreszcie zacząć spędzać urlopy nigdzie nie wyjeżdżając
Jednak ma to jeden zasadniczy minus: trudno to wtedy nazwać wypoczynkiem
A może to też wypoczynek, tylko czynny....?
Pozdrawiam.
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
iwonaal 17:15, 16 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ja też tak mam i wszyscy, którzy przyjeżdżają też tak twierdzą. Ja bym jednak chciała wyjechać, nie zawsze to możliwe.
____________________
Zakochana w ogrodach
MagdalenaK8 20:54, 16 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Dziewczyny kocham swój dom bezgranicznie i lubię do niego wracać, ale czasem trzeba wyjechać...Wyjeżdżam rzadko zwykle na długie weekendy, właśnie taki wyjazd przede mną , pierwszy dzień się snuję i myślę co bym w domku robiła, drugi tęsknie tylko trochę, trzeciego cieszę sie że wypoczęłam i nabrałam dystansu, czwartego smutno mi że piątego dnia wyjeżdżam, a piątego biegiem się pakuję i cieszę się jak dziecko że jadę do domciu....Wracam do domciu, po długiej podróży nalewam lampkę wina i lecę do ogrodu...a wszystko takie duże jakby mnie z miesiąc nie było, wtedy doceniam plusy wyjazdu...bo przecież nie byłabym taka szczęsliwa gdybym nie wyjechała!!!
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
bartek_luberda 22:55, 16 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Też tak mam że jak się wraca po wakacjach to ogród po tygodniu wydaje się taki wyrośnięty i jak się cieszy jak wróci do normalnych warunków Bo w tamtym roku jak pojechaliśmy na wakacje to tragedia czas zatrzymał się tam 60 lat temu Bez radia bez telewizora kompletnie bez żadnego sprzętu typu czajnik Domek z płyty 2 wersalki pościel dziurawa Ubikacja wspólna gdzieś daleko Pocieszałam Bartka na drugi dzień ja doła tam złapałam Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
Kasiek 23:05, 16 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
MagdalenaK8 napisał(a)
Dziewczyny kocham swój dom bezgranicznie i lubię do niego wracać, ale czasem trzeba wyjechać...Wyjeżdżam rzadko zwykle na długie weekendy, właśnie taki wyjazd przede mną , pierwszy dzień się snuję i myślę co bym w domku robiła, drugi tęsknie tylko trochę, trzeciego cieszę sie że wypoczęłam i nabrałam dystansu, czwartego smutno mi że piątego dnia wyjeżdżam, a piątego biegiem się pakuję i cieszę się jak dziecko że jadę do domciu....Wracam do domciu, po długiej podróży nalewam lampkę wina i lecę do ogrodu...a wszystko takie duże jakby mnie z miesiąc nie było, wtedy doceniam plusy wyjazdu...bo przecież nie byłabym taka szczęsliwa gdybym nie wyjechała!!!
Pozdrawiam


Zwiedzilam juz kawal swiata, i tego dostepnego dla turystow i tego dzikiego, nieznanego...Poznalam chaty roznych plemion,.. mieszkalam w pieknych apartamentach,... pod golym niebem i w luksusach...Ale masz racje - nasz dom, jest dla nas najwiekszym szczesciem...i szczesliwy jest ten, kto wraca do niego z utesknieniem...
____________________
Bawarka
Gardener27 21:21, 17 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Madziu co u Ciebie słychać? Jak przygotowania do świąt ? Zapewne pełne ręce roboty Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies