Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 22:32, 28 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)
Twoja kalina myśli chyba o wiośnie

Chyba tak, (jak ja)
O tej porze roku to ona nigdy nie kwitła.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Agania 08:26, 29 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wiesz polubiłam kaliny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 08:49, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia masz najbardziej odjechany ogródek świata, w jak najbardziej pozytywnym teo słowa znaczeniu . W końcu dziwy się w nim dzieją Czad
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mirella 13:49, 29 paź 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Nallar napisał(a)
Mojej kalinie jesień nie straszna.


Kalina pomyliła pory roku
ja pomyliłam wczoraj dzień z nocą
Uśmiechy rozdaję
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Nallar 14:11, 29 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Agania napisał(a)
Wiesz polubiłam kaliny

U mnie rośnie jedna już kilka lat, z której udało mi się pobrać maleńką sadzoneczkę, a w tym roku zdobyłam małą kalinę sztywno listną. Jeszcze nie dawno nie doceniałam ich urody. Szkoda, że ogrody nie są z gumy, bo pewnie miałabym ich więcej.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 14:17, 29 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa a jak Twój zawilec biały z akcji się sprawuje ? Znajomy ostatnio namierzył u nas takie uschnięte trupy w ogrodniczym po 15 zł ale chyba się nie zdecyduję bo niewiadomo czy to jeszcze żyje czy już przeszło na drugą stronę a cena kosmiczna mi się wydaje
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Nallar 14:25, 29 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewcia masz najbardziej odjechany ogródek świata, w jak najbardziej pozytywnym teo słowa znaczeniu . W końcu dziwy się w nim dzieją Czad

Myślę Kasiu, że te dziwy, które się dzieją to za sprawą pogody. Widziałam Twoje ptaszki, ciekawe co je tak przyciąga do tej moskitiery?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 14:34, 29 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Gardener27 napisał(a)
Ewa a jak Twój zawilec biały z akcji się sprawuje ? Znajomy ostatnio namierzył u nas takie uschnięte trupy w ogrodniczym po 15 zł ale chyba się nie zdecyduję bo niewiadomo czy to jeszcze żyje czy już przeszło na drugą stronę a cena kosmiczna mi się wydaje

Zawilec wygląda marnie, ale myślę, że na wiosnę wylezie Gdybyś widział, w jaki sposób go przemycałam..... 15 zł to bardzo wysoka cena, na necie chyba w "bylinowym" widziałam po 5zł. Na Twoim miejscu bym nie ryzykowała. Nawet jak teraz kupisz to i tak pożytku żadnego, a na wiosnę przynajmniej będzie widać oznaki życia.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 14:43, 29 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)


Kalina pomyliła pory roku
ja pomyliłam wczoraj dzień z nocą
Uśmiechy rozdaję

Pomyłki dnia z nocą zdążają mi się bardzo często, u mnie powiedziałabym, że to norma (rodzina nocnych marków) myślę, że u Ciebie spowodowane jest złym samopoczuciem. Kalina mnie zaskoczyła, ma tylko trzy kwiaty, ale o tej porze roku to jej się zdarzyło pierwszy raz. Uśmiechy przyjęte i odwzajemnione.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 14:49, 29 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nallar napisał(a)

Zawilec wygląda marnie, ale myślę, że na wiosnę wylezie Gdybyś widział, w jaki sposób go przemycałam..... 15 zł to bardzo wysoka cena, na necie chyba w "bylinowym" widziałam po 5zł. Na Twoim miejscu bym nie ryzykowała. Nawet jak teraz kupisz to i tak pożytku żadnego, a na wiosnę przynajmniej będzie widać oznaki życia.


U mnie rośliny mają takie chore ceny w tym roku sobie odpuszczę ale na wiosnę muszę go mieć
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies