Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 20:41, 08 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Buksiki mają nowe przyrosty.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
malgorzata_s... 20:44, 08 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kolorki cudne Przyrosty na buksach faktycznie jak u mnie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nallar 20:56, 08 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kolorki cudne Przyrosty na buksach faktycznie jak u mnie

Toć pisałam wczoraj i nie żartowałam Zobaczymy co z nich zostanie po zimie.
Już wiem zaczarujmy je.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Dorota123 21:09, 08 lis 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękne kolorki jesienne Do niedawna nie zwracałam na to uwagi takie kolory oglądałam w lesie lub w parku. Od wejścia w progi Ogrodowiska otwarły mi się klapki na wiele spraw związanych z ogródkiem. Nie sadzę już tak bezmyślnie. To forum uczy dystansu do wielu rzeczy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 21:21, 08 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Nallar napisał(a)
Dla tych którzy obchodzą i dla tych których to nie obchodzi



Można się wystraszyć. Dobrze, że wieczorową porą nie przechodziłam kolo Twojego domu. Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
malgorzata_s... 21:25, 08 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No to czarujemyEwuś ja jeszcze dwa razy mniszkiem pryskałam trawnik bo marzył mi się taki bez dodatków. No i wody w tym roku miał pod dostatkiem bo u mnie lato deszczowe było
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nallar 21:33, 08 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dorota123 napisał(a)
Piękne kolorki jesienne Do niedawna nie zwracałam na to uwagi takie kolory oglądałam w lesie lub w parku. Od wejścia w progi Ogrodowiska otwarły mi się klapki na wiele spraw związanych z ogródkiem. Nie sadzę już tak bezmyślnie. To forum uczy dystansu do wielu rzeczy.

Zgadzam się z Tobą, że Ogrodowisko potrafi otworzyć oczy na wiele spraw. Mnie chodziło po głowie przerobienie ogrodu od podstaw. Szkoda, że kiedy powstawał nie było jeszcze tego forum, dziś wyglądałby zupełnie inaczej. Och, gdybym była młodsza i miała więcej siły to pewnie bym to zrobiła.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:41, 08 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No to czarujemyEwuś ja jeszcze dwa razy mniszkiem pryskałam trawnik bo marzył mi się taki bez dodatków. No i wody w tym roku miał pod dostatkiem bo u mnie lato deszczowe było

No to ja muszę zacząć od oprysku mniszkiem, tylko jak to zrobię to z całą pewnością będę musiała robić dosiewki, bo jak znikną dwuliścienne to zniknie połowa tego, co dziś nazywam trawnikiem. Może w przyszły sezonie uda mi się doprowadzić go do porządku.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:56, 08 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ewsyg napisał(a)


Można się wystraszyć. Dobrze, że wieczorową porą nie przechodziłam kolo Twojego domu. Pozdrawiam Ewa

Gdybyś głośno piszczała ze strachu, z pewnością wyszłabym Ci na ratunek. Straszydła już nie ma, więc nie zaglądaj przez płot, tylko wchodź do środka, zapraszam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Luki 22:24, 08 lis 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Przyrosty na buksach to chyba wszędzie, u mnie prawie wszystkie szaleją, niektóe nawet już zdąrzyły ściemnieć z czego się bardzo cieszę bo głównie w mojej buksikowej szkółce
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies