Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 22:44, 08 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Zdjęcie klonika dla Bogdzi
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 23:04, 08 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)
Przyrosty na buksach to chyba wszędzie, u mnie prawie wszystkie szaleją, niektóe nawet już zdąrzyły ściemnieć z czego się bardzo cieszę bo głównie w mojej buksikowej szkółce

Może i moje ściemnieją, zapowiadają, że zimy w tym roku nie będzie. Doszłyśmy z Ciocią Gosią do porozumienia, że użyjemy czarów, aby nie zmarzły. A buksikowa szkółka... Dobrze że wspomniałeś, do swojej nie zaglądałam. Gapa.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
barbara_kraj... 01:34, 09 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Nawet jak podmarzną, to żadna strata. Przecież w kwietniu cięcie!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Bogdzia 14:51, 09 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)
Zdjęcie klonika dla Bogdzi


To ten sam który rośnie u mnie nad jeziorkiem i który ostatnio pokazywałam. Dobrze by było żeby rósł na jakiejś górce bo wtedy większe szanse na wybarwienie jak ma bardziej sucho.Pomyśl czy nie da sie mu stworzyc górki bo wtedy będzie tak wyglądał




ale i czas też jest potrzebny bo mój od małego tak się jednak nie wybarwiał.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Viola 15:54, 09 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Bogdzia napisał(a)


To ten sam który rośnie u mnie nad jeziorkiem i który ostatnio pokazywałam. Dobrze by było żeby rósł na jakiejś górce bo wtedy większe szanse na wybarwienie jak ma bardziej sucho.Pomyśl czy nie da sie mu stworzyc górki bo wtedy będzie tak wyglądał




ale i czas też jest potrzebny bo mój od małego tak się jednak nie wybarwiał.



O matulu, a co to za "rasa"?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Nallar 17:15, 09 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Viola napisał(a)


O matulu, a co to za "rasa"?

Klon Atropurpureum. (chyba dobrze zrozumiałam) niech sobie będzie jaki chce, prawda że pięny?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Dorota123 18:20, 09 lis 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękny ten klonik, nawet jeśli się nie wybarwi i tak nieźle czaruje swoim urokiem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Iwk4 20:48, 09 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ale cudo!!!Kocham czerwone liście klonów
____________________
Ogródek Iwony II
Nallar 00:20, 10 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dorota123 napisał(a)
Piękny ten klonik, nawet jeśli się nie wybarwi i tak nieźle czaruje swoim urokiem.

Co rok zimą jakaś gałązka obmarza, przed zimą go chyba okryję. W tym roku dokuczały mu jakieś robale NN, zwijały mu się liście i wyglądał okropnie i kiedy zaczynał się zbierać przyszła jesień. Może przyszły rok będzie dla niego łaskawszy.

A może wiecie co to za robale?
Wyglądały jak małe pajączki.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Agania 08:23, 10 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Jesienne kolory klonów wow, moje w tym roku nie były takie kolorowe, nie wiem co to za pajączki Ewo, ale ładnie rośnie Ci ten klon:

Mam swoje młode sadzonki buskików, ciekawa jestem czy takie maleństwa w ogóle przezimują u mnie, szklarenki nie mam, a klonów nie okrywam i tak to co ma przemarznąć, to przemarznie, ale radzą sobie, powinny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies