Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Katkak 19:22, 28 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
No proszę, nie było ich całe lato, a dziś.... niespodzianka


O masz Ci los, u Ciebie też kreci zlot. Chociaż w porównaniu do mojego to zlocik. U mnie jest już ponad 20 kopców. Dobrze, że teraz to zrobiły, a nie latem, bo chyba by mnie... Buziaki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 20:44, 28 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

O masz Ci los, u Ciebie też kreci zlot. Chociaż w porównaniu do mojego to zlocik. U mnie jest już ponad 20 kopców. Dobrze, że teraz to zrobiły, a nie latem, bo chyba by mnie... Buziaki

Całe lato skutecznie je odstraszałam "śmierdzielem" Resztki wylałam dwa tygodnie temu, muszę jutro jechać i kupić kolejną flachę.

"Śmierdziel"
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 21:07, 28 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Całe lato skutecznie je odstraszałam "śmierdzielem" Resztki wylałam dwa tygodnie temu, muszę jutro jechać i kupić kolejną flachę.

"Śmierdziel"

O, a ja takiego płynu nie widziałam. Dobrze, że pokazałaś to też sobie kupię. Wypowiemy otwartą wojnę .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 21:20, 28 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu, zapach to to ma paskudny, nos chce urwać, a moja suka tylko czeka, aby w tym się wyciorać, będziesz musiała poobserwować Nukę. Moja smoczyca uwielbia pozbywać się zapachu cywilizacji tarzając się w takich smrodach. Teraz, ilekroć wleję płyn w norkę to zakrywam ją deską, a na nią kładę kamień. Płyn kupuję w Castoramie, w żadnym innym sklepie tego nie widziałam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Mirella 22:01, 28 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Oj, krecik Ahio zagościł u Ewuni, Tygrys raz wyperfumował się w g....
dostał szlaban i naganę odechciało mu się raz na zawsze.
Machonia piękna i dobrze że ją pokazałaś oko nacieszyłam, przymrozek jest u mnie po raz pierwszy.
pozdrawiam.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Nallar 22:21, 28 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)
Oj, krecik Ahio zagościł u Ewuni, Tygrys raz wyperfumował się w g....
dostał szlaban i naganę odechciało mu się raz na zawsze.
Machonia piękna i dobrze że ją pokazałaś oko nacieszyłam, przymrozek jest u mnie po raz pierwszy.
pozdrawiam.

Krecik faktycznie zaszalał, muszę się go pozbyć nim zrujnuje mi cały trawnik. Z pieskami tak już jest, że kochają takie zapachy, kiedy wychodzimy z Luną poza ogrodzenie musimy jej bardzo pilnować, w jej przypadku nagana nie skutkuje.(uparta koza) U nas dziś też było -3 i dlatego opatuliłam mahonię, boję się, żeby nie zmarzła, mam tylko jedną sadzonkę (prezent od córci)i nie chciałabym jej stracić, tym bardziej że jest problem z jej kupnem. Nawet gdyby mi się udało ją kupić to już nie byłoby to samo. Pewna jestem, że wiesz co mam na myśli.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ewa777 22:25, 28 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
No krecik buszuje Mahonią się pozachwycałam. U mnie też pierwszy mróz -0,2'C
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Mirella 22:31, 28 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Nallar napisał(a)

Krecik faktycznie zaszalał, muszę się go pozbyć nim zrujnuje mi cały trawnik. Z pieskami tak już jest, że kochają takie zapachy, kiedy wychodzimy z Luną poza ogrodzenie musimy jej bardzo pilnować, w jej przypadku nagana nie skutkuje.(uparta koza) U nas dziś też było -3 i dlatego opatuliłam mahonię, boję się, żeby nie zmarzła, mam tylko jedną sadzonkę (prezent od córci)i nie chciałabym jej stracić, tym bardziej że jest problem z jej kupnem. Nawet gdyby mi się udało ją kupić to już nie byłoby to samo. Pewna jestem, że wiesz co mam na myśli.


Jasne że wiem, nadajemy na tych samych falach
buziaki.
a drapanko dla Smoczycy.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Nallar 22:50, 28 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)


Jasne że wiem, nadajemy na tych samych falach
buziaki.
a drapanko dla Smoczycy.

Za smyranko dziękujemy.
Muszę Ci koniecznie pokazać co dziś robiłam. Idę zrobić fotkę
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:57, 28 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirello, Smyranko dla Tygryska z tygryskiem.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies