Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 22:03, 25 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirello, metryczka z imieniem Nikola to nie dla mojej wnusi, to dla koleżanki Moja wnusia urodzi się w połowie grudnia.
Ale dziękuję, gratulacje przyjęte, w końcu babcią będę.
Moja druga wnusia bedzie miała na imię Bianca.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:11, 25 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
roma2 napisał(a)
Super zdolna bestyja z Ciebie. Moja siostra wyczynia różne cuda igłowo-drutowo-szydełkowe. Na chrzciny moich córek wyszyła, imiona i daty urodzin na białym płótnie. Przechowuję obie "kapki", jedną już 30, a drugą 24 lata. Świetna niepowtarzalna pamiątka. Pozdrawiam cieplutko.


Moje dzieciaki do chrztu też miały wyszywane koszulki, i również są przechowywane jedna 31 a druga 29 lat, więc mamy dzieci w podobnym wieku

Kiedyś chciałam sobie przypomnieć od kiedy wyszywam, hmm chyba od zawsze
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Mirella 22:19, 25 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Nallar napisał(a)
Mirello, metryczka z imieniem Nikola to nie dla mojej wnusi, to dla koleżanki Moja wnusia urodzi się w połowie grudnia.
Ale dziękuję, gratulacje przyjęte, w końcu babcią będę.
Moja druga wnusia bedzie miała na imię Bianca.


Widzisz, tak to jest jak się jest nieobecnym i z doskoku chce się ogarnąć zaległe sprawy, przepraszam .....
W połowie grudnia tak jak moja córka "Strzelec",podróżnik, super osobowość.
Czekamy na Biankę z radością.

____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Nallar 22:23, 25 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)


Widzisz, tak to jest jak się jest nieobecnym i z doskoku chce się ogarnąć zaległe sprawy, przepraszam .....
W połowie grudnia tak jak moja córka "Strzelec",podróżnik, super osobowość.
Czekamy na Biankę z radością.

Przeprosiny... za co gratulacje mile przyjęte. Dziękuję.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Olili 23:00, 25 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Nallar napisał(a)
Agnieszko Mirello, myślałam że to tylko mnie chodzi po głowie możliwość przespania zimy.
U mnie też nuda i choć pracy w domu mam sporo to zabrałam się za haftowanie. Wkrótce urodzi mi się kolejna wnusia i postanowiłam wyszyć jej metryczkę.

Zaczęłam w czwartek wieczorem.



To powstało w piątek.



W sobotę świętowaliśmy trzecie urodziny mojej pierwszej wnusi, więc wyszywania nie było.

Dziś też dużo nie przybyło, bo okazało się że brakło mi jednego koloru muliny.




Tak będzie wyglądała po wyszyciu, oczywiście data i imię bedzie inne. (to metryczka mojej starszej wnusi)





Po prostu cudowne...a podkład tej buźki to miałaś naszkicowany czy Ty to tak z wyobraźni..???????
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Nallar 23:37, 25 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Olili napisał(a)


Po prostu cudowne...a podkład tej buźki to miałaś naszkicowany czy Ty to tak z wyobraźni..???????

To jest haft tzw. liczony. Wzór jest na papierze, wygląda tak.


Potem krzyżyk po krzyżyku, linijkę po linijce przenoszę na czystą, białą kanwę. Nitką zaznaczam sobie kratki 10/10, aby łatwiej mi było liczyć.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
kasiek 11:57, 26 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale cudowna pamiątka!
Widok takiej buzi i to własnoręcznie zrobionej to skarb nie doprzecenienia! Po prostu brak słów Ewa
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
lojalna_ 13:51, 26 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Nallar napisał(a)

W szoku? czemu?



Tutaj wszyscy młodzi duchem jak sie rozmawia o ogrodach planach i kwiatach to czas staje w miejscu ...poprzez Twój ogród i zapał postrzegałam Cie jak młoda dziewczyne ...a tutaj informacja babcia jak najbardziej pozytywna ....tylko Ty mi sie z babcia nie kojarzysz wcale nie ujmujac Ci ciepła i opiekunczosci zawsze to zaskoczenie

Pozdrawiam milutko
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Olili 14:22, 26 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Podziwiam Cię za cierpliwość przy tym krzyżykowaniu,ja wymiękłabym już na etapie przenoszenia wzoru na kanwę..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Nallar 14:52, 26 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
lojalna_ napisał(a)



Tutaj wszyscy młodzi duchem jak sie rozmawia o ogrodach planach i kwiatach to czas staje w miejscu ...poprzez Twój ogród i zapał postrzegałam Cie jak młoda dziewczyne ...a tutaj informacja babcia jak najbardziej pozytywna ....tylko Ty mi sie z babcia nie kojarzysz wcale nie ujmujac Ci ciepła i opiekunczosci zawsze to zaskoczenie

Pozdrawiam milutko


Och jak miło czytać takie "komplementa"
Postrzegaj mnie dalej jako młodziutką "jagódkę" to lubię, przyznaję, że tak się czuję, tylko dzieci mi jakoś dziwnie szybko się zestarzały i zachciało im się zostać rodzicami.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies