Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 17:51, 15 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)
Piękne czuprynki trawek dzięki Ewuni będę oglądała je u siebie
cmokkk

One dość szybko przyrastają, na przyszły rok będziesz mogła je dzielić.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 17:53, 15 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ewa777 napisał(a)
Konwalnik mi się podoba Muszę pomyśleć gdzie by go u siebie ulokować

To bardzo wdzięczna roślinka, warto ją mieć w ogrodzie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 17:57, 15 sty 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Hej Ewuniu przychodzę z rewizytą i aby Cię poznać wczytuję się w Twój wątek Tymczasem pozdrawiam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 20:23, 15 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
Hej Ewuniu przychodzę z rewizytą i aby Cię poznać wczytuję się w Twój wątek Tymczasem pozdrawiam.

Witam w moich skromnych progach. W moim wątku nie dzieje się nic szczególnego, podobnie zresztą jak i w ogródku. Zwykły babciny, trochę wiejski ale mój i dobrze się w nim czuję.
Miło że wpadłaś.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:09, 15 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Nie wiem czy tak wolno robić ale wykorzystam tekst Ani.
Wkleję go u siebie co by mieć ściągawkę, przydatną ściągawkę.
Dziękuję Aniu i przepraszam że nie pytałam.

Marzec - krokusy, irysy żyłkowane, ciemierniki
Kwiecień - narcyze, tulipany wczesne, magnolie
Maj - tulipany, żagwin i floksy szydlaste (ale to skalniak), sasanki, bez, pełniki europejskie, piwonie, azalie i rododendrony, bodziszki, czosnki, orliki, kocimiętka, irysy syberyjskie, bródkowe), powojniki, szałwia (maj chyba jest najbardziej kwitnącym miesiącem.... inne miesiace do pięt majowi nie dorastają
Czerwiec - róże, irysy japońskie, naparstnice, dzwonki (różne), tojeść kropkowana, lilie azjatyckie, ostrózki, pysznogłówka, lawenda, nachyłki, pełniki chińskie, firletka chalcedońska, , firletka kwiecista, krwawnik, złocienie
lipiec - hortensje, rozwary, pozostałe lilie, jeżówki, liliowce, przetaczniki, juka, liliowce, floksy, rudbekie, tawułki, odętki, perwoskia, liatry, tawułki, tojeść orszelinowata, akant, krokosomia
sierpień - hibiskus, lobelia, wielosił, trawy róże drugie tłoczenie, wrzosy, rozchodniki. goryczka jakaś tam wysoka
wrzesień - zimowity, zawilce, liriope, astry, chryzantemy bylinowe
pażdziernik - to co zaczęło we wrześniu

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 21:28, 15 sty 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Nallar napisał(a)

Witam w moich skromnych progach. W moim wątku nie dzieje się nic szczególnego, podobnie zresztą jak i w ogródku. Zwykły babciny, trochę wiejski ale mój i dobrze się w nim czuję.
Miło że wpadłaś.

Zwykły babciny to styl w jakim i ja gustuje, już siedzę na Twojej werandzie, bawię się z pieskiem, zajadam swojskie pomidorki i popijam kawkę a i podziwiam kwiecie tak mnie lektura wciągnęła. Pozdrowionka
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Mirella 21:32, 15 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
ryska napisał(a)

Zwykły babciny to styl w jakim i ja gustuje, już siedzę na Twojej werandzie, bawię się z pieskiem, zajadam swojskie pomidorki i popijam kawkę a i podziwiam kwiecie tak mnie lektura wciągnęła. Pozdrowionka


Nic dodać, nic ująć, tak samo mam
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Nallar 21:45, 15 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Zwykły babciny to styl w jakim i ja gustuje, już siedzę na Twojej werandzie, bawię się z pieskiem, zajadam swojskie pomidorki i popijam kawkę a i podziwiam kwiecie tak mnie lektura wciągnęła. Pozdrowionka

To Ty Renatko jeszcze śledzisz te moje wypociny?
Kiedy tylko chcesz wpadaj posiedzieć na werandzie, chętnie wypije z Tobą kawkę. A zabawa z psem hmm.....
Obawiam się że z tym nie byłoby tak łatwo. Wcale nie dlatego że jest zła, bo to bardzo łagodna "bestyja", bardziej chodzi mi o to że mogłaby Cię zalizać i zamęczyć swoją nachalnością w domaganiu się pieszczot. Pod tym względem jest nie do ogarnięcia. Ma już dziesięć lat a zachowuje się jak szczeniak któremu brak wychowania.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:50, 15 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)


Nic dodać, nic ująć, tak samo mam

Mirello Tobie musiałabym odpisać tak samo jak Rysce
Miło że tak dobrze się u mnie czujecie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
malgorzata_s... 21:51, 15 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Buziaki zostawiam Nie możemy wszystkiego wiedzieć Forum uczy i bawi
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies