Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

waldek727 23:07, 03 sie 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Nallar napisał(a)

Dowiedziałam się że trawka którą dostałam od Ciebie to Miscanthus Gracillimus.

Eeeee to widzę Ewa, że Ty na forum masz tu z kimś niezłe układy.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Nallar 23:33, 03 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)
Ale piękne zdjęcia bzyczków Już doczytałam, że nowy aparat, więc miło pomyśleć, że zdjęcia ogrodu będą coraz ładniejsze.
I na co się w końcu zdecydowałaś ? Jak będzie wyglądać różana rabata? I jakie różyczki dokupiłaś?
Rabata przy płocie, tam gdzie dawniej rosła irga, pięknie się rozrosła. A zawilce cudne Podobne rosły w ogródku mojej mamy, więc mam do nich sentyment

Agnieszko rabatka różana będzie jednak kolorowa, wszystko przez mojego eM. Uznał że jeśli ja nie mogę się zdecydować to on podejmie decyzję za mnie.
Do moich Charming Cover i White Cover dołączyła, róża o nazwie Friesia i 3 wielokwiatowe na których to brakowało etykietek znamionowych.
To Friesia.


A to sieroty bez imion.


Na różance będą jeszcze bylinki, ale jest zbyt gorąco na pracę w ogrodzie i to będzie musiało poczekać.
Chcę dokupić liatrę, co jeszcze? no właśnie, co jeszcze.Dziewczyny (buziaki dla Was) podpowiedziały tyle możliwości że zdurniałam, postanowiłam ochłonąć i pomyśleć.

Jeśli nie masz zawilcy to mogę się z Tobą podzielić
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 23:48, 03 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
waldek727 napisał(a)

Eeeee to widzę Ewa, że Ty na forum masz tu z kimś niezłe układy.

Ha, ha, ha. Pozostaje się cieszyć z takich układów.
Może lepiej edytuję ten post i dopiszę kto rozszyfrował jaka to Trawka.
Dzięki Waldku raz jeszcze.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 00:03, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
bozga napisał(a)
Sam aparat nie wystarczy żeby robić ciekawe zdjęcia, potrzebny jest ten specyficzny zmysł, który pozwala spojrzeć na coś lub kogoś z innej perspektywy. Gratuluję

Jest wiele osób na forum które robią piękne zdjęcia i właśnie mają ten zmysł o którym wspomniałaś.
Jeśli uda mi się choć w połowie posiąść takie umiejętności jak Mirella, Ryska, Bogdzia czy Anabuko to już będę hepi.
To bardzo miłe uczucie jeśli to co pokazujemy podoba się innym.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ewik 13:48, 04 sie 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Różyczki śliczne,w jakich kolorach chcesz byliny tam dać?może do tego jakieś trawki?zawilce masz wiosenne,czy jesienne?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Nallar 14:10, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ewik napisał(a)
Różyczki śliczne,w jakich kolorach chcesz byliny tam dać?może do tego jakieś trawki?zawilce masz wiosenne,czy jesienne?

Bylinki będą (chyba) w kolorze lawendowo-niebieskim, może troszkę ciemnego różo-fioletu. O trawkach pomyślę bo to chyba dobry pomysł.
Zadałaś mi pytanie na które nie znam odpowiedzi, jedyne co o zawilcach wiem to to że są to zawilce japońskie, kwitną długo od połowy lipca, są wysokie i lubią się rozłazić po rabacie.
Cieszę się że różyczki się podobają.
Na dzień dzisiejszy rabatka wygląda tak.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Iwk4 14:17, 04 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nallar napisał(a)
Takie tam....




Cudne te owady twoim okiem uchwycone. Ładny prezent. Cieszę się z tobą.
____________________
Ogródek Iwony II
puszeczka 14:30, 04 sie 2015

Dołączył: 04 sie 2015
Posty: 3
o rety, ale wspaniale Świetnie sobie ten swój ogródek, Droga Ewo - urządziłaś Buziaki!
kosolka 14:57, 04 sie 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Nallar napisał(a)

Agnieszko rabatka różana będzie jednak kolorowa, wszystko przez mojego eM. Uznał że jeśli ja nie mogę się zdecydować to on podejmie decyzję za mnie.
Chcę dokupić liatrę, co jeszcze? no właśnie, co jeszcze.Dziewczyny (buziaki dla Was) podpowiedziały tyle możliwości że zdurniałam, postanowiłam ochłonąć i pomyśleć.

Jeśli nie masz zawilcy to mogę się z Tobą podzielić


Mogę Ci podesłać nasiona niebieskich ostróżek jeśli chcesz.
Jeżeli będę miała siewki werbenki (albo gdy uda mi się zebrać nasiona) to też. I naparstnic. Kocimiętki gdybyś chciała.
Może załapię sie na jakiegoś zawilca?

____________________
Ola Kosolkowa pasja
Katkak 15:40, 04 sie 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia emuś podjął więc męską decyzję . Rabata będzie cudna, zobaczysz. Już jest fajna, a jak jeszcze dodasz bylinek to rzucisz nas na kolana. Jestem o tym przekonana . A jarzmianki nie będziesz dawać? Ja na swoją różankę (z 3 różami ) na bank posadzę. A właśnie - przyszły moje różyczki. Zaraz wrzucę zdjęcia. Ten William tak pachnie, że... zakochać się i umrzeć . Buźka .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies