Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 21:51, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Iwk4 napisał(a)

Cudne te owady twoim okiem uchwycone. Ładny prezent. Cieszę się z tobą.

Dzięki Iwonko, prezent faktycznie udany, muszę jeszcze potrenować to pstrykanie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:59, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
puszeczka napisał(a)
o rety, ale wspaniale Świetnie sobie ten swój ogródek, Droga Ewo - urządziłaś Buziaki!

Nowy? czy nowa ogrodniczka? Nie wiem ale witam w swoim wątku.
Podoba się???? Miło się czyta takie wpisy. Nie mów tylko że cały wątek przjrzałaś(łeś)
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:08, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
kosolka napisał(a)


Mogę Ci podesłać nasiona niebieskich ostróżek jeśli chcesz.
Jeżeli będę miała siewki werbenki (albo gdy uda mi się zebrać nasiona) to też. I naparstnic. Kocimiętki gdybyś chciała.
Może załapię sie na jakiegoś zawilca?


Olu kochana jesteś. Ostróżki obiecała mi Basia z aylu, werbenki mam u siebie, może się wysieją, ale jeśli będziesz się mogła podzielić nasionkami naparstnicy to chętnie przyjmę. Zawilce masz zaklepane, tylko kiedy je wysłać? może poczekać jak przekwitną? Sama zdecyduj.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
kosolka 22:14, 04 sie 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Nie znam się Nie wiem kiedy japonskie można dzielić czy przesadzać.. Może ktoś podpowie.. Albo jutro poczytam. Mam nadzieję ze uda mi się zebrać naparstnice. Będę to robić pierwszy raz
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Nallar 22:15, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewcia emuś podjął więc męską decyzję . Rabata będzie cudna, zobaczysz. Już jest fajna, a jak jeszcze dodasz bylinek to rzucisz nas na kolana. Jestem o tym przekonana . A jarzmianki nie będziesz dawać? Ja na swoją różankę (z 3 różami ) na bank posadzę. A właśnie - przyszły moje różyczki. Zaraz wrzucę zdjęcia. Ten William tak pachnie, że... zakochać się i umrzeć . Buźka .

Kasiu, zaraz biegnę do Ciebie, bo bardzo jestem ciekawa.
Moje myślenie nad bylinkami na różance odstawiłam na boczny tor. Czytam co mi radzicie, sprawdzam, robię notatki ale do konkretów jeszcze daleko.
Ty nie wąchaj tej róży William zbyt często, toć to ryzyko.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:42, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
kosolka napisał(a)
Nie znam się Nie wiem kiedy japonskie można dzielić czy przesadzać.. Może ktoś podpowie.. Albo jutro poczytam. Mam nadzieję ze uda mi się zebrać naparstnice. Będę to robić pierwszy raz

Wszystkie paczuszki z zawilcami wysyłałam wiosną, kiedy ledwo co wyłaziły z ziemi lub na jesień, kiedy kończyły swój sezon. Z tego co pisały dziewczyny to żadna nie miała z nimi problemu. Widziałam już kwiaty tych wysyłanych na jesień.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
kosolka 22:43, 04 sie 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kilka cytatów wyszukanych na szybko:
"Jeżeli chcemy je rozmnożyć możemy to uczynić poprzez podział po kwitnieniu. Zawilce jesienne możemy dzielić po kwitnieniu bądź wiosną."
"Najlepiej rozmnażać zawilce przez podział karp, wczesną wiosną."
"Zawilce jesienne rozmnaża się przez podział korzeni wiosną. Młode rośliny należy od razu posadzić na docelowe miejsce."
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Nallar 23:22, 04 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
kosolka napisał(a)
Kilka cytatów wyszukanych na szybko:
"Jeżeli chcemy je rozmnożyć możemy to uczynić poprzez podział po kwitnieniu. Zawilce jesienne możemy dzielić po kwitnieniu bądź wiosną."
"Najlepiej rozmnażać zawilce przez podział karp, wczesną wiosną."
"Zawilce jesienne rozmnaża się przez podział korzeni wiosną. Młode rośliny należy od razu posadzić na docelowe miejsce."

Czytałaś post wcześniej? Tak właśnie robiłam. Olu poczekamy jak przekwitną i zrobię Ci paczuszkę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
malgorzata_s... 23:49, 04 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ale śliczne fotki Aparat we właściwych rękach Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nallar 00:22, 05 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ale śliczne fotki Aparat we właściwych rękach Buziaki

Dzięki Małgoś. Tyle pochwał? Rosną mi skrzydełka.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies