Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Gardener27 07:53, 28 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Zawsze po tych wizytach w szpitalu wracam do domu w fatalnym stanie Widok cierpienia spowodowanego chorobą i starością mnie przeraża Moja babcia ma 86 lat i co prawda jest jeszcze w dobrym stanie ale ma tak wiele chorób że praktycznie w każdej chwili może odejść Nawet nie dopuszczam tej możliwości choć wiem że kiedyś to nastąpi

Ewo chwasty u mnie też rosną Nie ma tak dobrze Plewie praktycznie raz w tygodniu bo bym później sobie nie poradził

Życzę udanego poniedziałku
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Katkak 08:23, 28 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia przykro mi z powodu gradu. Mam nadzieję, że roślinki jakoś się pozbierają. Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 12:18, 28 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Gardener27 napisał(a)
Zawsze po tych wizytach w szpitalu wracam do domu w fatalnym stanie Widok cierpienia spowodowanego chorobą i starością mnie przeraża Moja babcia ma 86 lat i co prawda jest jeszcze w dobrym stanie ale ma tak wiele chorób że praktycznie w każdej chwili może odejść Nawet nie dopuszczam tej możliwości choć wiem że kiedyś to nastąpi

Ewo chwasty u mnie też rosną Nie ma tak dobrze Plewie praktycznie raz w tygodniu bo bym później sobie nie poradził

Życzę udanego poniedziałku


Z Twoją babcią jest zupełnie odwrotnie niż z moją, Piszesz że ma 86 lat i wiele chorób, moja miała 104 i praktycznie nie chorowała, odeszła jak to lekarz określił z powodu starości. Na ten moment człowiek nie jest w stanie się przygotować, a pewnych zdarzeń nie da się uniknąć. Trzymaj się Przemku.


Katkak napisał(a)
Ewcia przykro mi z powodu gradu. Mam nadzieję, że roślinki jakoś się pozbierają. Pozdrawiam .


Strat po gradzie nie jest tak dużo, jak myślałam, trochę dziurek na listkach, naprawdę myślałam że będzie gorzej, zastanawiam się jakie straty ponieśli rolnicy.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Kasial 15:13, 28 lip 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Nallar napisał(a)
Jeden z moich wiciokrzewów. Rośnie jak oszalały i pięknie pachnie.




Witaj Ewo
Przejrzałam wątek i powiem, ze zmiany są kolosalne jest super
Dziękuję za motywację
Powiedz proszę jak nazywa się ten wiciokrzew na zdjęciu, bo chciałabym u siebie i zastanawiam się poważnie, który wybrać, a Twój jest piękny
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Nallar 16:11, 28 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasial napisał(a)


Witaj Ewo
Przejrzałam wątek i powiem, ze zmiany są kolosalne jest super
Dziękuję za motywację
Powiedz proszę jak nazywa się ten wiciokrzew na zdjęciu, bo chciałabym u siebie i zastanawiam się poważnie, który wybrać, a Twój jest piękny


Kasiu nie pomogę, wiciokrzew tak jak pisałam kupiłam na rynku od faceta, któremu bardzo trzęsły się ręce a jego nos przypominał fioletowego kartofelka. Sadzonkę najprawdopodobniej wykopał z czyjegoś ogródka, ale już etykiety na nim nie było.
Cieszę się że moje metamorfozy choć częściowo Cię zmotywowały.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 16:17, 28 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Moja pokręcona leszczyna owocuje już drugi rok.



____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 16:41, 28 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Faktycznie strasznie one pokręcone ale pozytywnie Takich nie widziałem Dużo masz u siebie jeszcze takich niespodzianek ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Katkak 17:00, 28 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Moja pokręcona leszczyna owocuje już drugi rok.




Wow, ale wielka ta leszczyna . Fajnie, że ma orzeszki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 17:06, 28 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Gardener27 napisał(a)
Faktycznie strasznie one pokręcone ale pozytywnie Takich nie widziałem Dużo masz u siebie jeszcze takich niespodzianek ?


Przemku tu jest dokładna nazwa tej pokręconej.



Kiedy ją wsadzałam osiem lat temu była taka malutka.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 17:13, 28 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ciągle czekam na niebieskiego.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies