Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 18:37, 01 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)
Gosia nie wiem czy werbena na korze wykiełkuje, trzeba fachowców popytać
A miskanty też na Zemborzyckiej?


Dorotko to zrobię wyjątek dla werbeny i naokoło niej nie będę sypać kory i sprawdzimy czy się wysieje. Miscanty też na Zemborzyckiej kupiłam. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 18:40, 01 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
iwonaal napisał(a)
Gosiu ślicznie, a jakie zakupy wow.


Iwonko zakupy to ja szybko robię pod warunkiem że mam za co ale potem jest problem bo sadzenie nie idzie już w takim tempie. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 18:42, 01 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
GosiaJoanna napisał(a)
Małgosiu czy ja dobrze widzę pod korę kładziesz gazety? No cały czas człowiek czegoś fascynującego się dowiaduje


Gosiu tak wyczytałam tu na forum a i Sebek mi tak doradzał. Jak kazali tak robię , słucham się. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 18:45, 01 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aniulka napisał(a)
Witaj Gosiu
Ale się dzieje u Ciebie.Zakupy bardzo udane widzę.A ja dziś widziałam w szkółce werbenę i nawet nie wiedziałam,że to ona...dopiero jak Twoją zobaczyłam to mnie olśniło
Pennisetum glaucum 'Jester' dopisuję do mojej listy traw.Śliczne ma kłosy ta rozplenica a jak jeszcze będzie się rozsiewać to super.
Udanego weekendu dla Ciebie i rodzinki,synowie bardzo zdolni


Aniulka to dobrze, że Cię olśniło dokładnie w połowie wakacji- jeszcze trochę lata zostało. Jak kupisz i posadzisz to się jeszcze nią nacieszysz. A co do rozplenicy to mam nadzieję, że się porozsiewa. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 18:49, 01 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
asiach napisał(a)
Gosiu w tym tempie remont ogrodu (jak w nazwie) zakończysz jeszcze przed końcem wakacji. Ale działaj. Wszystko pięknie i nowy trawnik, i zakupy, i nowo powstałe rabaty. Ogród do niepoznania.
Ale ta trawa, którą boisz się wsadzić w obawie przed rozsianiem piekna jest. Widzę, ze cały urok w jej kłosach
Miłego weekendu


Asiu jak są chęci do pracy i u M też, to trzeba wykorzystać.Ten jęczmień ładny ale horror jak się wszędzie wysieje. On ma ladny te kłosy tylko bo liści nie ma. Wzajemnie miłego weekendu Asiu
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
BusyBee 18:53, 01 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gocha napisał(a)


Kasiu mój syn aktualnie jest na Jez. Mamry w Węgorzewie. Później będą płynąć na południe. A co do ogrodu to jakoś wspólnymi siłami z moim M. pchamy do przodu, lato jest takie krótkie a trzeba jak najwięcej zrobić, tak żeby w przyszłym roku już do tego nie wracać. Życzę udanego wypadu i pozdrawiam


My jutro startujemy pod Gizyckiem też na południe

Juz to widzę, jak za rok nic nie ruszysz Ty nie z takich osób; ) znowu będziesz coś działać.
Pozdrawiam
____________________
U BusyBee w ogródku...
Gocha 18:58, 01 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
BusyBee napisał(a)


My jutro startujemy pod Gizyckiem też na południe

Juz to widzę, jak za rok nic nie ruszysz Ty nie z takich osób; ) znowu będziesz coś działać.
Pozdrawiam


Kasiu to szukaj na Mazurach jachtu Biegnąca po falach- chyba największy. To tam mój synio będzie. A co do ogrodu to na następny rok już mam wyznaczone kolejne przeróbki i na kolejne lata chyba też bo pole do popisu to jest.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
bdan 20:59, 01 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Gośka ile ty masz roślin, podziwiam. Byłam na stronie synów i gości ogrodowiska. Widać, że fajna impreza była.

Przekaż synom moje gratulacje, gratulacje również dla Was rodziców, no i czytam, że Ty tez tańczyłaś, więc to jednak "mama w genach dała"
Gocha 21:33, 01 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
bdan napisał(a)
Gośka ile ty masz roślin, podziwiam. Byłam na stronie synów i gości ogrodowiska. Widać, że fajna impreza była.

Przekaż synom moje gratulacje, gratulacje również dla Was rodziców, no i czytam, że Ty tez tańczyłaś, więc to jednak "mama w genach dała"


Danusiu coś mi sie wydaje, że roślin mam chyba za dużo ale ja tak lubię kolorowo żeby było i jak gdzieś wolne miejsce widzę to znaczy, że tam można coś jeszcze dosadzić- tak już mam- to chyba jakieś choróbstwo. Synom oczywiście przekażę. Chyba masz rację, że z genami im się dostało. Ja jestem tym bakcylem folkowym mocno porażona i sprawia mi przyjemność oglądanie moich synów jak tańczą. Gdybym mogła to bym też w tany ruszyła, ale niestety pozostaje już tylko oglądanie. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
iwonaal 21:59, 01 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ciesz się Gosiu, że masz za co, ja teraz myślę nad budżetem i nową rabatką.
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies