Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 23:40, 06 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dziurawce



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
asiach 23:47, 06 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
I znowu Gosiu siedzimy wieczorową porą - prawie jak brunet wieczorową porą
Borówki - ilość imponująca ja zebrałam ale nie taka ilość z sześciu bo siódma tym roku nie wydała ani jednego owocu.
Smacznego. Ja swoje przerobiłam i jeszcze Kubuś jak był to zjadł dwa razy po 330ml.
bdan 06:34, 07 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Gocha napisał(a)
No i reszta borówki zerwana. W sumie zebrałam 2 takie miski z 12 krzaków 2 letnich. To i tak chyba nieźle.To jest taka miska do miksera więc nawet spora. Mam nowe rosliny i będe sadzić tam gdzie warzywnik tylko muszę przygotować miejsce.



Zaglądając na zdjęcie juz się ciesze na przyszły rok. MAm tylko 9 krzaczków, ale oby cokolwiek było.
Gośka, czy jakieś zabiegi pielęgnacyjne i nawożenia stosowałaś, oprócz wsadzenia do odpowiedniego podłoża?
Gocha 08:55, 07 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
bdan napisał(a)


Zaglądając na zdjęcie juz się ciesze na przyszły rok. MAm tylko 9 krzaczków, ale oby cokolwiek było.
Gośka, czy jakieś zabiegi pielęgnacyjne i nawożenia stosowałaś, oprócz wsadzenia do odpowiedniego podłoża?


Danusiu posadzone były oczywiście w kwaśnym torfie. 80 l. worek na 4 rośliny wystarczył. W tym roku na wiosnę zasilałam Magiczna siłą do borówek. Powinnam jeszcze raz zasilać ale nie wiem czy jeszcze można. Jakoś nigdy nie mam czasu na nawożenie i pryskanie roślin. Zawsze jest cos innego do zrobienia. A i tak wiecznie nie zrobione do końca.Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 08:58, 07 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
asiach napisał(a)
I znowu Gosiu siedzimy wieczorową porą - prawie jak brunet wieczorową porą
Borówki - ilość imponująca ja zebrałam ale nie taka ilość z sześciu bo siódma tym roku nie wydała ani jednego owocu.
Smacznego. Ja swoje przerobiłam i jeszcze Kubuś jak był to zjadł dwa razy po 330ml.


Asiu masz racje z tym siedzeniem, ale ja to taki już siwy brunet. Moi synowie nie bardzo chcą jeśc jakiekolwiek owoce. Starszy jeszcze trochę zje a młodszy nie jada w ogóle owoców ani warzyw- horror - i nie można go w żaden sposób namówić ani zmusić. Także my z M. zjedliśmy. Część zamroziłam. Asiu a co z nich robiłaś ? Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:01, 07 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ponowne kwitnienie róż piennych



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:06, 07 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Berberys Admiration już trochę podrósł
Wrzosy- wydaje mi sie , że te odmiany będą słobo kwitły szczególnie ta jasna


Lubię te jeżówki NN bo są niskie, a środek mają takii wyrazisty

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:12, 07 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Trochę różnych zdjęć




____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
asiach 09:21, 07 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Miłego dnia Gosiu!
iwonaal 09:44, 07 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Gosiu lubię wrzosy, ale one mnie nie.
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies