Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 01:25, 11 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)
Gosia przyszłam big purple zobaczyć ,która to?


Dorotko specjalnie dla Ciebie- nie wiem czy to napewno ta róża-Big jest napraawdę,już nie mówiąc o purple. dzisiaj miałam zrobić zdjęcie kwiatu róży i mojej dłoni obok- to ta sama wielkość-ale deszcz mi przeszkodził



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:52, 11 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Róża pienna ale niestety NN



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 02:06, 11 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Moje Chopiny



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 02:14, 11 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Roże różne




____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 02:18, 11 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Widok ogólny

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Betka 05:13, 11 lip 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Śliczne róże... sporo ich masz
Widok ogólny podoba mi się i widzę że miejsce na nowe rabaty gotowe ...to kiedy będziesz robić nasadzenia?
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
anka_ 07:03, 11 lip 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiu wielkie zmiany zaszły w twoim ogrodzie. Zaczęłam czytać trochę od końca, więc biegnę na początek. Powiedz mi tylko proszę- co to za cudna róża?


PS. Co do kosówek to z tego co doczytałam Danusia nie poleca bo uczulają, sypią i łysieją. Co do pierwszego to bardziej uczulają brzozy. Sypią się trochę fakt- jak wszystkie sosny- ale na wiosnę ładnie czeszemy i jest ok. Łysieją- tu zależy od odmiany. Ale ja zupełnie nie jestem obiektywna- uwielbiam kosówki.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gocha 08:42, 11 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anka_ napisał(a)
Gosiu wielkie zmiany zaszły w twoim ogrodzie. Zaczęłam czytać trochę od końca, więc biegnę na początek. Powiedz mi tylko proszę- co to za cudna róża?


PS. Co do kosówek to z tego co doczytałam Danusia nie poleca bo uczulają, sypią i łysieją. Co do pierwszego to bardziej uczulają brzozy. Sypią się trochę fakt- jak wszystkie sosny- ale na wiosnę ładnie czeszemy i jest ok. Łysieją- tu zależy od odmiany. Ale ja zupełnie nie jestem obiektywna- uwielbiam kosówki.


Aniu, niestety nie wiem co to za róża, kupowana była jeszcze wtedy gdy nie interesowały mnie odmiany a tylko wygląd. Może u kogoś trafię na taką różę i to podpisaną to wtedy sobie zanotuję. A róża rzeczywiście ładna i mnie się podoba. W tym roku najładniejsza jak do tej pory. Kwiaty utrzymują się parę dni na krzaku a nie tak , że na drugi dzień się już sypią.I maja bardzo dużo płatków. Delikatnie pachnie. Nie boi się deszczu. Aniu nad kosodrzewiną narazie się zastanawiam. Ale z tego co patrzyłam już to za droga dla mnie- ta odmiana Gnom- 55-70 zł. w internecie- krzaczki do 30 cm. Więc myślę że to nie dla mnie krzaczek. Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 08:49, 11 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kolejna wizualizacja zmian : rok 2012

Dzisiaj

Rok 2012

Dzisiaj
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 08:57, 11 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Betka napisał(a)
Śliczne róże... sporo ich masz
Widok ogólny podoba mi się i widzę że miejsce na nowe rabaty gotowe ...to kiedy będziesz robić nasadzenia?


To miejsce przygotowane pod trawnik, tylko pas szerokości 2 m. przed ogrodzeniem z mata wiklinową jest do obsadzenia. Tam narazie posadzę to co mam czyli hortensje, reszta sukcesywnie jak będę mogła juz kupić pozostałe rośliny. Beatko róż mam faktycznie sporoPrzez parę lat jeździłam na wystawę róż do Końskowoli i kupowałam namiętnie kolejne róże. Ale tak mniej więcej od 2-3 lat dopiero u mnie pokazują na co je stać, w końcu są ładne. Róże bardzo lubię tylko tych ich kolców nie bardzo. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies