Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 21:52, 28 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
popcarol napisał(a)
I jak, cos robiles dzisiaj? U nas byla cudna pogoda, wreszcie, zwalczyłam trochę chwastów
Twoje roślinki już u mnie rosną
pozdrawiam!!
tak u nas tez była piekna pogoda poplewilem troche ale jeszcze duzo przedemną ale to powoli musze przeplewione i wyczyścić warzywnik ale to dalsza perspektywa
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 21:53, 28 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kasiek napisał(a)
Piszesz ze u mnie zmiany, ale to u Ciebie mam ciagły opad szczeny. Piekne zestawienia bylinowe, duże plamy - rzadko ktoś potrafi tworzyć takie łany - u Ciebie wyglądają niesamowicie naturalnie...
Danusia na pewno jest z Ciebie dumna - dzięki jej portalowi zrobiłeś kolosalne postępy - szacun
dzieki staramy sie i mam nadzieje że Danusia jest dumna bo ja jestem z siebie dumny
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
monteverde 12:08, 29 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
EdytaB napisał(a)


zgapiam sobie

Witaj fermiarzu ale sadziec potwór piękne zestawienie a jak tam kurki niosą się? pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Kondzio 15:41, 29 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
monteverde napisał(a)

Witaj fermiarzu ale sadziec potwór piękne zestawienie a jak tam kurki niosą się? pozdrówka
hi hi hi roznie jak im sie chce
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
EdytaB 15:52, 29 sie 2014


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
Kondzio napisał(a)
prosze bardzo

sadziec mam już duży a trawki male ale mam nadzieję, ze szybko nadrobią , rozchodniki też sa więc tylko sadzić
Kondzio 16:03, 29 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
EdytaB napisał(a)

sadziec mam już duży a trawki male ale mam nadzieję, ze szybko nadrobią , rozchodniki też sa więc tylko sadzić
dokladnie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 16:05, 29 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pewnie, że jestem dumna, jak pawisko jakieś Pamiętasz jaki byłeś jak się poznaliśmy, dojrzałeś nie tylko jako ogrodnik, ale też jako człowiek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 19:42, 29 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)
Pewnie, że jestem dumna, jak pawisko jakieś Pamiętasz jaki byłeś jak się poznaliśmy, dojrzałeś nie tylko jako ogrodnik, ale też jako człowiek
pamietam Danusiu pamietam bardzo sie zmieniłem to fakt juz nie jestem szczeniakiem któremu wszystko sie należy i to juz ogrodowisko i ogrod zmienia i to bardzo nie wiedziałem ze az tak
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mariusz 08:09, 31 sie 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Witaj , już dawno nic nie pisałem u Ciebie, choć ogród śledzę na bieżąco, dużo oryginalnych pomysłów i zestawień kwitnących bylin - stół godny skopiowania Miłej niedzieli.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
MagdalenaK8 19:52, 01 wrz 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Kondziu zdjęcia ogrodu zjawiskowe , pokazałam M i...M pyta jak długo tworzysz ogród, co chwilę mówił łał, pięknie i inne takie ?
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies