Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 15:25, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


Cieszę się, że chociaż w Twoich myślach dzięki buksikowi istnieję. Niestety Elu u mnie nawet doba licząca 30 godzin nie wystarczyłaby na nadrobienie zaległości zarówno na forum jak i w domu...a święta się zbliżają dużymi krokami...czas na generalne porządki....chyba w styczniu skończę:

Buziam mocno i ściskam serdecznie


Juleczko .. Nie tylko dzieki buksowi w moich myślach siedzisz , wiesz ??.. U mnie dom jeszcze nie odgruzowany , a moja forma przypomina wyplutą landrynkę i jak tu się zebrac do roboty ???żeby było śmieszniej to w tzw międzyczasie zdołaliśmy podczas montowania okapu pól domu wysadzić, na tyle skutecznie ,źe siedząc w ciemnościach egipskich , jak juz mój tato ( zawodowy elektryk z tzw uprawnieniami ) dojechał to usłyszałam : dzwoń se rejonu energetycznego ,bo mało ,ze wysadziłaś dom to jeszcze skrzynkę elektryczną przed
Żeby było mało , teraz pękła nam kanapa i zrypała się zmywarka....to tak ,żeby mi się nie nudziło

Ściskam Cię bardzo mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:26, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Witaj po labie Gdzieś ty kobito latała Buziaki


Ślajałam się to tu to tam

A tak na serio..koleżanka mi się rozchorowała w pracy , więc mi jej godziny dowalili i ledwo żyję

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
boguslawa_ma... 15:28, 07 gru 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Elu miłego popołudnia życzę
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
gierczusia 15:30, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Cześć Elu, dzięki za mianowanie mnie Twoim manadżerem, ale byłby ze mnie taki jak z koziej d..y trąba przynajmniej teraz. Od lipca lub sierpnia 2015 może będzie lepiej Pozdrawiam cieplutko

Achhh Kofana .. Ty się nie przejmuj zawiesimy chwilowo działalność i poczekamy aż Pani Menadżer pozałatwia tam te drobiazgi

A tak na poważnie to kciuki będziemy trzymać ,by wszytsko poszło Ci gładko
Ps..ostatnio słyszałam nową wersję naszego wspólnego ( z tego co czytam wspólnego powiedzonka ).. " jak z koziej dooopy siodło " też mi się podobało

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:46, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Rench napisał(a)


Kurcze,fajny ten klon, chyba się skuszę,tylko mi potrzebny jest kolumnowy. Ciekawe jak wysoko rośnie
Moje rozplenice nie będą miały kokardek w tym roku, w tamtym sezonie,po tygodniu furkotały u sąsiadów na drzewach

Pokaż tegoroczny wianek


Reniu .. Dziewczynki wszystko Ci już w moim imieniu o Kloniku Ci napisały.. Ja Ci obfocę moj układ gałęzi..bo jest typowo kolumnowy i niesamowity , tyle ,ze spaecjalnie był tak w szkółce przycięty...może Cię to zainteresuje .. Wianka jeszcze noe mam , chciałam robić mikołajkowy , ale się rozłożyłam i nici z tego..najwyźej wywieszę obiegłoroczny

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:47, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
nicol21 napisał(a)
Sliczne jesienne kolorki Macham wieczornie!

Łojj Ewelinko .. Jak szkoda ,że po tych pięknych kolorach jesiennych nie zostało już ani śladu

Odmachuję niedzielnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:49, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Dziołszka kaj Ty mieszkosz ? Bo tam kaj mi powiedziałaś ze mieszkosz to taki pogody nie ma .....


Buziolki


Jolka .. Mieszkam w dziwacznym klimatycznie miejscu bo pod lasem , i to fest wilgotnym..nieraz wszyscy sie śmieją ,źe jak anomalia to na bank u mnie

Ale pogoda już się troszkę poprawiła na szczęście

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:52, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Eluś sorki, ale odpowiem Reni za Ciebie.. to ten klon potfffór co mi przed domem rośnie. Ten bordowy co go widać z parkingu jak stawiasz auto u mnie... on łapie pomarańcz po przymrozkach, a tak to jest ciemno bordowy. Trzeba go ciąć bo inaczej rodnie ogromny. Roczne przyrosty to co najmniej metr, dlatego ja swojego tnę bezlitośnie co roku.
Buziaczki Ela i nie daj się chorobom.


Anulka .. Czy Ty kcesz cobym ja zawału przez tego klona dostała ??.. To znaczy się..przez wizje klona potfffora ?? co mi zarasta pól ogródeczka ??...,,Może nie bedzie tak źle ...

Odbuziowywuję
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:54, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)



Dodam tylko, że szczepiony nie rośnie tak szybko jak ten Ani.
Mój miał max 20 cm przyrosty...ale ja mam swojego dopiero 3 rok
Wieloszka zdaje się ma ciut dłużej ode mnie. Można spytać


Juzek .. Nawet chyba tam do Was dotarł ten huk co mi ciężar z serducha spadł ..20 cm w mojej mikro przestrzeni jest chyba do zaakceptowania

Dzieęęęki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:55, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
Elu miłego popołudnia życzę


Wzajemnie Bogusiu ..bardzo się już za Wami wszystkimi stęskniłam....

Ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies