Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

AgnieszkaW 16:22, 07 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Eluś, czemu Cię tak mało ostatnio? Buziole posyłam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 16:26, 07 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oj czytam o czarnej serii, nadgodzinach i nieodgruzownym domu.
Pędzimy tak gdzieś, nie wiadomo gdzie.... Trzymam kciuki aby przed świętami włączył się czasospowalniacz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
eda 18:19, 07 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Macham łapką i miłego życzę buziaki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Juzia 18:30, 07 gru 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
Nie słyszałam żadnego huku

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kindzia 19:57, 09 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gierczusia-Elusia...ja do Ciebie po prośbie...pokaż jeszcze raz ten swój patent na wieszanie wianka na drzwiach bez użycia gwoździ...na tej wstążeczce tylko...proszę ładnie
Kasia z ZG do mnie z Grzesiem przyjadą w niedzielę z prezentowym wiankiem ślicznym, mus sposób na powieszenie bezinwazyjne mieć...

Buziaczki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 07:21, 10 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Gierczusia-Elusia...ja do Ciebie po prośbie...pokaż jeszcze raz ten swój patent na wieszanie wianka na drzwiach bez użycia gwoździ...na tej wstążeczce tylko...proszę ładnie
Kasia z ZG do mnie z Grzesiem przyjadą w niedzielę z prezentowym wiankiem ślicznym, mus sposób na powieszenie bezinwazyjne mieć...

Buziaczki


Kasiu .. Na początku jak przeczytałam to się zmartwiłam, ponieważ w tej chwili mam wianek powieszony w innym systemie. Ale ..od czego jest archiwum ??...

Proszę .. Dla Ciebie i innych zainteresowanych bezinwazyjnym zawieszeniem wianka na drzwiach .. I Kasie uściskaj ode mnie, za tego buksa i ogólnie

Buziole .. Gorące , bo u mnie ziiimnooooooo



____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
nicol21 21:05, 12 gru 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
gierczusia napisał(a)


Kasiu .. Na początku jak przeczytałam to się zmartwiłam, ponieważ w tej chwili mam wianek powieszony w innym systemie. Ale ..od czego jest archiwum ??...

Proszę .. Dla Ciebie i innych zainteresowanych bezinwazyjnym zawieszeniem wianka na drzwiach .. I Kasie uściskaj ode mnie, za tego buksa i ogólnie

Buziole .. Gorące , bo u mnie ziiimnooooooo




I ja zainteresowana tym systmem jestem baaaardzo! bo nie mam jak zawiesić wianka bo nie mam jak, a tu taka szansa. Powiedz jak toto się trzyma. Ja mam drzwi zatrzaskiwane i jedynie po zewnętrznej stronie mam uchwyt, no ale na nim wianka nie zawieszę. Powiedz co i jak ładnie prosim
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gierczusia 11:47, 14 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
nicol21 napisał(a)

I ja zainteresowana tym systmem jestem baaaardzo! bo nie mam jak zawiesić wianka bo nie mam jak, a tu taka szansa. Powiedz jak toto się trzyma. Ja mam drzwi zatrzaskiwane i jedynie po zewnętrznej stronie mam uchwyt, no ale na nim wianka nie zawieszę. Powiedz co i jak ładnie prosim


Ewelinko

To jest system oparty o budowę drzwi...moje drzwi nie mają górnej krawędzi gładkiej , tylko z takim występem..tak jak widać na zdjęciu i to o ten występ jest zahaczony sznurek od wianka...

Zobacz

Tak wianek wygląda od strony zewnętrznej..sznurki rozchodzą sie na boki a nie idą do góry...( wianek akurat wiosenny , ale to zdjęcia akurat udało mi się wyszperać )


A tak to wygląda od strony wnętrza domu....

Już wszystko jasne ????


Buziole , cieszę sie ,że mogłam pomóc
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:52, 14 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)
Nie słyszałam żadnego huku


Nieeeeee ???.. A myślałam ,że nawet do Berlina dotarł

Ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:54, 14 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
eda napisał(a)
Macham łapką i miłego życzę buziaki


Edziu

Uwielbiam te anioły ... Sama mam podobne , uroczo się prezentują na przykład na choince

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies