Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Rench 21:56, 03 gru 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
gierczusia napisał(a)
Witajcie ... Już czwartek i wielkimi krokami zbliża się długi weekend

A co się dzieje w mikro ogrodzie ??
Rozplenica.... Dalej na wolności ... Coś mi tam szeptała ,źe kokardy by kciała , ale kazałam jeszcze jej poczekać



No i mój niedawny nabytek .. Klon crimson sentry .. Był piękny bordowy a teraz..ma kolor intensywnej miedzi ..pomarańczu .. Cudo po prostu sami zobaczcie



Noo i goście ..goście .. To stado sikorek jest już stałymi bywalcami


Buziaki dla Was .. I oby do piątku





Kurcze,fajny ten klon, chyba się skuszę,tylko mi potrzebny jest kolumnowy. Ciekawe jak wysoko rośnie
Moje rozplenice nie będą miały kokardek w tym roku, w tamtym sezonie,po tygodniu furkotały u sąsiadów na drzewach

Pokaż tegoroczny wianek
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
nicol21 20:50, 05 gru 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10345
Sliczne jesienne kolorki Macham wieczornie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lojalna_ 21:03, 05 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dziołszka kaj Ty mieszkosz ? Bo tam kaj mi powiedziałaś ze mieszkosz to taki pogody nie ma .....


Buziolki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mala_Mi 11:41, 06 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Eluś sorki, ale odpowiem Reni za Ciebie.. to ten klon potfffór co mi przed domem rośnie. Ten bordowy co go widać z parkingu jak stawiasz auto u mnie... on łapie pomarańcz po przymrozkach, a tak to jest ciemno bordowy. Trzeba go ciąć bo inaczej rodnie ogromny. Roczne przyrosty to co najmniej metr, dlatego ja swojego tnę bezlitośnie co roku.
Buziaczki Ela i nie daj się chorobom.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Juzia 13:13, 06 gru 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
Mala_Mi napisał(a)
Eluś sorki, ale odpowiem Reni za Ciebie.. to ten klon potfffór co mi przed domem rośnie. Ten bordowy co go widać z parkingu jak stawiasz auto u mnie... on łapie pomarańcz po przymrozkach, a tak to jest ciemno bordowy. Trzeba go ciąć bo inaczej rodnie ogromny. Roczne przyrosty to co najmniej metr, dlatego ja swojego tnę bezlitośnie co roku.
Buziaczki Ela i nie daj się chorobom.



Dodam tylko, że szczepiony nie rośnie tak szybko jak ten Ani.
Mój miał max 20 cm przyrosty...ale ja mam swojego dopiero 3 rok
Wieloszka zdaje się ma ciut dłużej ode mnie. Można spytać
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
gierczusia 15:11, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)


Zastanowię się czy ci oddać troszkę gruntu
hyhy
Biedna Ty taka zabiegana...
Buziaki ślę!


Juźka juz widzem , jak oddasz .. Ty się Kobitko ciesz ,że Ci wszelkie chciejstwa wlezą
Nie wiem już gdzie łapy wsadzić , a mój szef to chyba wygrał jaki konkurs na uprzykrzanie życia akuratnie przed świętami

Buziole

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:14, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Urszulla napisał(a)
Klonik cudny Elu, ale popatrzyłam na datę 12 listopad też zaległości niezłe byle do świąt a potem jakoś poleci pozdrawiam


Ulka .. Moje zaległości ffcale nielepsze ...no ale trudno , mam nadzieję ,źe wreszcie w czasie okołoswiątecznym sobie odbiję.. Teraz jeszcze próbne egzaminy , a ja mam 3 klasę..eeeee.. Swoją i jeszcze koleżanki..już mi sie śni to sprawdzanko .. Jeszcze awaria ogrzewania w pracy

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:15, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Hej, Elu, fajnie, że już jesteś Smutno było bez Twoich żartów


Ewka .. Ja przy takowej ciemności egipskiej to jestem przybita jak kilo gwoździ .... Melduj mi tu jak tam lektura
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:16, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Marzena2007 napisał(a)
Gpfajnie źe jesteś zwolnij troszkę


Madzenko .. Czołgom się już jak stay żółw
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:18, 07 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Ellllllllllllllllllllla się odnalazła hihihihi dobrze ze odpisałaś na sms'a bo bym już się martwiła


Gosieńko .. Toż ja ten numer właśnie między innymi do celów antyzmartwieniowych podałam ... Dzięki Ci za troskę..to jest bardzo miłe

Ściskam Wam tam mocno na końcu świata .. A szczególnie tego największego
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies