Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 21:35, 26 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Elcia, czas się pakować
U mnie plany trochę się chwieją, bo dziecko od wczoraj ma katar. Leczę ją jak mogę. Może się uda


Ojjjjj ... To Ci prawdziwy pech Ewka ... Akurat Ją teraz rozłożyło bidulka...
Ale trzymam kciuki ,żeby wszytsko dobrze się skończyło i żeby udało nam się spotkać
Buziole i bezpiecznej drogi życzę ..ze zdrowym Dziecięciem ofkurs
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:38, 26 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
Super te lustra zakupiłaśPozdrawiam Eluś już wiosennie

Danusiu .. Witaj .. Miło Cię widzieć no i cieszę się ,że sie lustra podobają .. Mnie podobają sie tyszzz .. W wolnych chwilach staję przy oknie tarasowym i kombinuje , gdzie by lustereczku najlepiej było i żeby odbicie było ładne

Buziole u mnie łeb wystawia pierwszy krokus .. Ciekawam jak tam u Ciebie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:46, 26 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Napisz mi Elciu na priv co za firme kupiłas bo trche sie gubie w temacie

Edit u mnie sporo buksików , dotychczas mi sie swietnie cieło nozyczkami sle czas na wiekszy profesjonalizm hihi no i dwa stozki mam wiec sie orzydadza.

Na Gerdenie tez nie jade ...mam obowiazki szpitalno dojazdowe niestety a mama ma jeszcze 28 urodziny wiec nie da sie zupełnie wyrwac wiosna bedzie weselsza dla mnie musi


Napisałam ..i okazało się ,że mamy te same ... Ja chętnie się wproszę do Ciebie na kurs strzyżenia buksów , no mam aże jednego i cykora porządnego nawet mi się rymnęło

Ubawiłam sie jak zobaczyłam Mamę 28 letnią ... Achhh i mne często ta autokorekta płata straszne figle a ja z tymi moimi dziurawych oczami po operacji to nieraz tego po prostu nie zauważę .. Ostatnio kogoś chciałam na tej zasadzie uprowadzić do USA

Buziole i za zdrowotności kciuki trzymam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:27, 27 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Buziaki dla Wss wszystkich .. Wiem ,źe jeszcze wszystkim nie odpisałam ,za co baardzo przepraszam.. Przygotowuję się do spotkania u Gośki Cioci no i znów mam remon więc troszkę zamieszana mam ... Ściskam Was mocno ,życzę miłego weekendu .. Jutro Wam pokaże co dla Gośki przygotowałam .. Już chyba będę gotowa ..





Aaaaa.. i nasiona werbeny patagońskiej chętnie przyjmę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Gabrysia_ 21:45, 27 lut 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Eluś macham po chwilowej przerwie
...o remoncie doczytałam,lustra widziałam i bardzo mi się podobają
Buziaki
____________________
Bea 21:46, 27 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580





Aaaaa.. i nasiona werbeny patagońskiej chętnie przyjmę


Już przygotowałam do przejęcia.

Do jutra
____________________
Beata W miniformacie
gierczusia 10:18, 28 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gabrysiu.. Na wagarach biłaś ??... Podobnie jak ja na remonty już patrzeć nie mogę , ja mam jakieś zadatki na masochistkę chiba bardzo się cieszę ,że się lustra podobają..zobaczyłam je zaraz jak weszłam i jak capnęłam tą jednyną paczkę to już nie puściłam i chyba dobrze .. Buziole gorące




Beatko na śmierć zapomniałam ,że Ty masz werbenę ... Huuuuurrrrra .. Bardzo dziękuję nie mogę się doczekać naszej wyprawy ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:22, 28 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A teraz Wam pokaże co przygotowałam dla Gośki .. Ona już pewnikiem jest w szale przygotowań sabatu, wiec raczej do wątków ewentualnych gości zaglądać nie będzie mam nadzieję ,że Jej się spodoba

Przedstawiam Lolę wdzięcznie pozuje


A tu z profilu




____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
alinak 22:40, 28 lut 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Ela mam nadzieję że szpilek do laki nikt wbijać nie będzie ...bo jak sabat ..
to od razu lalka skojarzyła mi się z tą Wu-du .
bukszpanu cięcie powinno się odbyć przy towarzyskiej imprezie i przy lampce wina ..i wtedy na pewno się uda ...
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
malgorzata_s... 22:43, 28 lut 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Eluś nie zajrzałam Cudna jest i już siedzi na półeczce Dzięki że byłaś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies