Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Sebek 19:43, 24 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wg mnie też wystarczy wyrównać to obrzeże pałą (uwielbiam tą nazwę gumowego młotka ) i dociąć kancik - będzie perfekcyjnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Agania 21:02, 24 lut 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja to się bardzo spóźniłam na 400 setkę, ale gratki zostawiam
Nie dość, że mnie długo nie było, to tu takie interesujące tematy i podpowiedzi młotkowe

To ja sobie tą pałą kretowiska dobiję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gierczusia 08:13, 26 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aganiu... co to niby za "spóżnienie" 6 stron .. Toż to pestka za gratulacje serdeczne dzięki..a jak tematy interesujące to się bardzo cieszę , bo teraz taki głupi czasookres..jeszcze raczej w samym ogrodzie nie ma co robić , wiec pozostają sfery marzeń .. Albo planów
O dobijaniu palików jakoś nie myślałam , bo one z natury sa ułożone falująco i to mnie jakoś w oczy nie koliło dobrze ,ze ktoś spojrzał świeżym okiem i zauważył a kreta ne bijaj młotkiem bo on uroczy ..ja wiem , że jak wykopuje kretowiska to jakoś trudno tą " uroczość " zauważyć , no ale..hmmmm


Sebek... To Twoje zauroczenie " pałą " ma chyba podobne podłoźe jak moje zauroczenie " podśmiechujkami "
A o pale pomyślę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:17, 26 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Hallo zyczonka spóznione sle ....jak zakwitnie to Ci kfiatucha przyniose jak prace ogrodowe jszalone Twoje ...konczysz juz?
Nooo doooobra .. Niech bedzie poczekam na tego kffiatucha
Prace ogrodowe u mnie w lesie , w ten weekend jadę do Gośki , wiec też w sobotę raczej nic nie zrobię...ale zamierzam wiąza przyciąć , bo mu korona na dół leci a ja kcem na bok i on ma być grzeczny .. Noo i oprysk miedzianm chyba już by było trza powoli ...bo potem mi czasu na promanal nie wystarczy ... Buziole





Anna Studio napisała
Masz rację...jeśli dodasz na dole obrzeże,
będzie łatwiej utrzymać elegancję
Kosiarka sama dotnie, a tak jest ciężko docinać trawę.
Lustereczka...delikatne, śliczne...
Pozdrowienia cieplutkie
no właśnie mnie ta estetyka jakoś bardzo szwankuje ??na początku tam był kancik , bo jak montowałem paliki to musiałam trawnik wyciąć ale mało mnie to zadowoliło ...spróbuję teraz z tymi obrzeżami ..zobaczę z lusterek się uśmiałam na serio ,bo się nie spodziwałam ,że one takową furorę zrobią .. W sumie ..miło mi bardzo że udało mi się coś tak fajnego w Waszej opinii wyhaczyć ściskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 08:23, 26 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ja wczoraj kupiłam i P i M troche to trwało ale jeszcze nie mam tego sprykiwacza co mi pomoze po ogrodzie rozbryzgac zas na zakupy ....Elciu zreszta leje to i tak czekac trzeba .... Wycałuj ode mnie dziewczyny na sabacie Goskowym i kupiłam jeszcze nozyce do buksików ale radosci miałam .....gupia jakas sie robie czy co? Hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
gierczusia 08:26, 26 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kacha123 napisał(a)
Ale się rozpędziłaś! 400 przegapiłam, kawa wystygła, tort zzieleniał!


.. Kawkę jeszcze Ci nieraz zapropnuję , tak myśle .. Ale ten zzieleniony tort ..ajjjjjj...do Przemka trza reklamację napisać a tak na poważnie to ja czekam na wakacje jak bedzie trochę więcej czasu i upiekę ten tort choćby paść



Madzenka napisała
Się dzieje.Ci chcesz od obrzeży? Troszkę je dobij młotkiem aby wyrównać
achhh sama nie wiem..jakoś mało estetyczne mi się to wydaj....kasprujem ....powiadasz ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:31, 26 lut 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Ja wczoraj kupiłam i P i M troche to trwało ale jeszcze nie mam tego sprykiwacza co mi pomoze po ogrodzie rozbryzgac zas na zakupy ....Elciu zreszta leje to i tak czekac trzeba .... Wycałuj ode mnie dziewczyny na sabacie Goskowym i kupiłam jeszcze nozyce do buksików ale radosci miałam .....gupia jakas sie robie czy co? Hihihi


Tak jak piszesz ta pogoda taka baniata ,że spieszyć się z opryskami raczej nie ma co..ja kupiłam sikawkę z ubiegłym roku w Casto i jestem całkiem zadowolona , tylko żałuję ,że nie ma lancy doglebowej ..ale to już byłam mądra po szkodzie szkoda ,że Cię nie bedzie na sabacie , ale za to liczymy na relację z gardenii .. Nożyce do buksów ??? Ooo....zaraz poleć zobaczyć .. Dopiero w ubiegłym roku zakupiłam pierwszego buksa , więc o strzyżeniu jeszcze nie myslałam .. Ale my wszyscy mamy z tego taka radochę.. Nie martw sie , nie odstajesz w tej materii wcaaaale od reszty
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 08:37, 26 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Napisz mi Elciu na priv co za firme kupiłas bo trche sie gubie w temacie

Edit u mnie sporo buksików , dotychczas mi sie swietnie cieło nozyczkami sle czas na wiekszy profesjonalizm hihi no i dwa stozki mam wiec sie orzydadza.

Na Gerdenie tez nie jade ...mam obowiazki szpitalno dojazdowe niestety a mama ma jeszcze 28 urodziny wiec nie da sie zupełnie wyrwac wiosna bedzie weselsza dla mnie musi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
danuta_szwajcer 09:03, 26 lut 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Super te lustra zakupiłaśPozdrawiam Eluś już wiosennie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ewa777 13:24, 26 lut 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Elcia, czas się pakować
U mnie plany trochę się chwieją, bo dziecko od wczoraj ma katar. Leczę ją jak mogę. Może się uda
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies