Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 17:16, 02 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)
Skąd u Ciebie takie dwa kwitnące okazy, moje to w powijakach…
U mnie aktualnie burza nadciąga, mroczno – ciemno – grzmi…


Ewka .. Nie mom pojęcia , jak to się stało ,ze one wyszły .. Ale są .. No moźe to nie do końca jest łączka krokusowa , ale radochy mi przysparzają ... U mnie juz po gradzie i burzy pewńie poleciały te " atrakcje " do Ciebie..


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 17:19, 02 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ela te pończochy Loli normalnie mnie rozwalają . Co wchodzą do kuchni to się uśmiecham Szkoda tylko że musiałaś swoją garderobę ciąć
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
siakowa 18:21, 02 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ela ale grzmialo i błyskało poprostu wiosna
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
gierczusia 18:29, 02 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gośku..miałam przygotowane wszystko na niebieska oraz różową lalę , ale jak znalazłam zdjątko ze spotkania u Ciebie to stwierdziłam ,źe nijak te kolory Ci pasować ńie bedą .... No wiec, zmiana planu .,. i najpierw była spódnica, potem bluzeczka.. Kolanowki zostawiłam se na ostatek.. Chciałam je zrobic na drutach i tak tez zaczęłam, ale to było w sumie za grube i mi się nie podobało..więc padło na moje rajstopy ... Muszę dodać ,że robiłam ją juz na wczasach i tam w ramach desperacji kcialam pochlastać synkowi jego ulubione batki ,z taką szeroką gumą..nooo turkusowe były i mnie do designu Loli pasowały .. Na to moj synek ,ze on ffszytsko rozumie : dbałość o szczegóły itepe , ale on batek ulubionych ńie poświęci i tak znasz juz całość tej historii



Kasiu Siakowa u Ciebie tyszzz ???.. Ale rozumię ,ze przynajmniej bez gradobicia się obyło .. Ja tam bym wolała wiosenkę taką ładną ,deszczyk rozumie..ale po co te inksze atrakcje ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Sebek 19:30, 02 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Po przeczytaniu kwestii o wieńcu może i nie umarłem, ale ekran telefonu ufafluniłem...
Chyba nie doczytałaś pytania mego - może pasuje Ci ta giełda w czwartek? Ja już dłużej nie wyczymam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Enya73 19:42, 02 mar 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Elu, hand made Lola boska i taka z serca. No wow. Nie podejrzewałam Cię o takie uzdolnieniaTeż taką chcem, blond do mnie też pasuje
I zarejestrowałam, że Lola przysiadła na pięknej nowej kanapie .
Remont odbiorę w sobotę Buziaki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
gierczusia 19:43, 02 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sebek napisał(a)
Po przeczytaniu kwestii o wieńcu może i nie umarłem, ale ekran telefonu ufafluniłem...
Chyba nie doczytałaś pytania mego - może pasuje Ci ta giełda w czwartek? Ja już dłużej nie wyczymam


Sebek .. Przepraszam ..zagapczyłam się .. Mam remont i chore dziecko i stad te lekkie zawirowania w moim życiu .. Niestety ne dam rady w czwartek..zaczynam o 8:50 czyli wyjeżdżam z domu ok 8:10... Ńe wyrobię się jak już nie umiesz wyczymać to jedż sam , trudno się mówi ... W jeden weekend moje urodziny a w drugi Twoje chrzciny same ważne wydarzenia innym razem sobie odbijemy

Ps. Słowo " ufafluniłem ".. Jest booooskie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:48, 02 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Elu, hand made Lola boska i taka z serca. No wow. Nie podejrzewałam Cię o takie uzdolnieniaTeż taką chcem, blond do mnie też pasuje
I zarejestrowałam, że Lola przysiadła na pięknej nowej kanapie .
Remont odbiorę w sobotę Buziaki


noooo jaaaa .. Ja do Niej dzwoniem , a Ona nie odbiera bo siedzi w moim wątku

Kochana .. W takim razie Lolę masz zamówiona na urodzinki .. Kwestie kolorystyczne do ustalenia kanapa szykuje sie do odbioru juz się cieszę na sobotę bardzo proszę o dowóz jajek , dostawę juz umówiłam w prezencie mogę dostać ( łooo ja beszczelna ) suche czosnki , jeśli jeszcze coś tam masz na zbyciu .. Bardzo bym sie ucieszyła

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 19:48, 02 mar 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Eluś macham z deszczowego Polesia, u nas wszystko ok. Dzisiaj zakupiłam rękawiczki do ogrodu, gumaczki już czekają nawet umówiona jestem z sąsiadka na grabienie trawki hehehe co roku tak grabimy i kawkujemy przez płot
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
malgorzata_s... 19:50, 02 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Teraz ja ufafluniłam tablet Biedny synuś Brechtam się strasznie i musiałam Krzysiowi historię przeczytać Stwierdził że synuś chyba zniechęci się do znajomych ogrodowiskowych jak mu batki podbierać na pończochy dla lalek będziesz
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies