Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 19:39, 06 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Rench napisał(a)


Całkiem ładny widoczek ,no co Kcesz
Do zimowej wizytówki,jak znalazł


Reniu .. Ty mi czytasz chyba w myślach ... Zaczynam się bać , tak a propos

Gromadzę już zdjęcia ,ale wolałabym robić wizytówkę po remoncie bajora ....nie wiem czy w niej można te zdjęcia zmieniać , czy juz zostają na amen ????
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kacha123 19:40, 06 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
gierczusia napisał(a)


.. Haha..ale jak tu znależć tą granicę " drobnej perwersji " ajjjjj.... A póki co , jedyna perwersja na którą mnie stać , to pidzama , włochate skarpety i łózio..iiiii ..duszenie....się tabletkami

Ps..tak po prostu mam zapalenie tchawicy a do sypialni net nie dociera


No to zdrówka Ci życzę i musisz się przenieść z sypialnią niestety!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
gierczusia 19:44, 06 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)


Ela,
chyba będziesz musiała jechać i Loli ufarbować włosy.
Nie ma wyjścia.
Manufakturkę musi otworzyć, mogę robić szaliczki jak będą potrzebne dodatkowe ręce do pomocy.

... Szukam intensywnie rudych włośow , ale z tym normalnie jest problem.. Najwyżej jak znajdę , gompodawać do Gośki Lolę oskalpuję i przyszyję nowe , na miejscu

Manufakturka mała już jest , bo ja mam wielka frajdę z robienia takich lalek ... A i terapia zajeciowa to jest niezła Rozumię ,źe jak bedzie popyt na szaliczki to pomożesz .. Ja mam i plany na dziergany sweterek
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:45, 06 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kacha123 napisał(a)


No to zdrówka Ci życzę i musisz się przenieść z sypialnią niestety!


... To zostaje mi garaż , albo bijatyka z dzieckiem i mieszkanie w pokoju pełym tapet ze skejtami

Już mi troszku lepiej , a jutro mam gości
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:50, 06 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Jednak Ciocię wolę ryszą.... marchewkową.. a blondi niech pełni honory domu na kanapie


I ja też kcem taka lalę .. na urodziny Któreś tam...

Korkuski jeszcze mogą wyjść z trawy.. one w trawie takie numery robią, że w krasnoludki się bawią..


Gośka mówi ,że Lola siedzi w kuchni .. Muszę Jej napisać , by zmieniła jej napis np " Gosia wita w kuchni "

A i dla Ciebie lala się znajdzie, może kiedyś uda mi sie wreszcie trafić do tego Rzeszowa ... Moźe jej napisze " królowa nie gotuje ".. Pamiętam tą Twoja tabliczkę jest naprawdę super

Buziole Aniu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:57, 06 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasik napisał(a)
Elu i ja przyszłam do Ciebie, ale z jakim opóźnieniem. Ty -Drobinka, to i szybciorem do mnie zaleciałaś, a ja statecznie się przyczłapałam.

Strasznie sie cieszę, że Byłaś tam gdzie byłaś, że ja też tam byłam i że było cudnie razem.
Strasznie mi smutno, że się skończyło, że znów muszę czekać, że tu gdzie jestem, to nie to samo.

W drodze powrotnej rozmawialiśmy z Grzesiem o Was wszystkich. Będę tęsknić.

Pamietaj tylko, że nasz dom dla Ciebie otwarty.



Kasiu .. Nie umie napisać tak pięknie jak Ty ..ale ujęłaś wszytsko , co i mi w duszy gra bardzo się cieszę ,że udało nam się spędzić ten sobotni wieczór w takim składzie i z takim humorem wypoczęłam , naładowałam akumulatory..odżyłam po prostu .. Kanaliki łzowe przeczyściłam przy Twoim opowiadaniu o tym psie , co to nawet magicznej nazwy nie zapamiętałam .. A pies froterka tego hasła wujek Gugle jakoś nie znał dziękuje za wszystko

Mam nadzieję ,ze naszych spotkań będzie wiecej
Ściskam Cię moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:02, 06 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
A to Ty? Dzwonił ktoś natrętnie 6 razy, a przedtem z jakiejś telesprzedaży, więc myślałam, że to oni nie dają za wygraną, bo masz nr zastrzeżony kochana
Jajca to dopiero będą w sobotę. Suchych czosnków już nie mam, bo się połamały pod śniegiem. Ake mam coś lepszego
Buziaki


Już myślałam ,że się do mego zastrzeżonego przez tyle lat przyzwyczaiłaś

Szkoda ,że czosnków niet , no ale trudno , rozumię warunki pogodowe ...

Ale teraz zaczynam się bać tej soboty...Bożeszzz, mam nadzieje ,ze nie sikający krasnal
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:07, 06 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Teraz ja ufafluniłam tablet Biedny synuś Brechtam się strasznie i musiałam Krzysiowi historię przeczytać Stwierdził że synuś chyba zniechęci się do znajomych ogrodowiskowych jak mu batki podbierać na pończochy dla lalek będziesz


Nędę chyba gorącą zwolenniczką słowa " ufaflunić " skąd ten Sebek taaaakie słówko wytrzasnął ?? Trza go chyba wpisać do ogrodowiskowego słownika

A synuś.....aa...jaki on tam bidny ??... Batki jeszcze mo , a jaki był dumny ,że jego garderoba wzbogaci dizajn mojej lali

Kibicował jej bardzo , a jak jakiś jego kolega widząc lalę na golasa nazwał ją parówkową panną , to się prawie na smierć na niego obraził
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 20:17, 06 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
gierczusia napisał(a)


Pogadaj z grejem... On twierdzi ,źe fffcaleee nie


No czytałam ...podobało sie , Ogladam ....nie pidobało sie byc tu czlowieku madrym
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Bogdzia 20:45, 06 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)


Gromadzę już zdjęcia ,ale wolałabym robić wizytówkę po remoncie bajora ....nie wiem czy w niej można te zdjęcia zmieniać , czy juz zostają na amen ????


Można zmieniac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies