Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Będzie pięknie... będzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Będzie pięknie... będzie...

joanna_reli 22:35, 18 maj 2014

Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 10
to czerwone to berberys red pillar, w programie go nie ma wiec jakiś inny krzaczek użyłam.
joanna_reli 22:37, 18 maj 2014

Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 10
długość to 7,5 na 1,5 gł
joanna_reli 11:13, 14 lut 2015

Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 10
Oj nie było mnie tu zbyt długo... Ogrodowisko przeglądam regularnie. Ostatnio zakochałam się w "Ogrodzie z lustrem", istne cudo
W moim ogrodzie obsadziłam rabatę wokół domu, zdjęcia zrobiłam, ale niestety, zostały usumięte podczas formatowania karty w aparacie
Zrobiłam dziś, niestety ledwo coś można zauważyć... kompletny brak efektu.

Obok tarasu posadziłam 3 trzmieliny pienne, jedna została złamana podczas ostatnich wiatrów, a pod nimi żurawkę Melting Fire i planuję bliżej tarsu posadzić rządek jasnozielonej żurawki, tylko musze znaleźć odmanę, która wytrzyma mocne słońce, gdyż to południowa strona.

W rogu obok tarasu posadzone są 2 miskanty Zebrinus Strictus, wzdłuż tarasu hortensja Pinky Winky, 5 szt, przy budynku 3 smaragdy a przed nimi doniki, żółte i zielone. W samym centrum Krzewuszka pienna (kwitnąca na biało-czerwono, a może bardziej na czerwono-biało) a wokół niej berberys admiration, no i jako opaska trzmielina i tawułki. Rabata była juz kilkakrotnie zmieniana i jeszcze będzie, gdyz zamiast krzewuszki chcę coś innego, co troche przysłoni taras od ulicy i opaskę zmienić, Dodałabym bukszpanowe kulki, może murek z bukszpanu...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies