Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 18:41, 19 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Mam nadzieję, że z moim też tak będzie. Choć znając tatusia, to takich zgryzot jeszcze trochę mnie czeka
____________________
ogród pod lasem
Makao_J 08:50, 20 mar 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ooo a to tatuś taki przewrotny jest??
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
UrsaMaior 09:32, 20 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Taaaa. Tatuś tak na rowerze szalał, że o mało prawej ręki nie stracił. Także wiesz, wszystko przede mną
____________________
ogród pod lasem
anka_ 09:45, 20 mar 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Oj to współczuję Izo, bo niestety wiem jak to jest jak dziecie po tatusiu 'zdolności' odziedziczy. Moja starsza ma kartę stałego klienta na chirurgi, podobnie jak mój eMuś. A jak podlegała pod dziecięcy to pielęgniarki przy przyjęciach tylko się ze śmiechem pytały-" te łózeczko co zawsze?".

Ale twój eM. to chociaż wyrósł z tego i teraz prawdziwymi zdolnościami nadrabia.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
UrsaMaior 10:12, 20 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
O matko Anka hahahaha, boskie z tym łóżeczkiem Że też Ty nie osiwiałaś kobieto
No wyrósł mój osobisty ślubny, wyrósł A pociecha wykazuje też inne pozytywne zachowania tatusia, na przykład prezenty Ostatnio mi bransoletkę zrobił z drucika i śrubek
____________________
ogród pod lasem
Izabela36 16:20, 22 mar 2018

Dołączył: 29 gru 2015
Posty: 403
To ja też Wam przytoczę opowieść o ząbkach...
Mój chrześniak urodził się juz z 2 zabkami - jedynki dolne Normalne zęby gdzies wielkosci połowy mleczaka !!!
Lekarze podjeli decyzje, ze usuwaja te zęby - zanim jeszcze wyszli po porodzie ze szpitala, - bo to niby zęby płodowe. Nie mieli pewnosci czy to czasem nie sa mleczaki już, ale istniało ryzyko wypadniecia tych zabków i zaksztuszenia się.
Dzisiaj dziecko ma 4 lata i wyszły mu wszystkie mleczaki...oprócz tych 2 dolnych jedynek niestety...
Czy to czasem nie wyrwali mu mleczaków ?
____________________
Ogród Izabeli...czyli lepszego czas zacząć
UrsaMaior 17:45, 22 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Pewnie tak, skoro akurat te nie wyszły. I pewnie będzie też problem ze stałymi, skoro mleczaki miejsca w kości na nie nie trzymały.
____________________
ogród pod lasem
Toszka 08:38, 23 mar 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
UrsaMaior napisał(a)
Z tym cięciem to się nie spiesz. Z zeszłego roku pamiętam, że Toszka kazała czekać, bo te nowozelandzkie się tnie późno. Musiałabym sprawdzić po fotkach kiedy ja to zrobiłam, bo wiem, że za wcześnie.


Te trawy ciepłolubne radzę ciąć dopiero pod koniec kwietnia. Zielone od dołu przetrwało bez szwanku dzięki suchej czuprynie. Późnego cięcia nauczyłam się po przygodzie ze stipą - jak cięłam to była zieloniutka i śliczna. Potem przyszło ochłodzenie i momentalnie resztki stipy przemarzły z całą karpą. Nie ma co się śpieszyć. Zwłaszcza w tym roku

Oglądałam zdjęcia z wycinki i jestem zachwycona. Oj, będą zmiany w sezonie. Oj, będą jak tylko słońce pokaże gdzie świeci. Oj, przybędzie kfiutków
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 09:25, 23 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Aaa czyli kwiecień, nie mogłam sobie przypomnieć. Dzięki
Z wycinką to akcja była szybka. Pamiętam, że już podczas akcji rododendron mi mówiliście, żeby przetrzebić i mieliście rację. Bardzo liczę na to, że rośliny będą lepiej rosły i w końcu więcej kwiatków będę miała - już nie mogę się doczekać! Choć jak pomyślę ile mnie czeka roboty, to drżę hahah
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 09:30, 23 mar 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
UrsaMaior napisał(a)
Choć jak pomyślę ile mnie czeka roboty, to drżę hahah


Z niecierpliwości i ekscytacji
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies