Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

malgol 14:57, 05 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Iza, powiedz mi czy ten klonik strzępek toleruje opryskiwanie go zraszaczem?
Zaczynam planować rabate na środku trawnika, o której Ci wspominałam i zastanawiam się nad roślinami na nią.Bo jeśli okaże się ,że nie ma takich co znosza oprysk zraszaczem to się zapłaczęNa ta rabate będzie lał spryskiwacz,który teraz podlewa trawnik....
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Toszka 15:37, 05 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
mrokasia napisał(a)
A ja skorzystam z okazji i zapytam, bo Toszka widzę tu bywa - został mi z zeszłego roku 1 worek końskiej qpy ze słomą. Stał sobie przez całą jesień i zimę aż do tej pory pod garażem (worek plastikowy). To się jeszcze do czegoś nadaje czy już straciło swoje drogocenne właściwości?


Nadaje, nadaje

Jesli w te upału jest suchy na wiór do wody dodaj albo do wora, albo po przekopaniu dobrze podlej, a sadź na drugi dzień.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 16:29, 05 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
malgol napisał(a)
Iza, powiedz mi czy ten klonik strzępek toleruje opryskiwanie go zraszaczem?
Zaczynam planować rabate na środku trawnika, o której Ci wspominałam i zastanawiam się nad roślinami na nią.Bo jeśli okaże się ,że nie ma takich co znosza oprysk zraszaczem to się zapłaczęNa ta rabate będzie lał spryskiwacz,który teraz podlewa trawnik....


Nie wiem, ale mojego też zraszacze dosięgają. Na razie nie widzę niczego niepokojącego.
____________________
ogród pod lasem
tulucy 22:20, 05 cze 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Przypomniałaś mi, że mam zabrać worek ze sobą, jak jadę po córkę - w końcu jak już jeździ, to niech mama też ma pożytek
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
UrsaMaior 22:22, 05 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Pewnie. Nie ma to jak dobra kupa
____________________
ogród pod lasem
bacowa 22:46, 05 cze 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Takie ładne dziewczyny , i o takich gównianych sprawach gadają .
Makao_J 22:57, 05 cze 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ten temat w naszej społeczności zawsze jest ciekawy
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
UrsaMaior 07:36, 06 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Hehehee taaa Ciekawy i wzbudzający ciepłe uczucia
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 07:40, 06 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Widoczek z wczorajszego wieczora zostawiam Z lewej nowy jaśminowiec, super pachnie poziomkami i ma małe, limonkowe listki. Obawiam się, że listki to przez ciasnotę w donicy, ale zobaczymy.

____________________
ogród pod lasem
makadamia 07:41, 06 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
UrsaMaior napisał(a)


Gadaliśmy parę dni wcześniej o ogrodzie i mówiłam im ile tego towaru zużywam No kochani, że pomyśleli o mnie A przy okazji urazu dziewczyna kumpla doznała, bo koń się do niej tyłkiem odwrócił i skopał po udach. Nogi zdarte i fioletowe, masakra po prostu.


Oj biedna. Dobrze, że nic jej nie połamał

UrsaMaior napisał(a)
Pod rh na razie nie podrzucę, bo dostały duużo przy sadzeniu, przekopię z ziemią. Ostatnio w tydzień zużyłam 25 dużych worków. Tak to jest jak się ma sam piach


Oj znam to, znam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies