Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Napia 21:29, 10 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Czy ktoś rozpoznaje taką papryczkę? Kupiłam sadzonki jako czerwoną słodką, czerwona nie jest na pewno, słodka na pewno też nie Zastanawiam się, czy jadalna? Mój mąż spróbował i uznał, że czerwona papryczka chili ma przy tej delikatny i łagodny smak, znaczy się z tej niezły szatan
Czekam na podpowiedzi, bo jednak mam obawy, czy karmić rodzinę i przyjaciół

____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:33, 10 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Zakwitły róże!


____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:34, 10 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Jednoroczne astry siane w czerwcu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
hanka_andrus 21:35, 10 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kiedyś na takie papryczki rosnące do góry czubkami mówiło się czuszka. Ale czy to odmiana? Nie wiem.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Napia 21:35, 10 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Cynia karłowa
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Nallar 21:37, 10 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)

Ewa, informacja z opakowania: " Wysiew nasion w marcu pod osłonami. W czasie wschodów zapewnić temperaturę 20-26 stopni oraz odpowiednią wilgotność. Wschody trwają dwa, trzy tygodnie. Na miejsce stałe wysadzać w maju", czy li niewiele więcej niż napisałam wcześniejgdybyś potrzebowała nasiona, odezwij się

Bardzo Ci Agnieszko dziękuję za pomoc, nasionka właśnie dostałam od dobrego "ogrodowiskowego duszka" ale dzięki.
Gdybyś potrzebowała nasionek firletki chalcedońskiej, orlika to mogę Ci podesłać bo udało mi się zebrać, a wysiewać nie będę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 21:37, 10 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
hanka_andrus napisał(a)
Kiedyś na takie papryczki rosnące do góry czubkami mówiło się czuszka. Ale czy to odmiana? Nie wiem.

Haniu, jesteś niezastąpiona czuszka, słyszałam tę nazwę, czy ta papryczka jest jadalna? nie słyszałam, co prawda, o niejadalnej papryczce, ale może to jest jedyna
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:40, 10 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Nallar napisał(a)

Bardzo Ci Agnieszko dziękuję za pomoc, nasionka właśnie dostałam od dobrego "ogrodowiskowego duszka" ale dzięki.
Gdybyś potrzebowała nasionek firletki chalcedońskiej, orlika to mogę Ci podesłać bo udało mi się zebrać, a wysiewać nie będę.

Wspaniałe są takie duszkiNa pewno urośnie, tylko trzeba zachować cierpliwość, naprawdę długo czekałam, aż wzejdzie, kiedy zrobiło się cieplej wystawiałam ją na taras i dopiero wtedy ruszyła Ale bądź dobrej myśli, na pewno się uda w razie czego ja będę siała, gdyby Tobie nie wzeszły, to się odezwij, może mnie się uda i wtedy wyślę. One dość szybko zaczynają się robić takie mocne
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ModraSowa 21:41, 10 paź 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Napia napisał(a)
Czy ktoś rozpoznaje taką papryczkę? Kupiłam sadzonki jako czerwoną słodką, czerwona nie jest na pewno, słodka na pewno też nie Zastanawiam się, czy jadalna? Mój mąż spróbował i uznał, że czerwona papryczka chili ma przy tej delikatny i łagodny smak, znaczy się z tej niezły szatan
Czekam na podpowiedzi, bo jednak mam obawy, czy karmić rodzinę i przyjaciół


Jak ich kochasz to raczej nie
____________________
Ania Ogród to życie
Napia 21:42, 10 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Cały czas kwitną dalie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies