Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

10:57, 25 sie 2015
Hej Reniu pozdrawiam serdecznie


ryska 11:17, 25 sie 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Aniaaa napisał(a)
Hej Reniu pozdrawiam serdecznie



Witaj Aniu, cudne zdjęcie Dziękuję.
Przetacznik chyba ten co ja mam w tle pewnie lawenda. A ta czosneczkowa roślinka to co to?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
12:33, 25 sie 2015
Reniu przetacznik to Red Fox a ta czosneczkowa roślina (fajnie ją nazwałaś) to przekwitająca jarzmianka a w tle zgadza się to lawenda

Iwonce już zaserwowałam Dla Ciebie też słodkości na powitanie



ryska 12:45, 25 sie 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
O moja kawka z malinkami a nie z jeżyną, nawet wiesz co bardziej lubię
Dziękuję, idę sobie chociaż latte zaparzyć.
Mam tego samego przetacznika a ta jarzmianka fajnie z nim gra.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
13:17, 25 sie 2015
Jarzmianki kwitną wyżej jak przetaczniki,ta moja jarzmianka położyła się na nim,że niby zaloty ogrodowe
Iwk4 17:39, 25 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ryska napisał(a)

Dzięki Iwonko
Planuję kupić 3 sztuki czerwonej róży rabatowej i posadzić koło studni. Obok będą rosły berberysy. Po drugiej stronie studni mam 3 róże na pniu czerwone właśnie i to utrzymałoby spójność rabaty.
Więc albo Uncle Walter albo Niccolo Paganini, bo mają zbliżone kwiaty do tych na pniu. No chyba, że coś jeszcze wynajdę

A nie myślałaś o Montanie?
Zdrowa, pięknie kwitnie, nieprzerwanie od czerwca, wiecznie ma pąki i kwiaty. Na jednej łodyżce nawet 12 kwiatów.
Uncle Walter nie są takie piękne, jak Montana
Montana jest z grupy róż Floribunda
Ma jeszcze inną nazwę, ale zapomniałam.
Edit: sprawdziłam tą drugą różę, o której piszesz. Lepiej kwitnie od Uncle. Bardziej obficie
____________________
Ogródek Iwony II
ryska 20:52, 25 sie 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Aniaaa napisał(a)
Jarzmianki kwitną wyżej jak przetaczniki,ta moja jarzmianka położyła się na nim,że niby zaloty ogrodowe

Dobrana para
Mój wplątany w związek z rozplenicą hameln, która coś podsycha. Przetaczniki zaś kwitną drugi raz.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:04, 25 sie 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Iwk4 napisał(a)

A nie myślałaś o Montanie?
Zdrowa, pięknie kwitnie, nieprzerwanie od czerwca, wiecznie ma pąki i kwiaty. Na jednej łodyżce nawet 12 kwiatów.
Uncle Walter nie są takie piękne, jak Montana
Montana jest z grupy róż Floribunda
Ma jeszcze inną nazwę, ale zapomniałam.
Edit: sprawdziłam tą drugą różę, o której piszesz. Lepiej kwitnie od Uncle. Bardziej obficie

Iwonko jesteś niezastąpiona. Dziękuję Ci bardzo
Ładna ta Montana. Przerzuciłam ją pobieżnie wcześniej, bo szukałam takich powyżej 1 metra wysokości a poniżej 2 metrów.
Teraz Paganini ma konkurencję ale widzę, że jeszcze muszę poszukać
Dla Ciebie w ramach podziękowań moja Kronenburg i jej trzy odsłony na jednym zdjęciu.

Z bliska faza w pełnym rozkwicie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
21:06, 25 sie 2015
Dobrana para
Twoje rozplenice w tym roku sadzone? Pytam bo moje te zeszłoroczne jak posadziłam po miesiącu zaczęły właśnie schnąć,w tym roku fajnie się już zebrały i jedna ma nawet pędzelki.A te sprzed kilku lat w tym roku obrodziły w dziecioczki,na jesień nasiona się poroznosiły po całej rabacie.Początkowo myślałam,że to chwasty-perz i namiętnie to usuwałam a tu okazały się młodymi "Hamelnkami",wszystkich nie wyrwałam na szczęście
21:07, 25 sie 2015
Reniu widzę,że deszczyk u Was padał,u nas też dziś padało
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies