Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Ivvvona 22:53, 25 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
O, fajne zakupy widzę. Kupowałaś u nas? Nad szkarłatką myślę, mam nawet podobne miejsce do Twojego tzn. na tle winobluszczu, tylko tam niestety psy bardzo harcują i boję się o jej żywot. Jasnota rzeczywiście daje czadu, moja bardziej leniwa.
____________________
W ogródku Iwony
ryska 23:01, 25 sie 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Ivvvona napisał(a)
O, fajne zakupy widzę. Kupowałaś u nas? Nad szkarłatką myślę, mam nawet podobne miejsce do Twojego tzn. na tle winobluszczu, tylko tam niestety psy bardzo harcują i boję się o jej żywot. Jasnota rzeczywiście daje czadu, moja bardziej leniwa.

Zakupy wysyłkowo.
Wiesz mi szkarłatka ma korzenie takie, że raczej wytępić będzie ją trudno jak się znudzi, niżli pieski ją zniszczą.
Z jasnotą to trochę inaczej niż myślisz, gdyż jak Przemek pojechał do Ewci po kapelusz to dostał jeszcze w nagrodę kilka sadzonek. Nie ma więc co porównywać, choć rozrasta się błyskawicznie.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Ivvvona 23:07, 25 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
No to tajemnica jasnoty wyjaśniła sięJa wczoraj kupiłam wrzosy i trafiłam na wyprzedaży klonika japońskiego za 20zł odmiana "Sango kaku" ( na Mickiewicza likwidują ogrodniczy)a teraz szukam mu miejsca
____________________
W ogródku Iwony
ryska 23:12, 25 sie 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Ivvvona napisał(a)
No to tajemnica jasnoty wyjaśniła sięJa wczoraj kupiłam wrzosy i trafiłam na wyprzedaży klonika japońskiego za 20zł odmiana "Sango kaku" ( na Mickiewicza likwidują ogrodniczy)a teraz szukam mu miejsca

Czyli odnawiasz wrzosowisko?
Dzięki za info o sklepie, może i mnie coś w oko wpadnie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Ivvvona 23:25, 25 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Wrzosowisko dzisiaj zostało zagospodarowane od nowa (ostatni raz) Jutro postaram się obfocić.
____________________
W ogródku Iwony
anabuko1 23:27, 25 sie 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Cudne róże.
.Dobrze,że one tak długo kwitną
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ryska 23:38, 25 sie 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Ivvvona napisał(a)
Wrzosowisko dzisiaj zostało zagospodarowane od nowa (ostatni raz) Jutro postaram się obfocić.

Nie dziwię się, wrzosy pasują tam idealnie. Czekam na zdjęcia i będę kibicować
U mnie dla wrzosów miejsca nie ma, choć je bardzo lubię.
Za to powojniki sobie sprawiłam aby pokryły mi całą ścianę w kąciku wypoczynkowym.
Krakowiak, drobniutkie kwiatuszki ale bardzo liczne. Liczę na efekt łał

Julka - ten sobie na balkonie w donicy spróbuję pochodować od strony północnej. Kupiłam tylko jedną sztukę, więc jak wypadnie to nie będzie płaczu
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
08:33, 26 sie 2015
ryska napisał(a)

... Kupiłam sobie właśnie siedem sztuk nowych do mojej nowej donicy przy oczku. Oto zakupy



Ale wypaśne zakupy Nie widziałam jeszcze takiego powojnika drobnego,ładne ma kwiatuszki,delikatne. Ale będzie efekt jak rozplenice się rozrosną.Należą do moich ulubionych,tylko jak u mnie tak będą się rozsiewać podczas łagodnych zim to chyba będę obcinać im wcześniej pędzelki a pędzelki to cała ich uroda..
Miłego dnia Reniu
08:39, 26 sie 2015
ryska napisał(a)

Za co kochamy szkarłatkę i dlaczego warto ją zaprosić do ogrodu. U mnie na tle winobluszczu.



Jest śliczna,taka egzotyczna
rozark 08:43, 26 sie 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
miłego dnia
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies