Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 20:51, 20 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
AnnaCh napisał(a)
Prześlicznie Cebulowe też u mnie posadzę, żeby wiosna była wesoła. Niestety hosty nie dadzą tam rady, bo tam patelnia. Już musiałam ratować jasne żurawki, przenieść w doniczkach na północną ścianę, a w to miejsce dać tawułki.

U mnie półcień i całe szczęście
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:59, 20 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Karol99 napisał(a)
Ja hosty tez uwielbiam, a w szczególności w takim stadium rozwoju jak pokazałas wyżej na zdjęciu.

No to jeszcze cztery fotki. Dla mnie to stadium też jest ulubione.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Donia72 21:20, 20 sty 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
U mnie też jest rabata hostowa, na jesień dosadzałam tam sporo cebulek
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ryska 21:24, 20 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Donia72 napisał(a)
U mnie też jest rabata hostowa, na jesień dosadzałam tam sporo cebulek

To będzie co podziwiać, tylko nie zapomnij nam tego pokazać, bo Cię tu stanowczo za mało. Ani zresztą też.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Jana 19:46, 21 sty 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
hosty też uwielbiam białe begonie wyglądają bardzo ładnie, zwłaszcza w takiej ilości
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
ryska 20:58, 21 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Jana napisał(a)
hosty też uwielbiam białe begonie wyglądają bardzo ładnie, zwłaszcza w takiej ilości

Razem tworzą fajne połączenie. Dla Ciebie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
12:09, 22 sty 2016
Reniu jestem,jestem

Widzę,że też hosty lubisz.U mnie rosną w kilku miejscach,nie mam typowego hostowiska.Troszkę host tu,troszkę tam,z saganami,z poidełkami Tak jak u Ciebie Reniu.I lubię tak

Kolaże roślin bardzo pomysłowo zrobiłaś,na jednej fotce pokazałaś cały cykl rośliny i bardzo ładnie to ujęłaś.

Jakie plany ogródkowe na wiosnę? Jeszcze troszkę i luty,szybko zleci a potem wiosnaaaaa

Miłego dnia Reniu
ryska 14:52, 22 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Hej Aniu bardzo się cieszę, że jesteś
Ja właśnie dojechałam do Zakopanego, będę tu do poniedziałku i z pewnością będę się świetnie bawić. Pozdrawiam serdecznie
O planach nasadzeń wiosennych napiszę we wtorek
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
15:38, 22 sty 2016
Reniu fajnie macie,udanego wypoczynku i superowej zabawy
U nas już po odpoczynku,my na kilka dni zaraz po świętach pojechaliśmy do Krakowa

Paa

Anda 15:41, 22 sty 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Przyjemnosci w Zakopanem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies