Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

LenaMagda 10:55, 26 sty 2016


Dołączył: 15 sty 2016
Posty: 333
Cześć Renatko, ale przyjemnie u Ciebie przy różach zatrzymałam się na dłużej, bo planuje swoją różankę. Oczko niesamowite, chciałabym żeby mój tak zechciał się ogródkiem zainteresować i takie oczko zrobić... ale nie ma co narzekać i tak o co go poproszę to zrobi... ma po prostu inne hobby
____________________
Magda - Marzenie o własnym zielonym ogródku
renatamama3 14:00, 26 sty 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Przyszłam ,spytać jak tam wypad czytam ,że udany ,no to super ,ostatnio byłam w wakacje na jednodniowy wypadzie, nad Morskim Okiem i Czarnym Stawem ,w czasach prze małżeńskich 3-4 razy do roku byliśmy w okolicach Zakopanego na 2-4 dni ,ale zawsze spaliśmy w Bukowinie ,dzieciaki przyszły na świat i zostały dolinki i niższe szczyty typu Sarnia Skała .
Ja ,tam lubię klimat Zakopanego ,jedną mam zasadę nie pchać się w długie wekkendy ,szczególnie przez Zakopiankę ,raz wracaliśmy 6 godzin.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
ryska 09:05, 27 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Kamilko masz rację co do zwierząt w niewoli. W tym przypadku miałam jednak wątpliwości czy sowy są szczęśliwe gdy robi się z nimi zdjęcia na ręku w dzień. Można też było je głaskać, tylko nie wiem po co
Jana oczywiście mam mnóstwo zdjęć ale mi w głowie już wiosna dudni. Może być w zastępstwie hodowla rukoli na kiełki
Witaj Magdo u mnie, rozgość się. Mój Mąż oczko uwielbia ale inne prace o które go poproszę zawsze komentuje, że wykonał dobrze nikomu nie potrzebną robotę.
Oj Renatko, masz wielkie doświadczenie górskie, podziwiam. Zakopianka rzeczywiście budzi emocje. W piątek tuż za nami zdarzył się wypadek, przed nami stłuczka a w powrotnej drodze blokady z powodu wracającej głowy państwa.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
Na dworze deszcz i szaro.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 09:25, 27 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Aniaaa napisał(a)
Reniu jestem,jestem

Widzę,że też hosty lubisz.U mnie rosną w kilku miejscach,nie mam typowego hostowiska.Troszkę host tu,troszkę tam,z saganami,z poidełkami Tak jak u Ciebie Reniu.I lubię tak

Kolaże roślin bardzo pomysłowo zrobiłaś,na jednej fotce pokazałaś cały cykl rośliny i bardzo ładnie to ujęłaś.

Jakie plany ogródkowe na wiosnę? Jeszcze troszkę i luty,szybko zleci a potem wiosnaaaaa

Miłego dnia Reniu

Hosty Aniu bardzo lubię. Nie mam może wielu odmian ale różnorodne w barwie i w tym sezonie będą z nich już spore kępy. Myślę, że będą pięknie się prezentować w przedogródku.
Otórz plany wiosenne.
Wysiew nasion warzyw i kwiatów.
Pomidory mam w tym roku odmiany z różnych zakątków świata i w różnych kolorach. Poszalałam i wysieję po parę sztuk. Papryki też mam 3 ciekawe odmiany. Ogórki standardowo 2 różne. Szklarnia ma powstać mała a to dla mnie nowość taka uprawa.
Z kwiatów wysieję tylko heliotrop.
A u Ciebie ogródkowo co się będzie działo? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:48, 27 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Kwitną i cieszą oko domowe kwiatki.
kalanchoe

żyworódka

no i tulipany w wazonie tym razem żółte.
Macham serdecznie do Wszystkich
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Napia 21:56, 27 sty 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Renatko, wspaniały wypad w góry, piękne zdjęcia i prawdziwie sportowe emocje. Tylko zwierzątek szkoda Nam się udało na kilka dni wyskoczyć do Kołobrzegu i mimo takiej sobie pogody cieszyłam się jak dziecko

Zastanawiałam się ostatnio nad fairy i Lovely fairy i chyba właśnie znalazłam rozwiązanie mojego problemu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ryska 22:22, 27 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Napia napisał(a)
Renatko, wspaniały wypad w góry, piękne zdjęcia i prawdziwie sportowe emocje. Tylko zwierzątek szkoda Nam się udało na kilka dni wyskoczyć do Kołobrzegu i mimo takiej sobie pogody cieszyłam się jak dziecko

Zastanawiałam się ostatnio nad fairy i Lovely fairy i chyba właśnie znalazłam rozwiązanie mojego problemu

To Ty też "powsinoga" i potrafisz się cieszyć pełną gębą jak ja
Agniesiu ta róża jak dla mnie jest idealna.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
anabuko1 20:01, 28 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23636
O gdybyś tego kalanchoe nie podpisała, to nie poznałabym go.
Piękne zbliżenie.Brawo!!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ryska 19:02, 29 sty 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
anabuko1 napisał(a)
O gdybyś tego kalanchoe nie podpisała, to nie poznałabym go.
Piękne zbliżenie.Brawo!!!

A dziękuję bardzo
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
17:55, 30 sty 2016
Reniu jakie energetyczne kolory,aż chce się ciepełka i słońca
Czytam,że wyjazd udany czyli akumulatory naładowane.To super,będzie co wspominać

U mnie plany wiosenne to raczej pielęgnacja tego co już jest w ogródku.Dosadzę jedynie trawy co przywiozłam,na razie są w przechowalniku.Wiosną będzie sporo cięcia by ograniczyć co nieco.Zaplanowałam kącik ogrodnika bo chodzi to za nami już jakiś czas.Tadek zrobi porządny stół ogrodnika z miejscem na doniczki i moje przydaśki podręczne potrzebne do flancowania,przesadzania.Czyli sporo półek musi być Chciałabym też na ścianie blisko stołu ozdobnego wodnika z kranem.Plany są,czekamy na wiosnę

Ciekawe jakie pomidorki będziesz mieć.Brzmi smacznie Szklarenka też by się przydała u nas,warzywniak spory.Ale na razie kącik ogrodnika,potem zobaczymy.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies