Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

gobasia 13:48, 10 lut 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Też przyniosłam pelargonie kilka dni temu z garażu ...Tylko ,że ja sadzę prosto do ziemi...

.Jak szybko puszczają korzonki w wodzie,muszę tez tak zrobić .. dzięki za instruktaż
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Nallar 14:36, 10 lut 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Pelargonie od Iwony mnożę w tym roku na potęgę.
Tak wyglądały więc nie ma się co dziwić.


A po lewicy to Sundevilla, tak?
Nie udało mi się przezimować ani jej, ani pelargonii.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
gosika67 14:39, 10 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Też mam na strychu przy oknie pelargonie, trzeba zabrać się za nie, instruktaż przydatny,dzięki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Katkak 18:10, 10 lut 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pelargonie piękne, ale pojemnik w którym rosną - niesamowicie klimatyczny. Rewela . Ja w tym roku nie rozmnażam. Miałam ładną, ale się zgapiłam i mróz ją ściął, więc nie było z czego rozmnażać.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ryska 20:08, 10 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Basiu to taki puszek nie śnieg ale masz rację lepszy taki widok niż bury.
Jak korzonki się pojawią dam znać, nie mam pojęcia ile czasu będą się tworzyły.

Tak Ewuniu, to sundaville. Na chwilę obecną wygląda tak:


Gosiu jak mi się uda uzyskać 20 sadzonek to będę 100 zł do przodu i satysfakcja co zmierzyć się nie da. Cieszę się, że instrukcja się przyda.

Kasiu też wolę ten stary garnek niż sklepowe donice
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Joku 21:45, 10 lut 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12102
Sundavilla wygląda bardzo zdrowo. Czytałam wielokrotnie o niepowodzeniach w przetrzymaniu do następnego sezonu. Gdzie ją przechowujesz?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ryska 22:20, 10 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Jolu sama mam na koncie takie niepowodzenia.
Kiedyś przechowywałam w piwnicy i często mi padały. Teraz trzymam w sypialni na parapecie. i tu jej się podoba.
Fota z września

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kokesz 14:28, 11 lut 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
A moje pelargonie przemarzły na balkonie
Jeden dzień nieuwagi i mróz je załatwił niestety
Mam nadzieję, że uda mi się kupić takie same wiosną bo bardzo mi się podobały.

A sadzonki w wodzie szybciej się ukorzeniają niż w ziemi, przetestowałam obie metody i ta w wodzie jest lepsza
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
BasiaLT 19:11, 11 lut 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
ryska napisał(a)
Jolu sama mam na koncie takie niepowodzenia.
Kiedyś przechowywałam w piwnicy i często mi padały. Teraz trzymam w sypialni na parapecie. i tu jej się podoba.

Też mam na swoim koncie kilka niepowodzeń z przechowywaniem sundawilli ale od dwóch lat mi się udaje. Trzymam ją w jasnym i chłodnym pomieszczeniu a podlewam tyle tylko żeby nie uschła.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
ryska 19:15, 11 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
BasiaLT napisał(a)

Też mam na swoim koncie kilka niepowodzeń z przechowywaniem sundawilli ale od dwóch lat mi się udaje. Trzymam ją w jasnym i chłodnym pomieszczeniu a podlewam tyle tylko żeby nie uschła.

Basia ja u Ciebie historię mojego nieudanego życia kuchennego opisuję a Ty u mnie.
Właśnie im potrzeba do zimowania światła najbardziej.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies